FRESH (Spirit of freshness), Żele pod prysznic

FRESH (Spirit of freshness), Żele pod prysznic

Unikalna receptura ze składnikiem nawilżającym Lamesoft pomaga zachować naturalne nawilżenie skóry i poprawia jej elastyczność. Przeznaczony do mycia ciała, pH neutralne dla skóry.
Jest to pierwsza z serii żeli pod prysznic Fa, które pojawiły się na polskim rynku. Obejmowała kilka wersji zapachowych, obecnie dostępna już tylko w ograniczonym wyborze - m.in. widoczne na zdjęciu.

przeciętny

Bardzo przeciętny żel do mycia o dosyć intensywnym zapachu i kolorze. Mam wrażenie, że żel wysuszał mi skórę, kiedy go używałam. Zdecydowanie wolę kremowe preparaty do mycia, jako mniej agresywne i nie podrażniąjące. Używałam żelu o intensywnym zielonym kolorze.

też fajny

Uzywałam kiedyś tego w żółtym opakowaniu i muszę stwierdzić ze jest to bardzo solidny zelik o fajnej konsystencji, ślicznym zapachu, który porzadnie sie pieni i dobrze myje, nie wysuszając przy tym skóry. Ogólnie godny polecenia, bo rzeczywiście dbał o ciałko :)

jedwabisty i zmysłowy

Ostatnio kupiłam sobie żel pod prysznic i płyn do kąpieli Fa, w takim jasno żóltym opakowaniu, są to kosmetyki wygładzające..
coż,coś w tym jest..znam wiele innych wygładzaczy i Fa stawiam na podium..
Przede wszystkim jednak ciesze się,że żel świetnie nawilża skórę..i przepięknie pachnie!! mmm naprawdę BOSKO!. tak ciepło,mlecznie,zmysłowo :)
aha,jest bardzo wydajny a kupiłam go za....5,99 w promocji :D i wielki płyn do kąpieli za 7.99.
Seria godna polecenia!

Salon fryzjerski

jest ok

Mam wersję żółtą o dość ładnym, świeżym zapachu, który po rozprowadzeniu na ciele 'ujawnia' dość nieciekawą 'mydlaną' nutę, ale jest to do przeżycia ;) Żel jest odpowiednio, gęsty, nie wysusza, ma przyjemne dla oka opakowanie.. Jest w porządku, niczym mnie nie zachwycił, ani nie zniechęcił (no może czasem ta mydełkowata nuta mnie drażni).. Może kupię kiedyś.

Bardzo lubię

Bardzo go lubię. Jako jeden z nielicznych nie wysusza mi skróy. Ma piękny zapach i starcza na długo. Do tego jest niedrogi. Jeden z lepszych żeli, których używałam.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 3

Recenzja: ...

Ładnie pachnie, i tyle...

Rzeczywiście, zupełnie zwyczajny żel, pieni się, myje i tyle, no bo co ma więcej robić?... Ale zapach wyjątkowo mi się podobał (nie pamiętam nazwy, opakowanie było żółte)!

zwykly

Mógłby występować w reklamie jako "zwykły żel". Chociaż nie, ma super zapach, ponadto można dobrać do dezodorantu, zwłaszcza jak ktoś lubi pachnić się warstwowo, a delikatnie i naturalnie.

pyszne :)

Miałam przynajmniej 5 wersji zapachowych tego produktu. Najmilej wspominam tę, która nazywała się Cococolada, ale musiała być limitowana, bo teraz już jej nigdzie nie widzę. Niemniej jednak wszystkie żele są milutkie, świetnie pachną i są niedrogie - polecam.

te zapachy!

Właśnie za zapachy bardzo go lubię... może dlatego, że mężczyzna, który magnetycznie mnie pociąga używał jednego z nich? jeśli chodzi o resztę, to jest raczej przeciętna: pielęgnuje jak większość innych żeli pod prysznic (czyli niewiele), ma miłą konsystencję, fajnie się pieni. Naprawdę w dzisiejszych czasach nietrudno zadbać o to, żeby prysznic był przyjemnym wydarzeniem dnia :)

fajny zapach

Do kupienia przekonał mnie zapach i to tak mocno, że posiadam dwa opakowania (chyba zdąży mi się znudzić). Pachnie słodziutko kokosem i ananasem, to podoba mi się najbardziej. Dobrze się pieni, jest wydajny. Właściwości pielęgnujące ma takie jak wszzystkie żele Fa - czyli przeciętne, ale od tego są moim zdaniem głównie balsamy.

Zel po prostu

jest to zel do mycia i tylko do mycia.Pachnie ladnie, pieni sie normalnie, skory nie nawilza, a wrecz wysusza, jak wszystkie produkty Fa chyba.I myje.Jak kazdy inny zel:) Zadna rewelacja.