Rihanna, Riri, Body Mist (Mgiełka do ciała)

Rihanna, Riri, Body Mist (Mgiełka do ciała)

Mgiełka zapachowa do ciała dla kobiet.
Skład
Głowa
czarna porzeczka, aromat mandarynkowo-pomarańczowy, rum, passiflora
Serce
kwiat pomarańczy, wiciokrzew, jaśmin, frezja różowa
Podstawa
wanilia, piżmo, drzewo sandałowe, benzoina

zapachowa
100 – 250ml
Skóra
normalna

bez szału

Produkt kupiłam w promocji razem z inną mgiełką od rihanny. Miałam 2 w cenie 1. Produkt niestety nie sprawdza się kompletnie. Zapach szybko wietrzeje. Mam wrażenie, że atomizer się zacina. Zapach sam w sobie ładny i słodki, taki jak lubię. Opakowanie tanie i plastikowe. Jest wydajna, ale więcej na pewno nie kupię.

bardzo udana

Dostałam na walentynki i w sumie się ciesze- mgiełka skusiła mnie do zakupu flakonu tych perfum :)

Bardzo ładna szata graficzna , atomizer nie zacina się wypuszcza mgiełkę delikatną rosą , zatyczka też pewnie odporna jednak nie dane mi będzie sprawdzić gdyż swoją gdzieś przepiłam :)

Zapach naprawdę intensywny i długo się utrzymuje- jakość tej mgiełki można spokojnie porównać to mgiełek od Paris Hilton :)

Na moim ciele przez cały okres projekcji czuje silny aromat nektaru z pomarańczy oraz dżemu porzeczkowego , jest to słodkie ale jednocześnie zwiewne

Przy otwarciu razem z cytrusami mocno wybija się u mnie rum , który dodaje całości dużo ciepła, następnie na rym i owoce nakłada się piękny kwiatowy aromat frezji i kremowego jaśminu

Bazy waniliowo sandałowej moja skóra niestety nie wybija :( jednak w perfumach czuje ja już wyraźnie , no ale to mgiełka więc nie jest dla mnie problemem , że skóra troszkę inaczej ją przyjmuje

Bardzo fajna opcja zapachowa na nadchodzącą wiosnę :)

W Rossmanie w moim mieście niestety jej nie ma ale w większych miastach jest tam w sporych ilościach , no i zawsze zostaje internet :D

Skusiłam się..;)

Czaiłam się na te mgiełki już długo....Cięzko mi było się zdecydować na którąś biorąc pod uwagę fakt ,że troche postanowiłam zaszaleć i w związku z tym,że to tylko mgiełka to chciałam kupić taką trochę inna niż wszystkie zapachy , które mam . Postanowiłam cos spróbować co będzie lekko słodkie nawet dla odmiany oczywiście na tyle żebym mogła to znieść . Wahałam się pomiędzy Hilton a Rihanną bo w sumie te tylko są u nas w rossmanie stacjonarnie. W końcu w jednym dużym Rossmanie wypatrzyłam tę RiRI (dodam,że nie znałam wcześniej tego zapachu} Odróżniała się jakoś od tych pozostałych mgiełek Rihanny szczególnie tym,że oprócz słodyczy czułam trochę owoców, może porzeczkę ..?Wzięłam tym bradziej ,że one teraz są w promocji (jak ktoś lubi polecam:)) .Wypsikałam się w domu:) CPrzez poł dnia czuję zapach i nie wiem co mi przypomina...Dodam,że cały czas go czuję ..trwałość naprawdę zniewalająca..Jak perfumy najlepszych marek..W końcu mnie olśniło...:) Przypomina mi ta mgiełka i zapach DOLCE & GABBANA D&G Anthology L’Imperatrice 3, które mam i lubię:) . Trwałościa ta mgiełka zaskakuje , jestem zadowolona . Polecam szczególnie na wiosnę lato myślę,że to dobra alternatywa dla perfum