Johnson's Baby, Bedtime, Oil (Oliwka na dobranoc)

Johnson's Baby, Bedtime, Oil (Oliwka na dobranoc)

Oliwka na dobranoc. Zawiera aromat lawendy i rumianku. Bezpośrednio stosowana na skórę i do masażu uspokaja dzieci i stanowi idealne przygotowanie do spokojnego snu. Oliwka J's baby jest oliwką mineralną opartą na parafinie. Chroni skórę przed utratą wilgoci. Naniesiona na mokrą skórę po kąpieli lub prysznicu zatrzymuje 10 razy więcej wilgoci niż wiele balsamów i kremów. Idealna do codziennego stosowania.

oliwki
zapachowa
w butelce
100 – 250ml

fajna

Oliwka bardzo wydajna, ma fajny zapach, dobrze nawilża skórę dziecka. Skóra jest wygładzona, nawilżona. Jedynym minusem oliwki jest jej aplikacja, gdyż ma rzadką konsystencję i nalewając na dłonie się rozlewa.

ładny zapach

Oliwka dobrze nawilża i natłuszcza skórę dziecka. Dość szybko się wchłania. Zapach jest bardzo przyjemny, ale ciężko ocenić czy pomaga w zaśnięciu dziecka (na moje nie działało). Największym problemem jest nakrętka. Trudno się ją odkręca i źle zakręca. Czasami jeśli zakręci się krzywo to ponowne odkręcenie prawie że graniczy z cudem.

Zapach przyjemny, i tyle

Była to nasza pierwsza oliwka. Pokusił mnie jej zapach, który jest obłędny. Ale nie o to w produkcie chodzi, nie to jest najważniejsze. Oliwka nie wchłania się, pozostawia tylko tłustą powłokę - nie nawilża skóry. Poza tym skład pozostawia wiele do życzenia. Nie kupię, tylko powącham w sklepie.

WYSUSZA

Przez pierwszych parę tygodni byłam zadowolona, bo smaruję całe ciało zawsze po prysznicu i mogłam skrócić czas tej czynności do minimum. Oliwka świetnie pachnie, jak na oliwkę szybko się wchłania, a uczucie tłustości szybko znika.
Jednak po jakimś miesiącu zaczęłam zauważać, że mam skórę jak papier w miejscach, gdzie nawet bez kremu nigdy się nie łuszczyła- na brzuchu, na biodrach itp. Niespecjalnie się tym przejęłam, składając to na karb leków, które biorę. Spróbowałam niczym się nie smarować, żeby sprawdzić co jest przyczyną, i w ciągu dwóch tygodni moja skóra wróciła do normy- była dość sucha, ale nie łuszczyła się. Wróciłam później znowu do tej oliwki (w innej wersji zapachowej) i to samo się powtórzyło.
Mogę powiedzieć tyle: jeśli nie masz zamiaru zużyć całej butelki i używać oliwki sporadycznie, to będzie to fajny produkt. Na codzienne stosowanie przez dłuższy czas szczerze odradzam.

Poza tym miałam też w tych miejscach jakby czerwone plamy, na których łuszczyła się skóra, trochę jak egzema ale w lżejszej wersji- dodaję to tylko dlatego, że widzę u innych podobne wpisy. Mimo wysuszania, nie myślałam, że to wina tej oliwki, ale też nie wykluczam. Dodam, że praktycznie nigdy nic mnie nie uczula, więc radzę omijać szerokim łukiem.

Bardzo ją lubię.

Oliwkę używam głównie w zimne wieczory, po kąpieli (ale dla siebie, bo dzieciaczków jeszcze nie mam). Ja wiem, że to parafina - nic szczególnego, ale jeśli spełnia moje wymagania to nie będę na nią narzekać.

<b>Konsystencja:</b> dość rzadki olejek, oczywiście bardzo tłusty, ale nie lepiący.

