Slim No Limit (Peeling cukrowy ujędrniający)

Slim No Limit (Peeling cukrowy ujędrniający)

Jest to preparat ujędrniający pod prysznic. Zawiera mieszankę cukru i złuszczających drobinek, które odświeżają i wygładzają skórę, złuszczają zrogowaciałe warstwy naskórka, oczyszczają pory, poprawiają jędrność i elastyczność skóry, poprawiają wchłanianie się kosmetyków uzupełniających np. żelu antycellulitowego.
Stosowany dwa razy w tygodniu w widoczny sposób przywraca skórze naturalny blask i sprężystość.
Składniki aktywne:
- mieszanka cukru i złuszczających drobinek- intensywnie usuwa martwe komórki naskórka i odblokowuje pory. Masaż drobinkami pobudza ukrwienie dotlenia skórę.
- limonka - odświeża i tonizuje skórę.
- wyciąg z żeńszenia stymuluje odnowę naskórka, odżywia i przeciwdziała starzeniu się skóry.
- wyciąg z bluszczu wspomaga modelowanie sylwetki, usuwanie toksyn ze skóry, działa przeciw obrzękowo.
-d-panthenol zapewnia właściwy poziom nawilżenia zapobiega podrażnieniom i nadaje jej miękkość i gładkość.

Rewelacyjny

Kosmetyk fajnie pilinguje cialo. Jest gruboziarnisty i barfzo wydajny. Pierwsze opakowanie stosowalam długo, bo wystarczy nie wielka ilosc a piling łuszczy naskórek.

Prawdziwy pumeks !

Bardzo dobry peeling z którym należy uważać ! Jest gruboziarnisty i przyznam szczerze że przy 1 użyciu podrażnił mi skórę. Bardzo mocny i naprawdę mocno złuszcza ! Warto zakupić !

porządny zdzierak w niskiej cenie

W końcu mi się skończył ten peeling, myślałam, że to nigdy nie nastąpi :D recenzję zaczynam nietypowo - bo od wydajności. A wydajny był, muszę mu to przyznać.

Cukrowy peeling marki Hean został zamknięty w miękkiej tubie wykonanej z plastiku. Do samego opakowania nie mogę się za bardzo przyczepić, bo było wygodne i funkcjonalne, jedyne co to przy końcówce produktu drobinki cukru osadzały się na ściankach i musiałam rozciąć opakowanie, aby wydobyć go do końca.

Zdziera naskórek solidnie. Bardzo solidnie. Jest na tyle mocny, że stosowałam go tylko na wybrane, bardziej odporne partie ciała, takie jak brzuch, uda, pośladki i łydki. Na górne partie stosuję jeszcze inny, drobniejszy peeling do ciała z Ziaji.

Peeling ma zapach limonki, może nie świeżo zerwanej a lekko chemicznej, ale jest odświeżający i daje pewnego rodzaju rześkość skórze. Początkowo mi się podobał, jednak na dłuższą metę robił się trochę męczący, aż w końcu kiedy dobiłam denka to jakbym się od niego uwolniła :D

Czy ujędrnia - nie wiem, nie zauważyłam nigdy, aby sam gotowy do kupienia peeling widocznie ujędrnił mi skórę. Co innego peeling samodzielnie zrobiony z kawy i cynamonu - on naprawdę robi robotę. Jeśli jednak chodzi o ujędrnianie skóry za pomocą gotowych produktów (balsamów czy peelingów) - to można to traktować jako formę wspomagania walki z cellulitem, ale w parze muszą iść dieta uboga w cukier oraz ćwiczenia.

Coś co jednak widziałam zaraz po użyciu to przyjemnie wygładzona skóra, miła w dotyku i widocznie oczyszczone pory na całym ciele. Moja skóra chętnie po tym peelingu chłonęła wszelkie mleczka czy balsamy - dużo lepiej się wchłaniały kiedy eliminowałam wierzchnią warstwę niepotrzebnego naskórka.

200ml kosmetyku w cenie około 10zł to kusząca oferta. Jeśli jesteś fanką cytrusowych zapachów i cukrowych peelingów to produkt może Ci się spodobać, ale zużyj go szybciej niż ja, bo też zacznie Cię męczyć ;) nie wiem czy do niego wrócę.. prędzej wybiorę jakiś inny zapach.

