Avon, Little Black Dress Weekend EDP

Avon, Little Black Dress Weekend EDP

Radosna i niezobowiązująca kompozycja, która doskonale uzupełni Twój styl - elegancki, a zarazem pełen swobody.

Zapach: cytryna z Korsyki, kwiat pomarańczy, paczula indonezyjska.

4% jesień/zima 96% wiosna/lato

Polubiliśmy się:)

LBD Weekend miałam przyjemność przetestować dzięki uprzejmości portalu wizaz.pl. Gdy tylko pierwszy raz popryskałam nadgarstki tą wodą perfumowaną, wiedziałam, że jest to zapach, który zagości u mnie na dłużej. Zapach jest dość mocny i intensywny. To nie jest lekka mgiełka do ciała dla każdego i na każdą okazję. To zapach, który pasuje do kobiety niezależnej i pewnej siebie. Zapach, który uwodzi i czaruje. LBD Weekend ciężko określić zapachem codziennym. Pasuje raczej na wystawną kolację czy przyjęcie, a może nawet na randkę...Mężczyzna , dla którego użyjemy tego zapachu, na pewno będzie nami oczarowany. Ja nie zważam jednak na to co wypada, co nie, i jeśli zapach perfum mi się podoba, to nie trzymam go na specjalne okazje. Tak właśnie jest z tą wodą toaletową... Używam jej zawsze wtedy, gdy chcę ładnie pachnieć. A pachnie ładnie i pociągająco. Myślę, że to zapach, który może się podobać i do którego się wraca. Dodatkowo oprócz pięknego zapachu, który pobudza moje zmysły, to również mój zmysł wzroku jest uradowany. Bowiem flakon, który kryje w sobie to płynne szczęście jest piękny. Elegancki i ekskluzywny i bardzo mi się podoba. Woda perfumowana jest dość trwała ale raczej zapach utrzymuje się na ubraniu dłużej niż na skórze. Czy jestem zadowolona z testu? Zdecydowanie tak i na pewno będę wracać do tego zapachu.

Piękny, frywolny, kobiecy uwalnia ducha wiosny!

Jest to nonszalancka i frywolna wersja klasycznego zapachu jakim jest Black Dress od Avon. Zapach przypadł mi do gustu na tyle, że stał się nieodzownym elementem mojej garderoby, ale także niezwykle uprzyjemniał czekanie na pierwsze ciepłe wiosenne dni.
Zapach sprawdził się jako orzeźwiająco-pobudzająca mieszanka na dzień, dodawał energii, uśmiech sam pojawiał się na twarzy. Jeśli chodzi o nuty zapachowe to tworzą przepiękną świeżą kompozycję. Mamy tu cytrynę, kwiat pomarańczy a wszystko to doprawione paczulą, która nadaje zapachowi tajemniczości i zmysłowego atutu.
Zapach ten jest prawdziwą przyjemnością, jeśli chodzi o intensywność i trwałość zapachu określam ją na 4-5h co w przypadku perfum marki Avon uważam za plus.
Podoba m się również minimalistyczny flakonik i szata graficzna.

Little Black Dress Weekend to mój ulubiony zapach ostatniego miesiąca, na tyle fajny że planuje kolejny zakup dla siebie i mamy.

Jest lekki piękny a jednocześnie intensywnie podkreśla kobiece atuty!

Nie jest zły

Jeden z moich ulubionych zapachów z firmy AVON
Polecam! ! Bardzo długo utrzymuje sie . Ten zapach jest naprawdę świetny . Naprawde wypróbujcie !!! Ja teraz tez znowu go zakupie .

Świetny zapach

Bardzo lubie standardową wersje tych perfum i z ciekawością podchodziłam do testów Little Black Dress Weekend .
Perfum łączy nuty kwiatu pomarańczy, paczuli indonezyjskiej oraz cytryny. Dzięki temu połączeniu perfum idealnie nadaje się na wiosenno-letnie dni.
Zapach kojarzy mi się z elegancja, a jednocześnie z radością, swobodą, niezależnością.
Bardzo fajne opakowanie, on standardowej wersji różni się kropeczkami , które są takie słodkie.
Cena jest dość niska (w katalogu można je kupić za ok. 38 zł),ale zapach utrzymuje się naprawdę na dość długo.
Według mnie perfum Little Black Dress Weekend nadaje się jak i na dzień tak i na wieczorne wyjście.