<b>Zalety:</b>
*fajnie nawilża i natłuszcza ciało - lubię ją stosować po depilacji, bo dobrze pielęgnuje podrażnioną skórę i jest dla niej bardzo delikatna
*wyraźnie zmiękcza skórę, sprawia, że jest przyjemna w dotyku, gładziutka
*super zapach - ciepły, relaksujący - idealny właśnie na dobranoc
*oliwka świetnie sprawdza się również do masażu
*nie brudzi ubrań ani poscieli
*łatwa aplikacja - przez mały otwór łatwo dozować odpowiednią ilość, nie wylewa się jej za dużo
*niska cena
*łatwa dostępność
*bardzo wydajna

<b>Wady:</b>
*butelka ma zabezpieczenie przed dziećmi - jak dla mnie trochę to jednak przesadzone, ponieważ muszę się sporo z nią namęczyć żeby dostać się do środka
*etykietki szybko się odklejają kiedy dotykamy butelki tłustymi dłońmi

Taki kosmetyk zawsze warto mieć - szybko można nim nawilżyć ciało kiedy nie mamy czasu lub ochoty na aplikacje maseł czy balsamów. Oprócz tego idealna do masażu i bardzo przyjemnie pachnie. Super!
Jak najbardziej polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

totalny koszmar!!!

Po użyciu prawie całego opakowania tej oliwki, dostałam tak potwornego uczulenia, że leczyłam się z niego przy pomocy różnych maści i żeli przez ponad tydzień.

Kosmetyk ten kojarzy mi się jak najgorzej. Widziałam pośród opinii Pań na wizażu, że nie jestem jedyną osobą, której skóra zareagowała w taki bądź podobny sposób na ten produkt.

Po spustoszeniu, jakie ta oliwka zasiała na całym moim ciele, z pewnością nie użyję jej nigdy na ciało dziecka.

Jedną gwiazdkę przyznaję temu produktowi za zapach, który bardzo mi się podoba. Niestety niczego innego nie mogę pochwalić w tym produkcie.

Nie dla skóry wrażliwej

Oliwka pod względem wchłanialności, działania , konsystencji nie wyróżnia się jakoś specjalnie. Jest ok, ale też bez rewelacji.

Po długim stosowaniu zatyka pory, jak większość takich poduktów.
Mnie do zakupu skłania zawsze jej piękny zapach. Uwielbiam czuć go na sobie przed snem.
Niestety ciężko zawsze za to płacę. Mimo etykiety oznajmiającej, że jest to produkt &quot;hipoalergiczny&quot;, zawsze mnie uczula powodując okropne swędzenie i czerwone plamy na skórze. Po kilku użyciach muszę przerwać jej stosowanie, bo dolegliwości są nie do zniesienia...:( Odradzam jej stosowanie na niemowlętach.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

fandastyczna

dobrze nawilża i natłuszcza moją skórę, stosuje ją po kąpieli, zauroczył mnie jej zapach :) jak narazie ze wszystkich oliwek jakie urzywałam ona sprawdziła się najlepiej :) Czy szybko sie wchłania ?....raczej nie w ogóle moim zdaniem żadna oliwka się nie wchłania błyskawicznie ( przynajmniej z tych które używałam do tej pory...a troche ich juz było) trzeba troszkę odczekać ale dla mnie to jest normalne, to nie balsam :)

Używam tego produktu od: dwuch miesięcy

Bardzo dobra

Znakomita oliwka. Używam jej do ciała, po kąpieli wmasowuję ją w nogi i ręce.

