Avon, Little Black Dress Weekend EDP

Avon, Little Black Dress Weekend EDP

Radosna i niezobowiązująca kompozycja, która doskonale uzupełni Twój styl - elegancki, a zarazem pełen swobody.

Zapach: cytryna z Korsyki, kwiat pomarańczy, paczula indonezyjska.

12% jesień/zima 88% wiosna/lato

Piękny, frywolny, kobiecy uwalnia ducha wiosny!

Jest to nonszalancka i frywolna wersja klasycznego zapachu jakim jest Black Dress od Avon. Zapach przypadł mi do gustu na tyle, że stał się nieodzownym elementem mojej garderoby, ale także niezwykle uprzyjemniał czekanie na pierwsze ciepłe wiosenne dni.
Zapach sprawdził się jako orzeźwiająco-pobudzająca mieszanka na dzień, dodawał energii, uśmiech sam pojawiał się na twarzy. Jeśli chodzi o nuty zapachowe to tworzą przepiękną świeżą kompozycję. Mamy tu cytrynę, kwiat pomarańczy a wszystko to doprawione paczulą, która nadaje zapachowi tajemniczości i zmysłowego atutu.
Zapach ten jest prawdziwą przyjemnością, jeśli chodzi o intensywność i trwałość zapachu określam ją na 4-5h co w przypadku perfum marki Avon uważam za plus.
Podoba m się również minimalistyczny flakonik i szata graficzna.

Little Black Dress Weekend to mój ulubiony zapach ostatniego miesiąca, na tyle fajny że planuje kolejny zakup dla siebie i mamy.

Jest lekki piękny a jednocześnie intensywnie podkreśla kobiece atuty!

perfumy

nie wiem skąd ta dobra opinia??? pierwszy raz wyrażę pierwszy raz jakąkolwiek opinię odnośnie produktu, bo po raz pierwszy kupiłam te perfumy i zapach jest ładny zgodzę się ...ale jego trwałość w skali od 1 do 10 to - 10. To moje pierwsze perfumy, gdzie żałuję że je zakupiłam....40 zł. (39.99) poszło w siną dal, bez sensu :(

pozytywne zaskoczenie

Nie wiem co ma ten zapach takiego ,że ostatnio tak często go używam ale napewno coś fajnego :) zapach jest świeży ale nie wytrawny , przyjemny nosa i nie przeszkadza otoczeniu :) klasycznej wersji nie lubie , kupiłam 30 ml na jakiejś promce dla konsultantek ale jest kiepski , ten to zupełnie coś innego .. nie rozumiem jego fenomenu zważając na to ,że słabo się utrzymuje ale ma coś takiego ,że mi się podoba i pewnie wielu osobom patrząc po opiniach:) polecam chociaż próbkę sprawdzić , bo miałam wszystkich z tej serii prefum próbki i żaden mi się nie podobał taqk jak ten , wręcz większośc mnie odstraszała nie mogłam ich nosić . Te są inne , ciekawe. Jak nie lubisz reszty te wypróbuj :) warto

JESTEM ZASKOCZONA

Klasyczna wersja tych perfum nie przypadła mi do gustu natomiast te jak najbardziej. Nuta zapachowa jest bardzo ciekawa i inna. Wyróżniają się pozytywnie na tle perfum które używałam dotychczas. Trwałość jest na prawdę dobra i zaskakująca ponieważ cena w stosunku do jakość tych perfum jest na wysokim poziomie.

Super

Jestem bardzo miłe zaskoczona po dłuższym używaniu tego zapachu.
Zapach sam w sobie jest śliczny - ani bardzo słodki, ani ostry. Idealnie wpisuje się w mój gust. Perfumy są dobrze wyczuwalne, ale nie są nachalne. Zapach jest bardzo trwały, utrzymuje się długo.
Opakowanie jest bardzo estetyczne, dobrze wykonane.
Zapach, tak jak nazwa wskazuje, idealnie pasuje na wieczór, większe wyjścia, imprezy. Zapach kojarzy mi się właśnie z dobrą zabawą.

Pozytywny

Zapach zakupiłam przez Internet nie próbując go wcześniej. Okazał się wbrew pozorom dość mocny i nieco pudrowy, choć spodziewałam się bardziej zapachu cytrusów, ale jest bardzo przyjemny. Trwałość adekwatna do ceny, raczej na wieczorne wyjścia bądź eleganckie spotkania.

Nawet, nawet.

