Garnier, Fructis Style, Energizing Mousse, Extra locken/boucles (Pianka do włosów kręconych) (stara wersja)

Pianka stworzona z myślą o indywidualnej potrzebie włosów kręconych. Długotrwała formuła. Zapewnia elastyczność i sprężystość włosów.

Cena: ok. 15 zł

Kiepska sprawa

Po raz pierwszy produkty Garniera rozczarowały mnie parę lat temu ale...nigdy nie mówi się NIGDY :)
No i kupiłam tę piankę.
Ponieważ mam włosy silnie kręcone w typie afro ta pianka nie sprawdziła się w ogóle.
NIC nie zrobiła z moimi włosami ani nie uniosła ich, ani nie okiełznała, ani nie skleiła, ani nie skręciła, ani nie rozprostowała.

Po wysuszeniu włosów zastanawiałam się czy aby na pewno kupiłam wersję do włosów kręconych bo włosy wyglądały raczej smutnawo.

Nadal mam burze drobnych loczków na głowie a nie tego oczekuję od pianki, raczej zbazowania ich w jednolite, konkretne loki, a ta pianka jedyne co robi to własnie to : napusza wlosy jeszcze mocniej, do niektórych miejsc wlosów w ogóle nie dotarła i mam tam swoja tradycyjną szopkę kręconą z natury.

Nie jest jednak tak tragiczna jak nowa wersja Taftu do loków bo przynajmniej nie rozprostowujewłosa od nasady i w ogóle.

Nie ma też mowy o żadnej trwałości, wlosy są lejące się, obrzydliwie miękkie (sic!) jak po wylaniu na nich tony jedwabiu.

Pianka klei się do rąk straszliwie, nakładając ją my ślałam że się wcieknę bo ręce to jedyna rzecz na jakiej pozostawała :|

Dodatkowy jej "atut" to "alcohol denat." w składzie :/

Ostateczny finał to ,5 gwiazdki za:

- opakowanie (pierwsze z którego pianka wypływała lekko i zwiewnie bez nacisakania jak na guziki w windzie)
- zapach (chocciaż nie jest jakis rewelacyjny ale nie śmierdzi koszmarnie alkholem i tanimi perfumamai jak nowy Taft)

Nie polecam do mocno kręconych włosów, z tendecją do puszenia się. Na moich ta pianka to klapa.

Używam tego produktu od: użyty raz, ale myślę że jakoś zużyję tę jedną butelczynę
Ilość zużytych opakowań: ani jedno

nie nie nie.

lubię produkty garniera i po wyjściu od fryzgłojera i poradach co do moich włosów, poszłam do drogerii i nabyłam tą piankę. Myślałam, że za pierwszym razem zaaplikowałam jej za dużo, jednak po mniejszej dawce objawy były takie same.Skleiła mi włosy, były sztywne, wogóle się nie układały, skóra głowy swędziała nieziemsko i włosy były przyklapnięte. No niestety, u mnie się nie sprawdziła. Jednak zapach jest nieziemski, za to daję 1,5 gwiazdki.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Dla mnie tragedia.

Nie wiem jak działa na mocno kręconych włosach, ja mam lekko falowane i czasami lubię to podkreślić.
Niestety ta pianka w ogóle się do tego nie nadaje.
Skleja włosy i robi z nich strąki, do tego wysusza, po użyciu tej pianki i kolejnym myciu włosów ciężko jest je rozczesać, same też układają się wtedy gorzej.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: nie dałam rady zmęczyć nawet jednego.

wrastające włoski

Dobra

Używałam już sporo pianek do włosów kręconych z "nizszej połki". Ta jest zdecydowanie najlepsza.
DZIEWCZYNY ! PO ZAAPLIKOWANIU PIANKI TEŻ MAM SKLEJONE I SZTYWNE WLOSY, TRZEBA POCZEKAĆ AZ PODESCHNĄ, I WTEDY JE WYSUSZYC, UGNIATAJAC WLOSKI REKOMA, WTEDY WSZELKIE SZTYWNOSCI I SKLEJENIA ZNIKAJA. A ZOSTAJE LADNY PUSZYSTY ZDROWY SKRET.
+ cena
+nie trzeba jej dużo by rozłożyć na długie włosy
+zapach, utrzymuje się długo na włosach, a nie jak w przypadku innych pianek po 3 godzinach znika
+ nie skleja i nie obciąża włosów
+nie zostawia żadnej warstwy "jakby kurzu" jak napisała poprzedniczka
+ładnie podkreśla skręt loków
+moje odstające kosmyki zniszczonych wlosów schowały się , nie widać ich az tyle
+ dość dobrze utrwala fryzure
minusów nie zauważyłam, ale jak znam zycie znajde moje KWC, póki co po inne produkty sięgać nie będę, zawsze byłam wierna piankom, jakie one by nie były. Ta jest najlepsza z dotychczas posiadanych przeze mnie.

