Design, Pianka do włosów z dodatkiem lakieru

Design, Pianka do włosów z dodatkiem lakieru

Nadaje fryzurze trwałość i stabilność, absolutnie nie skleja włosów. Po nałożeniu tej pianki widzę tylko skutki jej działania samego kosmetyku jakby nie było na włosach. Kiedy ułożę fryzurę używając tej pianki fryzura "trzyma" się do następnego mycia (a mam włosy naturalnie kręcone!). Pewnie, że modeluję je na szczotce żeby były proste a ta pianka mi we wszystkim pomaga!

pamietam że dobra

Wspomnienia z czasów, kiedy Ania jeszcze się nie odczepiła od swoich prostych jak drut, z natury zdrowych i w przyzwoitym kolorze kasztanowatego brazu włosów. A zatem: podkręcałam, farbowałam, dodawałam objętości i robiłam trwałą;)
Odnośnie tej akurat pianki (i w ogóle serii design) miałam odczucia pozytywne: dośc mocno utrwalała włosy (całkiem mocno moich włosów nic nie utrwala, dlatego dałam sobie spokój, na moje szczęście nadeszła moda na prostownice, bo moje kłaki są takie proste jakbym je permanentnie prasowała;) nie przetłuszcza włosów. Jedyna niefajna rzecz to to, ze jak pianka się kończy to wydostaje się z dozownika w postac półpłynnej mazi. Not nice.

Używam tego produktu od:a z 6 lat temu
Ilość zużytych opakowań:dużo

super

Szukam ideału dlatego tylko 4* :)
podpatrzyłam ja u koleżanki bo sama nie zdecydowałabym sie na tak obciążajacą wg.mojego mniemania pianke. Nic bardziej błędnego!!! Super ujarzmia moje krecone włiski, a na domiar tego delikatne i kapryśne z którymi niektóre nie dawały sobie rady. A tu piekna i ułożona fryzura przez 2 dni!!!

dobra sprawa

szukałam pianki Welli tej Invisible Touch, ale nigdzie jej nie ma, chyba juz jej nie produkują, więc kupiłam tą. Mam cienkie i delikatne włosy, raczej niepuszyste i niepodatne. Pianka sprawia, że fryzurka układa sie szybko i bardzo dobrze, jest trwała. Trzeba jednak uważac zeby nie przesadzic z ilością, bo obciązy włosy. Jst wydajna ma wygodne opakowanie.Z czasem poczułam, ze jest troszkę za cięzka dla moich włosów,ale na to tez znalazłam sposób - nakładam ją tylko u nasady i jest ok. Ogólnie polecam, bo to dobry produkt.

WŁOSY lokówka objętość

niezła

Kupiłam ją trzy tygodnie temu.Bałam sie, że będzie zbytnio usztywniała i zlepiała włosy-przez ten dodatek lakieru.Ale miło sie rozczarowałam ! Włosy są miękkie i utrwalone.
Fryzura wytrzymuje cały dzień...

Świetna!

Mam włosy bardzo niepodatne na układanie. A ta pianka bardzo mi pomogła!Niewielka jej ilość, a fryzurka stała sie taka, jaką chciałam, w dodatku trzymała się bardzo długo! Wystarczyło podwinąć włosy na szczotce ! Nie radze jednak przesadzać z ilością tej pianki, bo efekt może byc odwrotny od zamierzonego :)Obecnie używam innego produktu Welli Design, ale już szykuje się na zakup tej własnie pianki.

super

Sama ją zgłaszałam, więc co tu jeszcze dodać...wypróbujcie same :-)