Uwielbiam Little Black Dress, dlatego postanowiłam przetestować Little Black Dress Weekend. Perfum z kategorii owocowo-kwiatowej-drzewnej. Zapach mocny, nie dla każdego będzie nadawał się na codzień, ale jak dla mnie ok. Zapach utrzymuje się ok 4 godzin. Flakonik klasyczny, ale ładny.

Avon Little black DRESS Weekend

Po zapoznaniu się z zapachem w katalogu od razu go zamówiłam. Piękny delikatny zapach z nutką elegancji. Po otrzymaniu perfumu trochę się roczarowałam gdyż zapach bardzo krótko się utrzymuje.

Trwała masówka

Większość perfum lub wód toaletowych, które miałam okazję niedawno testować ma jedną i tą samą wadę - są bardzo nietrwałe - psikasz i psikasz a zapach cały czas się ulatnia - takie kiepskie pachnidełka. A tu zaskoczenie - Little Black Dress od Avon faktycznie jest trwały! Szkoda tylko, że zapach jak wiele, wiele innych.

Perfumy są trochę słodkie, trochę świeże - dziewczęce, proste - niby "Weekend", ale bardziej na co dzień - na zakupy, do pracy, itp. Takie "codniówki" - a psiknę się jeszcze czymś przed wyjściem z domu.

Buteleczka - ładna, prosta chociaż kolory czarny i złoty wskazywałyby na coś wieczorowego.

Cena - dobra, tak jak większości perfum od Avon.

Little Black Dress Weekend to perfumy dobre jakościowo - trwałe i wydajne, w ładnym opakowaniu - szkoda tylko, że tak bardzo "masowe" i proste - przydałby się im, moim zdaniem, taki mały, frywolny "twist" :)

Ani tak, ani nie...

Cenię wody perfumowane z Avon'u, tylko trzeba mieć szczęście i trafić na "swój" zapach. Mam za sobą jeden bardzo nietrafiony zapach, dwa świetne, a ten jest tak pomiędzy. Nie odrzuca mnie na tyle, żebym nie umiała go skończyć, natomiast bez zachwytu.

Perfumy kupiłam, ponieważ bardzo intrygowała mnie linia "sukienek", pamiętam, że bardzo spodobała mi się czerwona, natomiast w katalogu zauważyłam nowość, ów weekend i postanowiłam zaryzykować (po przeczytaniu opisu).

Jest to rześki zapach, aż gorzki w swoim pierwszym odczuciu, które bardzo długo się utrzymuje (niestety). To oczywiście cytryna, która jest może odrobinę czymś przełamana (bo domyślam się, że 100% cytryny bym nie wytrzymała), natomiast jest bardzo energetyzujący. Nie jest to dla mnie zapach, taki otulający, z serii "comfort", który jakoś dodaje poczucia bezpieczeństwa - ten wręcz nastraja do walki, jest w nim trochę takiej agresywnej nuty (przez co może właśnie nie odpowiada mi).

W zamierzeniu - wyglądało to dobrze. Zapach rześki, pobudzający na lato. Natomiast chyba wolę inne rześkie tony.

Opakowanie oczywiście ładne z klasą, gabaryty na plus, bo można wrzucić do torebki. Trwałość dobra, dla mnie perfumy z Avonu może nie mają jakiegoś "ogona", ani nie są bardzo wyczuwalne dla otoczenia, natomiast na ubraniu czuć je bardzo długo, więc wydaje mi się, że może nie są nachalne, ale nie ulatniają się tak jak inne perfumy lub wody toaletowe.

Nie jest to jednak "sukienka", do której będę wracać.

Weekend?

W moim przypadku perfum stosowany jest w tygodniu, nie w weekend. Pasuje do mojego codziennego stylu na zakupach gdzie ubieram wygodne jeansy i adidasy.
Jest dosyć lekkim zapachem, który naprawdę bardzo długo pozostaje na skórze i odzieży. Jak za taką cenę, to jestem w szoku.
Myślę, że powinny go stosować kobiety do max 30 wieku życia, ze względu na jego świeżość i delikatność.

Little Black Dress Weekend

Ponieważ cena jest przystępna i często w katalogu AVON są na niego promocje, a zapach jest przepiękny, zmysłowy i romantyczny, bardzo go lubię, bo sprawia w dobry nastrój. Jest taki uniwersalny, i do pracy i na imprezę.

Babciny klimat

Zachwyciłam się opisem zapachu, stwierdziłam - to mój typ! Niedługo później dostałam je na imieniny iii... podczas pierwszego psiknięcia już wiedziałam, że to totalny niewypał. Oczywiście zrobiłam dobrą minę do złej gry (w końcu sama je chciałam...) i teraz męczę się z zapachem, który mnie w ogóle nie przekonuje...