Dr Irena Eris, Forte 25+, Lekki krem nawilżająco-matujący

Dr Irena Eris, Forte 25+, Lekki krem nawilżająco-matujący

Krem jest po prostu CUDOWNY. Wchłania się błyskawicznie, świetnie nawilża, a przy tym naprawdę skutecznie matuje; poprawiając wyraźnie stan cery od pierwszego użycia. Ma piękne, eleganckie opakowanie. Ujędrnia i wygładza skórę. Dzięki zawartości olejów natłuszczających chroni ją przed utratą wilgoci.

Kremik świetny ale nie matuje

Dla mojej cery ten kremik okazał się bardzo dobry. Nawilża rewelacyjnie, nie powoduje wyprysków w tłustszej partii twarzy (mam cerę mieszaną) ale niestety ma jedną wadę - nie matuje. Dla mnie to ważne poniewaz żadko używam podkładów/pudrów i po takim kremie oczekuję dobrego zmatowienia. Kupię go ponownie ze względu na dzialanie nawilżające.

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzeciego

OKROPNY!!!!!!

Wg mnie ten krem na pewno nie nadaje sie dla osób po 25 roku zycia. Paskudnie wysusza,po nałożeniu wręcz sciąga mi skóre twarzy. Po za tym po godz okropnie sie po nim swiecilam. Nie wiem po co stworzona taki krem i dla kogo?

pomyłka

Uwielbiam kremy Erisa. Czasami sięgam po coś innego, ale zawsze wracam właśnie do nich. Jednak do tej pory stosowałam tanie kosmetyki (Eris 24h, seria Pharmaceris, seria do cery wrażliwej), które doskonale nawilżają i mają super konsystencję. Teraz sięgnęłam po coś droższego i.. klapa! Kosmetyk wcale nie nawilża, zostawia na twarzy jakąś skorupę, ma bardzo intensywny zapach, a ponadto nie można nałożyć na niego podkładu (wałkuje się).
Wydaje mi się, że mogą być z niego zadowolone ewentualnie tylko dziewczyny, które mają duże problemy ze skórą (wypryski itp) ale i tak za tą cenę można znaleźć coś lepszego.
Opakowanie jest faktycznie śliczne, ale co z tego? Najważniejszym zadaniem kremu na dzień jest nawilżać, a ten nie daje sobie z tym w ogóle rady. Zupełnie nie wart swojej ceny.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

doskonały

Doskonały krem, szczególnie do cery mieszanej. Ma miły zapach, szybko się wchłania. Skóra jest pięknie wygładzona. Wcześniej przetestowałam wiele kremów, ale zawsze miałam problem z pojawiającymi się wypryskami w okolicach ust. Odkąd używam tego kremu problemy się skończyły, a skóra jest dobrze nawilżona.

polecam

To już mój drugi słoiczek i jest naprawdę ok. Krem świetnie się wchłania - praktycznie bez żadnch śladów. Idealny pod makijaż. Skóra nawilżona. Z tym efektem matującym to szczerze mówiąc na max. 4 godziny ale jak na moją super tłustą skórę to i tak wyczyn. Estetyczne opakowanie.

CAŁKIEM NIEZŁY!

Całkiem przyjemny kremik. Kupiłam pod wpływem recencji na KW i generalnie się nie zawiodłam. Może ciut za gęsty, ale nawet szyko się wchłania, nie maże się, przyjemny w użyciu. ***** nie dałam, bo jednak troszkę za krótko matuje i zapach też za bardzo perfumowy jest jak dla mnie. Ale warto spróbować. Ja na lato raczej przesiąde sie na Vichy, który mnie nie zawiód nigdy, ale na jesień/zimę bardzo chętnie do niego wrócę.

Używam tego kosmetyku od niecałego miesiąca /pierwsze opakowanie

2006.04.02
Podnoszę do pięciu *. Jeden z lepszych kremów jakich używałam. Nie potzrebuję już tak długiego matu, skóra mi się przesusza (praca w klimatyzacji) a konsystencja najlepsza z kremów jakie używałam.

jestem zadowolona

krem ma delikatna konsystencje.szybko sie wchlania,matuje okolo 4 godz.ladnie pachnie.pasuje pod makijaz.jestem z niego zadowolona.pewnie jeszcze do niego kiedys wroce.

a jednak dobry

Nie przepadam za produktami Eris.

Ten kremik okazał sie jednak całkiem dobry. Moją skóre pięknie matuje, makijaż trzyma się na nim bez zarzutu, nie wysusza buzi.
Kosmetyk raczej matuje niż nawilża. Lubię go, ponieważ na twarzy jest niewyczuwalny, nie podrażnia, ładnie pachnie i jest wydajny.
Lekko ściąga - ale w przypadku cer mieszanych, to raczej zaleta.

Chyba powtórzę zakup.

Taki sobie

Raczej nie dla mnie.Słabo nawilża a za to ściąga skórę i przez cały czas miałam uczucie dyskomfortu.Matuje też słabo.Jedyny plus to opakowanie i zapach-jak w całej serii Eris+ 25.Ja go na pewno więcej nie kupię, zwłaszcza za tę cenę.Już o wiele lepszy jest krem z serii Normamat no i tańszy...

przereklamowany - zmieniam: ŚWIETNY!!

Oceniam na podstawie próbki. Jedno, co moge powiedzieć na pewno, to że cena jest zdecydowanie za wysoka w stosunku do jakości. Matowanie prawie żadne - po dwóch godzinach świeciłam jak latarnia morska. Naprawdę znam kremy za 15 zł, które lepiej matują. Fakt, że sie ładnie i szybko wchłania, ale jednocześnie sprawia, że moja twarz była zaczerwieniona zaraz po nałożeniu, a nie przy każdym kremie tak mam. Nieudana próba wskoczenia Eris na średnią półkę. Na pewno go nie kupię. Szkoda pieniędzy.01.10.2003 Poużywałam trochę innych kremów matujących i biję się w pierś mą niezbyt zresztą wielką. To najlepiej nawilżający krem matujący, jaki kiedykolwiek wpadł mi w ręce. Znakomity pod makijaż (inne miały z tym problemy), bardzo dobrze nawilża, a twarz syskuje świeży, zdrowy wygląd. Nie podrażnia, wprost przeciwnie - koi. Fakt, że nie matuje zbyt długo, ale wolę dobre nawilżenie i zero podrażnień niz matowanie na mur beton i zgraję zaskórników, która mi się robi, bo nie ma właściwego "oddychania" skóry. Jeśli kiedys jeszcze kupię krem matujący, to TYLKO TEN.

Oceniam na 1.00

Moja ocena wydana jest na podstawie 3 próbek. Efekt matujący i owszem jest ale jak dla mnie zbyt mocny. Po nalożeniu kremu przez ok. 3 godz. mialam uczucie ściągnięcia twarzy. Na trzeci dzień niestety pojawiło się podrażneinie i przesuszenie skóry (mam cerę mieszaną). Z kremu nie skorzystam, a szkoda bo ładnie pachnie i ma bardzo estetyczne opakowanie.

Oceniam na 5.00

Po prostu SUPER....