Avon, Little Black Dress Weekend EDP

Avon, Little Black Dress Weekend EDP

Radosna i niezobowiązująca kompozycja, która doskonale uzupełni Twój styl - elegancki, a zarazem pełen swobody.

Zapach: cytryna z Korsyki, kwiat pomarańczy, paczula indonezyjska.

7% jesień/zima 93% wiosna/lato

Avon Little black DRESS Weekend

Po zapoznaniu się z zapachem w katalogu od razu go zamówiłam. Piękny delikatny zapach z nutką elegancji. Po otrzymaniu perfumu trochę się roczarowałam gdyż zapach bardzo krótko się utrzymuje.

Trwała masówka

Większość perfum lub wód toaletowych, które miałam okazję niedawno testować ma jedną i tą samą wadę - są bardzo nietrwałe - psikasz i psikasz a zapach cały czas się ulatnia - takie kiepskie pachnidełka. A tu zaskoczenie - Little Black Dress od Avon faktycznie jest trwały! Szkoda tylko, że zapach jak wiele, wiele innych.

Perfumy są trochę słodkie, trochę świeże - dziewczęce, proste - niby "Weekend", ale bardziej na co dzień - na zakupy, do pracy, itp. Takie "codniówki" - a psiknę się jeszcze czymś przed wyjściem z domu.

Buteleczka - ładna, prosta chociaż kolory czarny i złoty wskazywałyby na coś wieczorowego.

Cena - dobra, tak jak większości perfum od Avon.

Little Black Dress Weekend to perfumy dobre jakościowo - trwałe i wydajne, w ładnym opakowaniu - szkoda tylko, że tak bardzo "masowe" i proste - przydałby się im, moim zdaniem, taki mały, frywolny "twist" :)

Ani tak, ani nie...

Cenię wody perfumowane z Avon'u, tylko trzeba mieć szczęście i trafić na "swój" zapach. Mam za sobą jeden bardzo nietrafiony zapach, dwa świetne, a ten jest tak pomiędzy. Nie odrzuca mnie na tyle, żebym nie umiała go skończyć, natomiast bez zachwytu.

Perfumy kupiłam, ponieważ bardzo intrygowała mnie linia "sukienek", pamiętam, że bardzo spodobała mi się czerwona, natomiast w katalogu zauważyłam nowość, ów weekend i postanowiłam zaryzykować (po przeczytaniu opisu).

Jest to rześki zapach, aż gorzki w swoim pierwszym odczuciu, które bardzo długo się utrzymuje (niestety). To oczywiście cytryna, która jest może odrobinę czymś przełamana (bo domyślam się, że 100% cytryny bym nie wytrzymała), natomiast jest bardzo energetyzujący. Nie jest to dla mnie zapach, taki otulający, z serii "comfort", który jakoś dodaje poczucia bezpieczeństwa - ten wręcz nastraja do walki, jest w nim trochę takiej agresywnej nuty (przez co może właśnie nie odpowiada mi).

W zamierzeniu - wyglądało to dobrze. Zapach rześki, pobudzający na lato. Natomiast chyba wolę inne rześkie tony.

Opakowanie oczywiście ładne z klasą, gabaryty na plus, bo można wrzucić do torebki. Trwałość dobra, dla mnie perfumy z Avonu może nie mają jakiegoś "ogona", ani nie są bardzo wyczuwalne dla otoczenia, natomiast na ubraniu czuć je bardzo długo, więc wydaje mi się, że może nie są nachalne, ale nie ulatniają się tak jak inne perfumy lub wody toaletowe.

Nie jest to jednak "sukienka", do której będę wracać.

Weekend?

W moim przypadku perfum stosowany jest w tygodniu, nie w weekend. Pasuje do mojego codziennego stylu na zakupach gdzie ubieram wygodne jeansy i adidasy.
Jest dosyć lekkim zapachem, który naprawdę bardzo długo pozostaje na skórze i odzieży. Jak za taką cenę, to jestem w szoku.
Myślę, że powinny go stosować kobiety do max 30 wieku życia, ze względu na jego świeżość i delikatność.

Little Black Dress Weekend

Ponieważ cena jest przystępna i często w katalogu AVON są na niego promocje, a zapach jest przepiękny, zmysłowy i romantyczny, bardzo go lubię, bo sprawia w dobry nastrój. Jest taki uniwersalny, i do pracy i na imprezę.

Babciny klimat

Zachwyciłam się opisem zapachu, stwierdziłam - to mój typ! Niedługo później dostałam je na imieniny iii... podczas pierwszego psiknięcia już wiedziałam, że to totalny niewypał. Oczywiście zrobiłam dobrą minę do złej gry (w końcu sama je chciałam...) i teraz męczę się z zapachem, który mnie w ogóle nie przekonuje...

Little Black Dress Weekend EDP

Jak dla mnie to perfuma jest idealna. Zapach delikatny, kwiatowo - owocowy. Rewelacyjnie sprawdził się podczas weekendu majowego. Posiadam Little Black Dress i porównując te dwa zapachy to zdecydowanie wybrałabym Little Black Dress Weekend. Perfuma spełniła moje oczekiwania. Uwielbiam delikatne zapachy, które mogę stosować niezależnie od pory dnia i roku. Z pewnością zagości na mojej półce o wiele dłużej.

