Hean, Slim No Limit (Peeling cukrowy ujędrniający)

Hean, Slim No Limit (Peeling cukrowy ujędrniający)

Jest to preparat ujędrniający pod prysznic. Zawiera mieszankę cukru i złuszczających drobinek, które odświeżają i wygładzają skórę, złuszczają zrogowaciałe warstwy naskórka, oczyszczają pory, poprawiają jędrność i elastyczność skóry, poprawiają wchłanianie się kosmetyków uzupełniających np. żelu antycellulitowego.
Stosowany dwa razy w tygodniu w widoczny sposób przywraca skórze naturalny blask i sprężystość.
Składniki aktywne:
- mieszanka cukru i złuszczających drobinek- intensywnie usuwa martwe komórki naskórka i odblokowuje pory. Masaż drobinkami pobudza ukrwienie dotlenia skórę.
- limonka - odświeża i tonizuje skórę.
- wyciąg z żeńszenia stymuluje odnowę naskórka, odżywia i przeciwdziała starzeniu się skóry.
- wyciąg z bluszczu wspomaga modelowanie sylwetki, usuwanie toksyn ze skóry, działa przeciw obrzękowo.
-d-panthenol zapewnia właściwy poziom nawilżenia zapobiega podrażnieniom i nadaje jej miękkość i gładkość.

przeciętny

Peeling jest drobny co jet plusem bo jest delikatny . Nie "zdziera" skóry za mocno. Ma bardzo rześki zapach. Efektów spektakularnych nie zauważyłam . Odświeża skórę, pobudza ją i to wszystko.

Niezły

Niebieski i fioletowy doczekały się swoich recenzji, więc teraz czas na żółty :) Jeśli chodzi o działanie zdzierające naskórek - lepsze niż u fioletowego, ale gorsze niż u niebieskiego. Osobiście uważam, że jest właśnie tak pośrodku wspomnianych wyżej. Zapach cytrusowy, na pewno nie chemiczny, ale intensywny - mi się podoba :) Wydajność taka sama jak innych z tej serii, również posiada właściwości nawilżające i wygładzające skórę. Na pewno jeszcze do niego wrócę.

niewiele robi

Peeling bardzo ładnie pachnie cytrusami, ale zapach szybko się ulatnia. Niestety nie jest cukrowy – drobinki nie rozpuszczają się, są dość duże i ostre, lepiej nie stosować na przesuszoną skórę bo tylko ją podrażni. Co prawda skóra po nim jest gładka, ale jest to opłacone bardzo nieprzyjemnym uczuciem.

Cellulit składniki

Cytrusowy

Jeden z moich ulubionych peelingów, lubię do niego wracać raz na jakiś czas. Ma odświeżający, chociaż lekko chemiczny zapach, który mi jednak osobiście pasuje. Peeling dobrze ściera martwy naskórek i przygotowuje do kolejnych zabiegów kosmetycznych, dzięki odpowiedniemu oczyszczeniu ciała. Polecam

Rewelacyjny

Kosmetyk fajnie pilinguje cialo. Jest gruboziarnisty i barfzo wydajny. Pierwsze opakowanie stosowalam długo, bo wystarczy nie wielka ilosc a piling łuszczy naskórek.

Prawdziwy pumeks !

Bardzo dobry peeling z którym należy uważać ! Jest gruboziarnisty i przyznam szczerze że przy 1 użyciu podrażnił mi skórę. Bardzo mocny i naprawdę mocno złuszcza ! Warto zakupić !

porządny zdzierak w niskiej cenie

W końcu mi się skończył ten peeling, myślałam, że to nigdy nie nastąpi :D recenzję zaczynam nietypowo - bo od wydajności. A wydajny był, muszę mu to przyznać.

Cukrowy peeling marki Hean został zamknięty w miękkiej tubie wykonanej z plastiku. Do samego opakowania nie mogę się za bardzo przyczepić, bo było wygodne i funkcjonalne, jedyne co to przy końcówce produktu drobinki cukru osadzały się na ściankach i musiałam rozciąć opakowanie, aby wydobyć go do końca.