Raczej nie

Wystarczy używać tej pianki w niewielkiej ilości, w przeciwnym wypadku mocno skleja włosy. Dzięki temu starczyła mi na dwa razy dłużej niż inne pianki. Jest wyjątkowo gęsta i zbita, ma świetny zapach, bardzo energetyzujący. I tu zalety się kończą.
Nie satysfakcjonuje mnie efekt po użyciu tej pianki. Skręt włosów nie jest dobrze podkreślony. Pianka nadaje trochę objętości, ale do ładnie ułożonych loczków daleko. Poza tym jej nakładanie wymaga dużej wprawy, bo łatwo przesadzić.
Do tej pory zawsze wgniatałam piankę w osuszone ręcznikiem włosy i pozostawiałam do osuszenia. Przy piance Garniera trzeba je dodatkowo wyczesać i dopiero ułożyć loki, bo inaczej włosy będą posklejane.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

skleja i obciąż moje włosy!!!!!!!!
na dodatek pozostawiła osad na moich włosach, coś jakby kurz!!
jeśli ktoś zdecyduje się na jej zakup, to proponuje używac niewielka jej ilość.

Używam tego produktu od:m-ca

Nic nie robi

Cechy tego cuda:
- Ładnie pachnie ale zapach czuć tylko gdy włosy wysychają, na suchych już go prawie nie czuć
- Włosy są po niej miękkie
- Jest gęsta ale łatwo nakłada się na włosy
- Wydajna
- Niektóre pasma się puszą inne są sztywne od pianki, nie udało mi się jej nałożyć równomiernie
- Nic nie robi z moimi włosami. Wszystkie inne wady byłyby nieistotne gdyby ta pianka działała na moje włosy. Próbowałam:
* wczesywać ją we włosy tak jak odżywkę którą używałam wcześniej
* wgniatać
* wczesywać a potem wgniatać
* wgniatać/wczesywać a później zaplatać warkocze co też sprawdzało się przy odżywce ale żadna metoda nie dała nic choć bardzo chciałam.

Nie jest mi już nawet szkoda pieniędzy bo to były grosze ale zmarnowanego czasu i energii bo miałam nadzieję że poskromi moje włosy. Niestety lepiej wyglądały bez niej. Może to tłumaczyć tylko fakt że włosy mam bardzo gęste i grube bo długie to one nie są już parę miesięcy. Od kiedy je ściełam o połowe (za łopatki) staram się je zakręcić, jak widać z różnym skutkiem.

Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

spuszone włosy

Pianka mi nie pomogła.
owszem po niej włosy stawały się grubsze, ale nie o to mi chodziło. Chciałam żeby moje loczki były bardziej sprężyste i ułożone,a stały się poroztrzepywane po całej głowie dając efekt afro ;).

Drugim minusem jest to że piankę można używac tylko na mokre włosy.. Kiedy sa suche, ona tylko je skleja, dajac jeszcze gorszy efekt.

Znałam lepsze pianki. Ale wiadomo każdy włos ma inna strukture, to co mnie nie pomogło może być idealne dla innej dziewczyny..

pozdrawiam!

Używałam tego produktu kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

sama nie wiem

na początku byłam zachwycona.
mam włosy, które bez wspomagaczy kręcą się, a właściwie to coś pomiędzy lokami i falami tylko kiedy wysychają same. a że nie mam takiej możliwości za często, to suszę, a najczęściej (wiem, grzech) kładę się z mokrymi.
Na początku ta pianka działała cuda. Nawet kiedy kładłam się z prawie całkowicie mokrymi (np. 15 mi schły i je podgniatałam) miałam może nie idealne, ale takie fajne, lekko w nieładzie loki. A gdy nawet miałam je wyczesane (jak rozczeszę, czy mokre czy suche - zawsze koniec loków) i trochę pogniotłam (suche!) na nowo robiły mi się fale.
Ale od jakiegoś czasu co bym nie robiła, czy suszę dyfuzorem czy nie, coraz gorzej mi się kręcą. gorzej - bo kiedy schną mi same efekt jest lepszy kiedy nie nakładam pianki.
zapach - cudo, konsystencja - kiepska.
próbuję dalej, będę edytować...
raczej wydajny

Używam tego produktu od:2-3 miesięcy

stosować z umiarem

Pianka bardzo gęsta, trudno ją równomiernie rozprowadzić, wymaga to wprawy, przed ważnym wyjściem radzę ją najpierw wypróbować, aby dowiedzieć się jaka ilość pianki jest odpowiednia dla Twoich włosów. Trzeba nakładać jej na dłoń zdecydowanie mniej niż inne pianki. Do długich włosów (do połowy ramion) wystarczy nałożyć ilość przypominająca wielkoscią brzoskwinię. Gdy przesadzimy loki sie skleją i bedą wyglądały jak mokra,ciężka i przyklapnięta zbita masa. Po nałożeniu pianki polecam rozczesać włosy w celu równomiernego rozprowadzenia, następnie ugniatać włosy. Zapach ładny i świeży, jak we wszystkich produktach Garnier Fructis Style.

lokiii :)

jestem baaaardzo zadowolona. Kupilam ja po przeczytaniu recencji na wizazu. Jest swietna, loki jak u kupidynka :) mam natuiralnie krecone wlosy, i to jedyna pianka jak dotad ktora tak je podkreslala. Przy tym sliczny swiezy zapach, dobre utrwalenie fryzury. Super!

Używam tego produktu od: 2 tyg

doskonała

używałam parę miesięcy temu i nie zdołałam jeszcze kupić nowej..

pianka jest świetna:
- ujarzmia moje kręcone włosy,
- jest wydajna, starczy mała ilość ( zbyt duża skleja włosy)
- na pięęęękny !!! cytrusowy zapach :)

ogólnie polecam piankę, osobą które maja dużą szopę na głowie;) i chcą troszkę ujarzmić włoski :)

Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie poszukiwania 2 :( ( nie mogę znaleźć :( )