Plusy:
+ ZAPACH
Jest prześliczny, delikatny, wyczuwalny na skórze nawet na drugi dzień, kojący. Może to siła sugestii, ale naprawdę ułatwia mi zasypianie. W dodatku jest słodkim zapachem, który bardzo ładnie rozgrzewa w chłodne, jesienne noce.
+ NIE ZAPYCHA PORÓW
Nie uczula mnie, nie powoduje występowania krostek, nie podrażnia. A robiły to oliwki z Ziai, których do ciała nie mogłam w ten sposób używać (zawsze je z siebie zmywałam chwilę po aplikacji).
+ APLIKACJA
To jest zwykła oliwka, która mimo wszystko nie rozlewa mi się między palcami podczas aplikacji. Nie powiedziałabym, że szybko się wchłania, bo naprawdę, jak każdy produkt tego typu, zostawia na skórze tłustą warstwę. Bałabym się założyć potem wyjściowe ubranie, np. białą koszulę. Ale na noc i w dni, kiedy nie muszę wychodzić z domu od razu po kąpieli, sprawdza się znakomicie.
+ CENA
Kupiłam ją za ok. 8 zł i to naprawdę ardzo tani zakup, jak na tę jakość i przyjemność stosowania.
+ MARKA
Kiedy byłam mała, moja mama używała szamponu Johnson&Johnson. Od tej pory marka kojarzy mi się z bezpieczeństwem i dobrym działaniem, i to się nie zmienia.
+ WIELOFUNKYJNOŚĆ
Używam jej jako:
- balsamu do ciała
- płynu do demakijażu oczu
- czasem MINIMALNĄ ilość jako olejku na końcówki włosów.
W każdej funkcji sprawuje się znakomicie.

Minusy:
- BRAK

Jest tak cudowna, że kiedy mi się skończy, kupię balsam do ciała z tej samej serii.

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

najlepsza

Używam oliwek po kąpieli na lekko wilgotną skórę i jest to idealnie rozwiązanie, gdyż nic innego tak fantastycznie nie nawilża mojej bardzo suchej i skłonnej do podrażnień skóry. Ten produkt jest moim faworytem w kategorii oliwek i od lat nie mogę znaleźć nic, co polubiłabym bardziej.

+nawilża na bardzo długo
+pięknie pachnie, uwielbiam ten zapach
+nie jest zbyt rzadka
+nie wietrzeje
+ogólnodostępna
+nie uczula nawet po depilacji
+nie podrażnia

Czasami mnie denerwuje, kiedy naklejka nieestetycznie odchodzi od opakowania, ale ciężko tego uniknąć w przypadku połączenia klej+tłuszcz. Dlatego nie odejmuję nic. Nie widzę w niej żadnych wad i mam nadzieję na długotrwały związek z oliwką wszech czasów.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

mieszane uczucia

Kupiłam ze względu na zapach lawendy i przyjemnie wyglądające opakowanie. Moja skóra jakoś dziwnie na nią reaguje. Na chwilę po aplikacji czuję dyskomfort. A to piecze a to swędzi.
Natłuszcza jak to oliwka ale nie nawilża.
Czy kupię ponownie?? Nie wiem, chyba kupię tę marki HiPP.
Cena; płacimy raczej za markę niżeli za wysoka jakość.

Używam tego produktu od: ponad roku

Bardzo dobra do masażu :)

Od długiego czasu poszukiwałam idealnego produktu do masażu, na który mój facet by nie narzekał. Pewnego dnia postanowiliśmy nie kombinować z balsamami i innymi bajerami, więc kupiliśmy oliwkę. No i to był strzał w dziesiątkę. Przyjemnie nawilża ciało, nadaje się do długiego masażu (nie &quot;wałkuje&quot; się jak balsamy i kremy), dobrze się wchłania i nie jest przesadnie tłusta.
Na dodatek bardzo dobrze pachnie, choć nie do końca kojarzy mi się z lawendą, tak czy inaczej zapach jest miły i dobrze nastraja przed snem :)

Plusy:
+ miły zapach
+ działanie nawilżające
+ nie podrażnia suchej skóry skłonnej do alergii
+ wydajna
+ znośna cena jak za tę firmę (opakowanie promocyjne 300 ml za ok. 11 zł)
+ dobra do masażu

Minusy:
- niewygodna zakrętka sprawia problemy przy otwieraniu tłustymi dłońmi
- zapach trochę za mało lawendowy (aczkolwiek przyjemny)

Nie testowałam tej oliwki na dzieciach, lecz na sobie i dlatego polecam kobietkom (również po depilacji bo oliwka jest naprawdę delikatna). No i do masażu przed snem jak najbardziej polecam :)

Ilość zużytych opakowań: zużyte ok 1/4 opakowania