Colour by Oriflame, Kryształowe lakiery do paznokci

Colour by Oriflame, Kryształowe lakiery do paznokci

Lakiery do paznokci z serii Color By Oriflame dostępne w trzech kolorach. Srebrny zawiera drobinki srebra, rubinowy i szmaragdowy - kryształki, które zmieniają kolor lakieru w zależności od kąta padania światła, dając efekt tęczy. Można używać malując 2-3 warstwy lub pokrywając jedną warstwą inny lakier.

Cena: 13,90 zł / 7 ml

badziewie

ich kolory nie są intensywne, a samo zmywanie ich z paznokci to tortury. nawet przy urzyciu dużej ilości zmywacza pozostają drobinki brokatu. nie polecam nawet gdyby były w promocji

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowa

Przeciętniak.

Miałam ten lakier w kilku kolorach.
Szybko wysychał, nie odpryskiwał ani nie ścierał się przez 2 dni.
Ciężko się zmywał, odcienie z brokatem wymagały tego, żeby się przy nich namachać.
Kolory były jakieś rozwodnione, mało intensywne.
Lakiery kompletnie niewarte swojej ceny.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo fajny

Bardzo dobry, miałam ten biały i uważam go za świetny produkt. Paznokieć w całości pokryty wygląda bardzo ładnie, ale z mamą odkryłyśmy,że wygląda wprost genialnie położony na koncówki przy "frenchu", niesamowicie błyszczy, migocze. Byłam bardzo zadowolona z nabytku, niestety, szybko zgęstniał i nie ma już go w ofercie - a szkoda.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

ładnie i równo

Ładnie i równo sie rozkładją na pazurkach.Ślicznie połyskują :) mają piękne kolory.NIc dodać nic ująć są do tego trwałe.Nie dopatrzyłam sie jakiś specjalnych minusów które wqarto by było uwzględniać nie ładnie wyglądają położony na inny lakier.Za to można na niego nałozyć jakiś opalizujący odcien np.z tęczowej serii Celii.Polecam daje piękny efekt szczególnie na kolorze filoletowym :)

ok

Niezłe. Ładnie wyglądają nałożone same na paznokcie, nie jako wykończenie innego koloru.Są dość trwałe, łatwo się je nakłada.

Fajny lakier

Bardzo ładnie wygląda na paznokciach za rowno jedna warstwa jak i dwie warstwy.Ciekawy efekt daje tez nałozenie go na inny lakier.Trwałośc srednia,kolorystyka uboga(3 odcienie).W promocji był za 13,9 wiec nawet sie opłacało.Godny polecenie zwłaszcza w karnawale:)

Efektowne

Bardzo przyjemne lakiery, wyprobowalam wszystkie trzy :) Slcznie opalizuja i blyszcza, jesli nalozy sie na inny lakier daja naprawde ciekawe efekty. Stosowane samodzielnie takze wygladaja atrakcyjnie.Co do trwalosci sie nie wypowiadam, bo mam akryle a na nich wszystko trzyma sie tygodniami :)

świetny

Bardzo ładnie i równo rozprowadza się na paznokciach, dzięki dość rzadkiej i lekkiej konsystencji. Drobinki brokatu równomiernie pokrywają powłokę paznokcia dając zaskakująco fantastyczny efekt. Mam ten niebieski i jestem z niego bardzo zadowolona. No może tylko trochę za wcześnie się ściera.