Joanna, Naturia Body, Masło do ciała z truskawką

Joanna, Naturia Body, Masło do ciała z truskawką

Odżywcze truskawkowe masło do ciała o owocowym zapachu zapewnia doskonałą pielęgnację skóry. Nadaje skórze wyjątkową miękkość i elastyczność, pozostawia ją gładką i miłą w dotyku. Specjalnie opracowana receptura zawiera odżywcze masło Shea i stymulujący ekstrakt z truskawek. Skóra jest intensywnie wypielęgnowana, apetycznie pachnąca. Zdecydowanie gładsza i milsza w dotyku skóra.

Piękny zapach, choć słabe nawilżenie

Plusy:
+wygodne, zakręcane opakowanie
+piękny zapach, umilający chłodne już wieczory
+wygładza
+tanie
+nie zostawia tłustej warstwy

Minusy:
-słabo nawilża, a maże się i dość trudno rozsmarowuje
-trudno dostępne

Fajny produkt, ale kupując masło liczyłam na coś gęstszego, kupię pomownie inne zapachy, bo jako balsam spisuje się świetnie :)

czarujący zapach niestety niewiele więcej

Zapach tego masełka skradł moje serce, jest przepiękny. Różowy kolor, konsystencja i ten aromat sprawiają, że mam ochotę jeść to masło łyżkami ;) Niestety na tym kończą się jego zalety.

Od masła oczekuję, że pozostawi ono moją skórę gładką i nawilżoną. Jeżeli oczekujecie tego samego od tego produktu to niestety się zawiedziecie. Nawilżenie jest znikome, coś tam robi ale jest to efekt niezwykle krótkotrwały. Nie czuję aby moja skóra była otulona przyjemną warstwą nawilżaczy, wręcz odwrotnie. Przy stosowaniu około tygodnia moje łydki nadal pozostały suche na wiór. Absolutnie nie polecam na zimę ani do suchej, problematycznej skóry.

Czarę goryczy przelał również fakt, że masełko nałożone po depilacji w żaden sposób nie ukoiło podrażnionej skóry, powiem więcej, skóra zaczęła jeszcze bardziej piec i była czerwona.

Z plusów mogę dodać, że masełko jest dosyć wydajne, jest to polski produkt wiec warto wspierać nasz rodzimy rynek (tzn. tylko gdy ma do zaoferowania produkty o dobrej jakości )

Jak widzicie z mojego opisu ten produkt mnie rozczarował, jego jedynym mocnym plusem jest niebiański zapach ale czy tylko tego oczekujemy od masła nawilżającego? Ja na pewno nie, stąd moja ocena 2 gwiazdki. Więcej już go nie kupię.

Używam tego produktu od: kupiłam pół roku temu

ładny zapach

Zawsze używałam masło czekoladowe,więc dla odmiany postanowiłam wypróbować truskawkę.Zapach jest śliczny,skóra długo pachnie,ale niestety na tym koniec.Nie czuję by skóra po nim była odżywiona czy nawilżona.Na dodatek po depilacji nóg zamiast złagodzić podrażnienia sprawiał,że skóra nieprzyjemnie swędziała i piekła dlatego zużyję tą resztkę która mi została i więcej tego masła nie kupię

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zaczynając od ceny: poniżej 10 zł.
Zapach: miałam wiele maseł do ciała i nawet truskawka z the body shop, którą również uwielbiam nie równa się z tym zapachem!
Konsystencja: bardzo przyjemna, szybko się wchłania.
Nawilżenie: nie jest może jakoś zaskakujące, ale mi w zupełności wystarczy.

Używanie tego masła sprawia mi ogromną przyjemność, kiedy potrzebuje mocniejszego nawilżenia używam mleczek/kremów aptecznych. Idealne na lato, przez swoją lekką formułę :)

Używam tego produktu od: Z przerwami koło 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania 3 opakowania

Średnie

Oczekiwałam czegoś więcej od tego masełka, ale jak za tak niską cenę około 7 zł jest okej.
+piękny zapach
+w miare dobrze nawilża skórę
+przyjemna konsystencja ułatwia rozprowadzanie
+bardzo wydajne
Minusy
- skóra się po nim lepi
-nawilżenie krótko się utrzymuje

poniżej przeciętnej

Po pierwsze, uważam, że masło powinno mieć w nazwie poziomkę, a nie truskawkę. :) Po otwarciu uderza w nos piękny, niechemiczny zapach poziomek. Była to dla mnie spora niespodzianka, ponieważ masło dostałam w prezencie i byłam nieco zawiedziona zapachem truskawki, za którym nie przepadam. Masło szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, dzięki czemu można spokojnie używać go z rana i nie martwić się o ubrania. Wypełnione było po brzeg opakowania, więc faktycznie dostajemy dużo produktu, a nie powietrze i trochę produktu. ;) Minusem jest jednak fakt, że nie ma żadnej folii zabezpieczającej opakowanie. Wg mnie jednak masło nie spełnia swoich obowiązków, tj. nie nawilża, a raczej nawilża, ale w minimalnym stopniu. Z całą pewnością nie jest to produkt na zimę, gdy skóra potrzebuje mocnego nawilżenia. Z tego względu raczej do niego ponownie nie wrócę, bo do lata już go nie powinno być w moich zbiorach, a później będę wolała coś bardziej treściwego.