Rozbudź swoje zmysły

Ostatnio do przetestowania dostałam wodę toaletową Little Black Dress Weekend marki Avon, jest ona o niezwykle zmysłowym aromacie, zapachu cytryny z Korsyki, kwiatu pomarańczy i paczuli indonezyjskiej. Elegancki, delikatny i nowoczesny zapach, bardzo długo utrzymuje się na skórze. U mnie zdał egzamin w 100 %

Przepiękny zapach

Opakowanie perfum standardowe, ale jednak idealnie pasujące. Najprostsze rozwiązania są czasem najlepsze i to własnie mamy tutaj - Mała, czarna w wydaniu Weekendowym. Opakowanie różni się od wersji klasycznej kropkami (mi to się od razu kojarzy z lekko rozłożystą, letnią sukienką w kropki) oraz zatyczką, która jest przeźroczysta.
Jedyny mankament to właśnie zatyczka, która ma otwór z obu stron i bardzo często zdarzało mi się nakładać ją odwrotnie, ale to akurat tylko moja taka mała uwaga.
Z reguły nie przepadam za mocnymi zapachami, wole takie lekkie, dość delikatne, z dobrze dobraną nutką słodyczy. Little Black Dress Weekend jest połączeniem mocnego zapachu z taką delikatnością. Zapach nie jest czysto mocny, dzięki czemu właśnie mi bardzo przypadł do gustu. Na początku jest dość intensywny, potem robi się delikatniejszy i jego lekka słodycz jest bardziej wyczuwalna. Naprawdę bardzo przyjemny i wart wypróbowania.
Perfum utrzymuje się na ubraniach kilka godzin, gdy wracałam do domu z uczelni nadal mogłam go poczuć, a na skórze około 2-3h. Jak dla mnie jest to zadowalające i z ogromną chęcią będę go dalej używać.

Młodość, radość, lekkość

Po pierwszym użyciu właśnie takie miałam skojarzenia. Zapach ten jest idealny na wiosenne dni, również wieczorne randki. Jest lekki i słodki, ale na pewno nie za słodki. Utrzymuje się na skórze kilka godzin, co uważam za dobry wynik. Little Black Dress Weekend- oczywiście, że polecam.

WIECZORNE WYŚCIE

Zdecydowanie uważam,że perfumy te sprawiają,że czuję się komfortowo i bezpiecznie,co sprawia,że jestem jeszcze bardziej pewna siebie, i jestem całkowicie tego świadoma.Używam ich przeważnie na wieczorne wyjścia,aby przykuwająca uwagę delikatnie rozchodząca się woń zwracała uwagę innych na mój wdzięk i elegancję.Myślę,że są idealne dla kobiet raczej dojrzałych,dziewczyny młodsze pewnie wybiorą coś lżejszego.Opakowanie też z klasą,przyciągające uwagę,buteleczka całkiem ładna doskonale harmonizująca z zawartością.Oryginalne zamknięcie dodaje flakonikowi uroku i tajemniczej magii.Używam ich przeważnie na wieczorne wyjścia,aby przykuwająca uwagę delikatnie rozchodząca się woń zwracała uwagę innych na mój wdzięk i elegancję.

Dobra energia

Avon, Little Black Dress dodaje energii każdego dnia. To świetne perfumy na poprawę samopoczucia własnego i innych ludzi, z którymi pracujemy i kontaktujemy się. Nuty zapachowe to cytryna z Korsyki, kwiat pomarańczy i paczula indonezyjska - ta mieszanka energetyzująco orzeźwia przez cały dzień.

Super

Ja jestem zadowolona, zapach pozostaje na skórze około pół dnia. Właśnie takiego perfumu szukałam - coś pomiędzy słodkim a eleganckim. Jest bardzo zmysłowy, nadaje się na codzień jak i na większe wyjście. Produkt testowałam w ramach testowania na Wizażu.

Zapach a trwałość

Zapach jest przyjemny, idealny na co dzień, ale też na wyjścia. Trwałość jest średnia, nie utrzymuje się całego dnia na skórze. Wytrzymuje maksymalnie do 6h. Flakonik ma piękną grafikę, co jest dodstkowym atutem. Ogólnie polecam, jednak mały minus za trwałość.

Uniwersalne

Zapach bardzo ładny, orzeźwiający ale troszkę mało trwały. Mało używam perfum ale na te chyba się skuszę i zostaną ze mną na dłużej. Są delikatnie więc dla mnie starszej osoby są idealne. Nadają się zarówno na dzień,jak i na wieczór.Flakonik jest bardzo ładny,delikatny.

wiosenny zapach

Zauroczyłam się w kompozycji Little Black Dress Weekend już od pierwszego psiknięcia. Zapach jest lekki i przyjemny, pasuje do każdej mojej wiosennej stylizacji, zarówno bardziej eleganckiej jak i noszonej na co dzień. Utrzymuje się na skórze przez kilka godzin, więc jak za tę cenę super! Flakon to ozdoba mojej toaletki.