Prezent, tylko czy trafiony?

Dostałam je w prezencie, to najmocniej skłoniło mnie do testów ;) wyniki są jednoznaczne, za słabe dla mnie. Na co dzień używam mocnych bardzo kobiecych perfum. Te są dla mnie za lekkie i za świeże, bardziej dziewczęce niż dla kobiety. Myślę że mogłabym używać ich ewentualnie bardzo ciepłym latem. Z trwałością jest dosyć słabo, nie utrzymują się przez cały dzień. Za te cenę możemy naprawdę kupić coś lepszego.

Zapach maja

Kupiłam parfumetkę tego zapachu, by zabrać ją z sobą na majówkę. Lubię te małe formy, które można wrzucić do torebki i nie martwić o dużą buteleczkę w podróży. Jestem wielką fanką klasycznej "Małej Czarnej", więc z ciekawością próbowałam nowości.
Zapach jest dziewczęcy, zabawny i radosny. Cytrusowy, ale nie odświeżaczowo, a owocowo. Zapach podbijają nuty kwiatów, które dodają mu charakteru. Świetnie sprawdzi się właśnie na luźne chwile, polecam na weekend. Dodaje energii, nie przytłacza i nie męczy. Bardzo przyjemny zapach na wiosenny dzień. Do letniej sukienki w grochy i do tenisówek.

Używa produktu od: próbka

Ładny i kobiecy

Polecam zapach bardzo ładny jednak na początku dosyć intensywny jednak po kilku minutach przecudnie się utleniania. Faktycznie może być zapachem i na wyjście jak i na weekend. Nuty zapachowe o niezwykle zmysłowym aromacie, zapachu cytryny z Korsyki, kwiatu pomarańczy i paczuli indonezyjskiej tak dobrane że są niezobowiązujące a jednak intrygujące:) Ma w sobie coś takiego że im dłużej się go stosuje tym bardziej zachwyca.

Polubiliśmy się:)

LBD Weekend miałam przyjemność przetestować dzięki uprzejmości portalu wizaz.pl. Gdy tylko pierwszy raz popryskałam nadgarstki tą wodą perfumowaną, wiedziałam, że jest to zapach, który zagości u mnie na dłużej. Zapach jest dość mocny i intensywny. To nie jest lekka mgiełka do ciała dla każdego i na każdą okazję. To zapach, który pasuje do kobiety niezależnej i pewnej siebie. Zapach, który uwodzi i czaruje. LBD Weekend ciężko określić zapachem codziennym. Pasuje raczej na wystawną kolację czy przyjęcie, a może nawet na randkę...Mężczyzna , dla którego użyjemy tego zapachu, na pewno będzie nami oczarowany. Ja nie zważam jednak na to co wypada, co nie, i jeśli zapach perfum mi się podoba, to nie trzymam go na specjalne okazje. Tak właśnie jest z tą wodą toaletową... Używam jej zawsze wtedy, gdy chcę ładnie pachnieć. A pachnie ładnie i pociągająco. Myślę, że to zapach, który może się podobać i do którego się wraca. Dodatkowo oprócz pięknego zapachu, który pobudza moje zmysły, to również mój zmysł wzroku jest uradowany. Bowiem flakon, który kryje w sobie to płynne szczęście jest piękny. Elegancki i ekskluzywny i bardzo mi się podoba. Woda perfumowana jest dość trwała ale raczej zapach utrzymuje się na ubraniu dłużej niż na skórze. Czy jestem zadowolona z testu? Zdecydowanie tak i na pewno będę wracać do tego zapachu.

Piękny, frywolny, kobiecy uwalnia ducha wiosny!

Jest to nonszalancka i frywolna wersja klasycznego zapachu jakim jest Black Dress od Avon. Zapach przypadł mi do gustu na tyle, że stał się nieodzownym elementem mojej garderoby, ale także niezwykle uprzyjemniał czekanie na pierwsze ciepłe wiosenne dni.
Zapach sprawdził się jako orzeźwiająco-pobudzająca mieszanka na dzień, dodawał energii, uśmiech sam pojawiał się na twarzy. Jeśli chodzi o nuty zapachowe to tworzą przepiękną świeżą kompozycję. Mamy tu cytrynę, kwiat pomarańczy a wszystko to doprawione paczulą, która nadaje zapachowi tajemniczości i zmysłowego atutu.
Zapach ten jest prawdziwą przyjemnością, jeśli chodzi o intensywność i trwałość zapachu określam ją na 4-5h co w przypadku perfum marki Avon uważam za plus.
Podoba m się również minimalistyczny flakonik i szata graficzna.

Little Black Dress Weekend to mój ulubiony zapach ostatniego miesiąca, na tyle fajny że planuje kolejny zakup dla siebie i mamy.

Jest lekki piękny a jednocześnie intensywnie podkreśla kobiece atuty!