Zapach Poziomkowy a nie truskawkowy :)

Odrazu po otwarciu opakowania, uwiódł mnie zapach świeżych poziomek, takich naturalnych, bez chemii.

Konsystencja jest lekka, dobrze się wchłania, bez tłustego filmu.

Dobrym rozwiązaniem jest również opakowanie, z którego bez problemu możemy wyciągnąć resztki kremu.

Cena również, nie jest wygórowana.

To są plusy:)

Minusem jest to, że po dłuższym stosowaniu produkt mnie uczulil.
Dlatego nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: Luty
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Umila zapachem każdy zimowy wieczór :)

Masełko znajduje się w wygodnym i smakowicie wyglądającym opakowaniu. Już patrząc na zdjęcia truskawek ma się ochotę jak najszybciej otworzyć kosmetyk :)

Masełko ma słodki, lecz nie duszący zapach. Nie jest on chemiczny, a przypomina mi cukierki musujące, którymi zajadałam się jak byłam dzieckiem :)

A jakie są główne zalety tego produktu?

* jego zapach długo utrzymuje się na skórze,
* dobrze nawilża i odżywia skórę,
* łatwo się rozprowadza,
* dość szybko się wchłania,
* zapewnia efekt nawilżenia przez cały dzień,
* ma przystępną cenę.

Minusów - nie zauważyłam :)

Ilość zużytych opakowań: 0,5

dość słaby...

zalety:
+słodki zapach ^.^
+szybko się wchłaniał
+ dośc wydajny,
+ cena

wady:
- nie nawilża,
- zapach chociaż śliczny krótko się utrzymuje,
- zbyt wodnista konsystencja,

mocna trójka

używałam tego masła pod koniec lata i na początku jesieni. Wydaje mi się, że właśnie na taki okres się nadaje, ponieważ zimą jest za mało treściwe.

Masełko jest tanie, wydajne, pięknie pachnie i nawilża na 3.

Opakowanie jest wygodne w użyciu, estetyczne.

Zapach bardzo spodobał się mojemu chłopakowi, to jedno z nielicznych maseł, które mu nie przeszkadza na mojej skórze:)

Bardzo szybko się wchłania i łatwo się rozprowadza, ma przyjemną aksamitną konsystencję.

Generalnie to w miarę dobry, polski produkt, gwiazdki odejmuję tylko za "średni" efekt nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Urzeka truskawkowo-poziomkowym zapachem

Opakowanie mało poręczne, bo słoiczki są dość spore i nie zawsze da się je mieć pod ręką, ale jak na półkę do toaletki w sam raz. No i ten zapach... Jedni mówią, że poziomkowy, producent pisze wyraźnie \\\\\\\'\\\\\\\'z truskawką\\\\\\\'\\\\\\\', mi tak czy siak się podoba - jest dziewczęcy i słodki.

+cena
+dostępność
+niesamowita wydajność
+zapach

-trwałość nawilżenia

Pyszne:)

Oceniłam już pozostałe dwa masełka Joanny- kawowe i waniliowe, teraz przyszła pora na truskawkowe. Nie jestem zbytnią entuzjastką owocowych zapachów w kosmetykach ( wolę słodkie, spożywcze), ale ten zapach masła mnie uwiódł:) Jest prawdziwie truskawkowy, niesztuczny, niechemiczny- pachnie jak kompot truskawkowy, który w dzieciństwie robiła moja babcia:) Dalej tez same zalety- masło ma przyjemną, puszystą, maślaną konsystencję, bardzo dobrze się rozprowadza- nie jest ani tępe, ani toporne. Ot raz-dwa i całe ciało wysmarowane. Niestety nie nawilża najlepiej ( podobnie jak pozostałe masełka Joanny), moim suchym łydkom nie dał rady:(, ale za to ładnie wygładza i daje miękkość skórze. Plus za bardzo estetyczne i funkcjonalne opakowanie- okrągłe pudełko, z którego bardzo łatwo wydobyć resztki. Ogólnie jestem na tak, sama chętnie do niego wracam, choćby ze względu na piękny zapach i przyjemność użytkowania:) No i ta niska cena:)

Używam tego produktu od: 2-3 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka ( ok. 2-3)