Zdziera naskórek solidnie. Bardzo solidnie. Jest na tyle mocny, że stosowałam go tylko na wybrane, bardziej odporne partie ciała, takie jak brzuch, uda, pośladki i łydki. Na górne partie stosuję jeszcze inny, drobniejszy peeling do ciała z Ziaji.

Peeling ma zapach limonki, może nie świeżo zerwanej a lekko chemicznej, ale jest odświeżający i daje pewnego rodzaju rześkość skórze. Początkowo mi się podobał, jednak na dłuższą metę robił się trochę męczący, aż w końcu kiedy dobiłam denka to jakbym się od niego uwolniła :D

Czy ujędrnia - nie wiem, nie zauważyłam nigdy, aby sam gotowy do kupienia peeling widocznie ujędrnił mi skórę. Co innego peeling samodzielnie zrobiony z kawy i cynamonu - on naprawdę robi robotę. Jeśli jednak chodzi o ujędrnianie skóry za pomocą gotowych produktów (balsamów czy peelingów) - to można to traktować jako formę wspomagania walki z cellulitem, ale w parze muszą iść dieta uboga w cukier oraz ćwiczenia.

Coś co jednak widziałam zaraz po użyciu to przyjemnie wygładzona skóra, miła w dotyku i widocznie oczyszczone pory na całym ciele. Moja skóra chętnie po tym peelingu chłonęła wszelkie mleczka czy balsamy - dużo lepiej się wchłaniały kiedy eliminowałam wierzchnią warstwę niepotrzebnego naskórka.

200ml kosmetyku w cenie około 10zł to kusząca oferta. Jeśli jesteś fanką cytrusowych zapachów i cukrowych peelingów to produkt może Ci się spodobać, ale zużyj go szybciej niż ja, bo też zacznie Cię męczyć ;) nie wiem czy do niego wrócę.. prędzej wybiorę jakiś inny zapach.

Najlepszy

To jest to czego oczekuje po peelingu. Zdecydowany faworyt, bardzo wydajny i skuteczny. Doskonale złuszcza naskórek i nawilża całe ciało, pozostawia dość długo intensywny zapach. Starcza na bardzo długo.

Nawet niezły.

Czytając dużo pozytywnych opinii o tym peelingu postanowiłam go wypróbować. Peeling ma całkiem ładny, cytrusowy zapach. Na początku wydał mi się trochę dziwny i chemiczny, ale po jakimś czasie go polubiłam. Nie jest to może jakiś duży zdzierak, ale dla mnie drobinki były wystarczające. Cena i wydajność jest również na plus. Nie zauważyłam ujędrnienia i poprawy elastyczności skóry, ale nie uznałabym tego za minus. Skóra po użyciu tego peelingu jest miękka i miła w dotyku. Myślę, że kupiłabym go ponownie.

Całkiem niezły

Peeling ma przyjemny zapach i idealną konsystencję jak dla mnie. Skóra po użyciu jest miękka, jednak ten efekt nie utrzymuje się zbyt długo. Nie zauważyłam żadnego ujędrnienia, ale nie liczyłam na to. Plus za wysoką wydajność i cenę. Opakowanie wygodne w użyciu.

Czyżby?

Nie wiem, jak ocenić ten produkt. Z jednej strony zapach mnie troszkę orzeźwia, z drugiej strony capi tą chemią. Używam go 2 razy w tygodniu i jak na razie mam go jeszcze dość sporo (mam go od 1,5 miesiąca). Efektów nie widzę i przyjemnie mi się go nie stosuje. Chyba muszę zacząć testować inne produkty tego typu.

Skusiłam się dzięki wielu pozytywnym opiniom... niestety

Kupiłam go ze względu na wiele pozytywnych opinii o tym produkcie. Od razu poleciałam do sklepu, aby go kupić. Niestety nie zużyłam go nawet do końca. Masakrycznie, chemiczny zapach. O wiele gorszy niż najtańszy płyn do mycia naczyń. Ani nie peelinguje porządnie, ani nie pachnie, ani nie ma porządnego opakowania, ani działania ujędrniającego.
NIE, NIE, NIE