Forte 25+, Biokrem Dotleniający

Forte 25+, Biokrem Dotleniający

Świetny! Po wypróbowaniu nie mogłam nie kupić. Wspaniale nawilża, wygładza, rano cera jest wyraźnie ładniejsza i gładsza. Lubię kosmetyki Eris, ale ta seria to po prostu rewelacja! Ten krem błyskawicznie się wchłania, nie obciążając skóry. Rewelacja!

wspaniały

Moja skóra z biegiem czasu ma coraz większe wymagania. Jest wrażliwa, mieszana, łatwo przesusza się na mrozie... Ten kremik jest świetny. Ma wspaniałą konsystencję i zapach, bardzo ładnie się wchłania (tylko chwilę po nałożeniu skóra się świeci). Rano skóra jest wypoczęta, ładnie wygląda, jest odżywiona i nie ma tłustego filmu. Polecam!

tłuścioch!!!

ciesze sie ze go nie kupilam,tylko mialam wczesniej próbki!
mam cere wrazliwa i nawet dośc sucha ale..
ten kremik to istny smalec!
nalozylam go po poludniu i.. do nastepnego dnia rano nic sie nie wchlonelo!
ciągle czulam na twarzy tlusta warstwe!
nawet jak na drugi dzien zmylam twarz tylko woda to skora nadal sie lepila!
wg.mnie to jest dobry krem do odwodnionych baaardzo suchych cer!
dla nikogo więcej!
dobrze że nie podrąznia chociąz!i nie wysypal mnie zakórnikami i za to ma 2*

Jestem na tak

Kiedy skonczyl mi sie krem na noc wyruszylam do perfumerii na poszukiwanie nowego.Zainteresowala mnie seria 25 + Erisu.Wybralam ten krem.Jak na polska firme to cena nie jest mala.Ale za jakosc sie placi.Kosmetyk swietnie nawilza-przebywam prawie ciagle w klimatyzowanych pomieszczeniach wiec mam odwodniona cere.Wygladza drobniutkie zmarszczki,leciutko rozjasnia,subtelnie pachnie,ma piekne szklane opakowanie.Slowem prawie ideal gdyby nie to,ze sie swiece rano.Ale to jest zaden mankament,poniewaz poranna toaleta i krem na dzien likwiduja ten problem.Polecam!!!!

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

bardzo przeciętny

Estetyczne opakowania , podwyższone ceny to nie wszystko aby znaleźć się na średniej półce . Ten krem jeszcze mnie w tym utwierdził .Krem ma przyjemny zapach , nie podrażnił , ale jego działanie jest nijakie . Zupełnie . Posmarowana twarz świeci się jak smalec , krem natłuszcza a nie nawilża . Dla mojej cery nocą był łagodny ale rano efekt mnie nie zachwycił - skóra była nijaka a dotlenienie cery nocą to zwykła bajka . Jakość tego kremu dla mnie warta jest 18 - 20 złotych .

Nie dziękuję

Niestety krem chyba nie jest stworzony do cery tłustej, czy mieszanej. Duży minus - nie wchłania się dobrze nawet po gorącej kąpieli i peelingu, pozostawia do rana kleistą warstewkę na twarzy, mimo iż nałożyłam bardzo niewielką ilość. Drugi minus - szczypie w oczy, nawet moje które nie są wrażliwe.Oczywiście okolice oczu ominełam, strach pomyśleć co by było gdybym posmarowała nieco bliżej.Jedyny plus -rano skóra jest gładsza w dotyku, ale dopiero po zmyciu z twarzy tego specyfiku.Dziewczyny z tłustą cerą - szczerze nie polecam.

Super

To zdecydowanie jeden z najlepszych kremów na noc spośród używanych przeze mnie. Ma przyjemny zapach, wygładza znakomicie, rano buzia jest gładziutka, przyjemna w dotyku, jędrna, odżywiona i nawilżona. Pomaga zmęczonej skórze. Wszystkie obietnice producenta zostały spełnione, bez wątpienia- 5 gwiazdek!Ilość zużytych opakowań: 1

Koszmarek w ładnym słoiku

Mam cerę mieszaną i ten krem okazał się dla niej zbyt ciężki, mimo że spełniam "kryteria wiekowe". Po zastosowaniu w/w specyfiku budziłam się kazdego ranka z warstwą "smalcu" na twarzy. Poza tym zatyka on pory i na efekty nie trzeba było długo czekać - od miesiąca leczę prawdziwy wysyp pryszczy na brodzie, wokół ust, i na czole. Koszmar nie wart swojej ceny.Mój komentarz: ...

super

Pierwszy raz jestem pozytywnie zaskoczona jakością polskiego kremu. Ma miły zapach, ładnie się rozsmarowuje, a rano buzia jest wypoczęta, dobrze nawilżona i odżywiona - o to chodzi! Naprawdę polecam!

Wypoczęta skóra

Co ten krem robi na liście "kremów na dzień"??!! No nic, opiszę swoje wrażenia mimo tego. Dla mnie rewelacyjny krem na noc, po użyciu skóra jest rzeczywiście pięknie wypoczęta, nawilżona, gładka, wręcz promienna (to rano:)). Przy tym nie obciąża, jest leciutki, świetnie się sprawdza na mojej tłustawej cerze. Skóra ma rano piękny kolor, jest wygładzona, zaróżowiona (a mówi to osoba sięgająca czasem po papierosa...:)) i świeża. Podoba mi, że kremy z tej serii są w szklanych słoiczkach - na pewno to lepiej dla skóry (czy ktoś widział np. papki dla niemowląt pakowane w plastik?). Nie podoba mi się tylko zapach, ale to nie jest istotne, oraz trochę "tępa" konsytstencja - muszę siłą rzeczy trochę ciągnąć skórę przy nakładaniu... Poza tym super, dla mnie na noc najlepszy!!

nie dla mnie

Po zuzyciu kilku próbek stwierdzam, że ten krem dla mnie się nie nadaje chociaż ekspedientka twierdzi, że jest idealny na noc do cery mieszanej. Krem jest ciężki, nie wchłania się poza tym zatyka pory.

Ostry

W dwa tygodnie po pierwszej "aplikacji" na mojej twarzy - zwłaszcza pod oczami i przy nosie pojawiły się czerwone, piekące palmy! Coś koszmarnego. Do tej pory skóra w tych miejscach jest podrażniona. Pewnie jestem uczulona na jakiś składnik... Szkoda.

Średni

Mam te same odczucia co Kasia.Owszem przyjemna konsystencja,miły zapach,rano buzia wygląda na świeżą i wypoczętą,ale podobnie jak Kasia po prostu płakałam po jego nałożeniu.Łzy ciekły mi strumieniami,przypuszczam,że to wina jakiegoś składnika tego kremu.Więcej go nie kupię,bo płacić 50 zł,za to żeby się popłakać-to naprawdę za dużo.