Mydło i Pachnidło, Cooleczki do kąpieli

Mydło i Pachnidło, Cooleczki do kąpieli

Duże, pachnące, musujące kule do kąpieli. Właściwie półkule - do kąpieli wystarcza jedna, a w opakowaniu są dwie. Zapachó jest mnóstwo, między innymi niebieskie migdały, ylang-ylang, pomarańczowo-cynamonowe, zielona cytryna i duuużo innych

Cena: ponizej 10 zł

czysty relaks w wannie

Bardzo je lubię ze względu na ładny zapach, szczególnie lubię te lekko ostre, cynamonowe, goździkowe... mają wspaniały aromat. Kulki łatwo rozpuszczają się w wodzie, wystarczy jedna półkula na kąpiel. Nie zauważyłam pielęgnujących właściwości, kosmetyk ten działa raczej tylko na zmysły :)
Jedyny zarzut to cena- trochę za drogie.
Przydadzą się na romatyczny wieczór w wannie ;D

ilość zużytych opakowań: 4 kulki.

Dobre, ale...

Kupiłam sobie cooleczkę do komletu z mydełkiem- czekoladową. I moja opinia jest podobna- nie podobał mi się zapach, strasznie mnie drażnił. Drugą część cooleczki oddałam rodzicom na wypróbowanie. Gdyby nie ten fakt pewnie pokusiłabym sie na cztery gwiazdki a to z kilku powodów: cooleczki fajnie mususują (szkoda tylko ze tak krótko :( ) nadają wodzie ciekawy kolor i podobno zmiękczają wode (a to chyba dobrze działa na skóre, prawda?)

Żadna rewelacja

Wolę patrzeć na te kuleczki niż ich używać. Fakt, ślicznie pachną, przyjemnie musują, ale cała ta zabawa trwa góra 5 minut. Jak kulka się rozpuści, to nie tylko już nie musuje, ale też przestaje pachnieć. :( A leżenie w pomarańczowej wodzie, to żadna przyjemność. Na mnie wrażenie brudnej poprostu sprawiała.
Za tą cenę nie warto.

ilość zużytych opakowań: 1

Cellulit mity

duża przyjemność

Cynamonowa, różana, limetkowo-miętowa, fiołkowa, cynamonowo-pomarańczowa - to moje ulubione. :)Tylko pozornie są droższe od tabletek do kąpieli tej samej firmy - cooleczki są podzielone na dwie części i wystarczają na dwie kąpiele. :)Nie podrażnieją i nie uczulają, przyjemnie musują, barwią wodę i nadają jej piękny, relaksujący zapach.Przyjemność na bardzo szczególe okazje, zwłaszcza po ciężkim dniu.

Nie za ta cene!

Kapiel z tymi kulami nie jest moze jakas tortura... W koncu ciesza oko, ladnie pachna, fajnie sie rozpuszczaja w wodzie nadajac jej kolorek i lekki zapach:) no ale przyjemnosc trwa 5 minut bo potem tylko sie lezy w takiej coraz zimniejszej pomaranczowej wodzie i nic:P Kulki te nie maja zadnych wlasciwosci, ot rozpuszcza sie to i nic wiecej:( fajna zabawa, ale moze za 2 zl., bo na pewno nie za 10!! :P Ilość zużytych opakowań: 3

Bez zachwytu!

Kulki bardzo ładnie pachną i są bardzo duże. Po wrzuceniu do kąpieli barwią wodę, przez krótką chwilę musują, ale trudno przyrównać to do efektu jaccuzi.Miłe doświadczenie, ale chyba go nie powtórzę.Oprócz kolorowej wody żadnych efektów upiększających nie zauważyłam, podobnie jak poprzedniczka. Są niedrogie, zważywszy,że jedna kula wystarczy na dwa razy. ...

Nie rozumiem zachwytow...

Nie zauwazylam po wyjsciu z kapieli zadnego dzialania nawilazajecgo czy wygladzajacego. Po wrzuceniu kuli przez chwile nastapil niesamowity efekt "jacuzzi" ktory jednak szybko przebrzmial. Zostal piasek na dnie - taki lekko drapiacy, wiec zbyt przyjemne to tez nie bylo. Pachniala ta kula calkiem ladnie, chociaz cholernie chemicznie..... Wiecej nie kupie.

Gorąco polecam

Kolorowa, pachnąca i musująca sól do kąpieli. To jedyna sól jakiej używam i szybko nie zmienię swoich przyzwyczajeń(chyba się uzależniłam - ale wiem, że to przynajmniej zdrowe!). Ma doskonałe właściwości nawilżające i wygładzajace. Rzeczywiście, wybór zapachów jest tak szeroki, że można sobie poszaleć przy wyborze ulubionego (mój to konwalia i orientalny). Taka kąpiel to zasłużony odpoczynek i regeneracja sił po całodziennej gonitwie.

Wielka przyjemnosc

Taka kula naprawde potrafi uprzyjemnisc kapiel:)Musujac delikatnie masuje skore, pieknie pachnie i wlasciwie zal wychodzic z wanny.Kupilam calej rodzinie na swieta, poslucham co o nich mowia i najwyzej wtedy zmienie ocene:)