Cellulit mity

Najlepszy

To jest to czego oczekuje po peelingu. Zdecydowany faworyt, bardzo wydajny i skuteczny. Doskonale złuszcza naskórek i nawilża całe ciało, pozostawia dość długo intensywny zapach. Starcza na bardzo długo.

Nawet niezły.

Czytając dużo pozytywnych opinii o tym peelingu postanowiłam go wypróbować. Peeling ma całkiem ładny, cytrusowy zapach. Na początku wydał mi się trochę dziwny i chemiczny, ale po jakimś czasie go polubiłam. Nie jest to może jakiś duży zdzierak, ale dla mnie drobinki były wystarczające. Cena i wydajność jest również na plus. Nie zauważyłam ujędrnienia i poprawy elastyczności skóry, ale nie uznałabym tego za minus. Skóra po użyciu tego peelingu jest miękka i miła w dotyku. Myślę, że kupiłabym go ponownie.

Całkiem niezły

Peeling ma przyjemny zapach i idealną konsystencję jak dla mnie. Skóra po użyciu jest miękka, jednak ten efekt nie utrzymuje się zbyt długo. Nie zauważyłam żadnego ujędrnienia, ale nie liczyłam na to. Plus za wysoką wydajność i cenę. Opakowanie wygodne w użyciu.

Czyżby?

Nie wiem, jak ocenić ten produkt. Z jednej strony zapach mnie troszkę orzeźwia, z drugiej strony capi tą chemią. Używam go 2 razy w tygodniu i jak na razie mam go jeszcze dość sporo (mam go od 1,5 miesiąca). Efektów nie widzę i przyjemnie mi się go nie stosuje. Chyba muszę zacząć testować inne produkty tego typu.

Skusiłam się dzięki wielu pozytywnym opiniom... niestety

Kupiłam go ze względu na wiele pozytywnych opinii o tym produkcie. Od razu poleciałam do sklepu, aby go kupić. Niestety nie zużyłam go nawet do końca. Masakrycznie, chemiczny zapach. O wiele gorszy niż najtańszy płyn do mycia naczyń. Ani nie peelinguje porządnie, ani nie pachnie, ani nie ma porządnego opakowania, ani działania ujędrniającego.
NIE, NIE, NIE

Dobry peeling

Bardzo często używam peelingów i równie często je zmieniam. Od peelingu oczekuje głównie dobrego usuwania martwego naskórka. Ten sobie z tym radzi. Skóra jest po nim gładka. Nie podrażniona. Nie zauważyłam właściwości ujędrniających jak zapewnia producent. Zapach nie podoba mi się. Jest chemicznie cytrusowy.

jest ok

Nie pamiętam skąd go mam, bo dość długo leżał u mnie w szufladzie. Używałam innych kosmetyków, jednak ten jest dosyć przyjemny. Ładny zapach i konsystencja. Dość fajnie peelinguje. Możliwe, że kupię go jeszcze raz.

Mój ulubiony

Kocham ten peeling. Ma cudowny, cytrynowy zapach. Skóra po nim jest świeża, pięknie pachnie i faktycznie po kilku użyciach trochę ujędrnia. Sam peeling jest średniej grubości, czuć go na ciele, jest szorstki i spełnia swoje zadanie. Gdy się nim myjemy ten intensywny zapach aż rozchodzi się po całej łazience :). Opakowanie jest wygodne, ładne. Wystarcza mniej więcej tyle, co inne peelingi, nie jest jakiś bardzo wydajny.

Lubię go

Lubię ten peeling i po ciąży na pewno do niego wrócę. Zużyłam kilka opakowań, podoba mi się to, że jest wydajny, ma ładny zapach i fajną konsystencję. Na pewno ujędrnia przy regularnym stosowaniu, wiadomo że nie ma sensu spodziewać się nie wiadomo jakiego efektu, ale jak za te pieniądze jest naprawdę dobry i warty wypróbowania. Używałam go na całe ciało, dodatkowo wspomagając go szorstką myjką, skóra była gładka i miła w dotyku. Opakowanie też całkiem wygodne.