Too Faced, Neutral Matte, Eye Shadow Collection (Paleta matowych neutralnych cieni do powiek)

Pojemność 1 szt

Idealnie skomponowane cienie do powiek w neutralnej kolorystyce zadowolą każdą klientkę. Kolorystyka dzienna jak i wieczorowa, w neutralnej tonacji.

prasowane
paletki cieni
Efekt
matowe

KWC!!

Nigdy nie bylam fanka cieni do powiek, a to z jednego prostego wzgledu. Mam taka nieszczesna powieke, ktora ZAWSZE sie przetluszcza w zgieciu Jako ze baz pod cienie nie cierpie, bo wiekszosci mnie uczulaja, po godzinie od aplikacji caly starannie zaaplikowany cien , ladowal zrolowany, tworzac dobrze znana, paskudna rolke.
Na te cienie skusialm sie spontanicznie, skuszona nieziemskim czekoladowym zapachem, oraz pieknym opakowianiem. Typowa sroka. Bylo warto!

To jedyne cienie w moim zyciu, ktore daja CALODNIOWY, matowo - satynowy efekt bez uzycia bazy!!! Nie roluja sie, nie sypia, pieknie sie blenduja. Kolory idealne na codzien jak i na wieczorne wyjscia. I ten zapach.... LOVE.

Cudowne, wydajne, trwale i piekne. Warte kazdej zlotowki. Nigdy juz nie kupie innych!

Świetne

Cienie są naprawdę świetne, nienudne i niesztampowe, co jest udręką klasycznych, matowych palet.

Ale, od początku:

Bardzo ładne, szczególnie z zewnątrz, oryginalne, takie paletki lubię. W środku, jeśli chodzi o plastiki, to ładniej wypada White Peach. Natomiast kwiatowo- koronkowe tłoczenie cieni jest cudne.

Kolorystyka

Są to klasyczne odcienie, ale nie nudne. Nie jest to typowo "brązowawa paletka". Mamy tu zgaszony, brudny róż, piękną oberżynę (nigdzie nie mogłam znaleźć takiego odcienia, nie za brązowy i nie za różowy). Odcienie są neutralne i według mnie sprawdzą się do każdego typu urody i do każdej tęczówki.

Jeśli ktoś woli więcej błysku wystarczy dodać trochę toppera czy dosłownie jednego błyszczącego cienia.
Kolory bazowe są większe, co jest bardzo sensowne, zwykle najszybciej schodzą.

Jakość cieni

Nie mam nic do zarzucenia. Kolory mają idealną pigmentację. Ładnie się blendują i stapiają. Przejścia kolorystyczne są widoczne. Cienie pięknie modelują oko (maty zdecydowanie lepiej sprawdzają się w tej roli niż cienie połyskujące). Idealny balans miękkości, dzięki czemu osyp jest praktycznie zerowy.

Trwałość

Cienie są nie do zdarcia. Nie blakną w ciągu dnia, nie ścierają się, nie rozmywają w jedną plamę. Pozostają nienaduszone do demakijażu. Będą idealne na ślub :)

Podsumowanie

Uważam, że paleta jest idealna :) must have każdej kosmetyczki. Przy czym kolory nie są nudne i sztampowe. Mają bardzo ładne i korzystne dla każdej tęczówki odcienie.
Śliczne opakowanie uprzyjemnia korzystanie z palety.
Must have w każdej kosmetyczce :)