Crave EDT (Woda toaletowa)

Crave EDT (Woda toaletowa)

Crave to leśno-korzenna kompozycja Calvina Kleina stworzona dla młodych mężczyzn. Jej świeży i seksowny aromat sprawia, że żadna kobieta nie przejdzie obojętnie. Zapach jest idealny zarówno na dzień jak i na wieczór, na trening jaki i na biznesowe spotkanie. Crave podkreśla te atuty mężczyzny, które kobiety pożądają najbardziej.

Nuta głowy: liście palmy hydrofonik, fluoryzujące akordy świeżości, zamrożone nuty zieleni, bergamota.
Nuta serca: rozdrobnione liście bazyli, liście kolendry, kardamom, biała szałwia, ziele angielskie.
Nuta bazowa: drewno brzozowe, piżmo, tonka, drewno sandałowe, porosty, muszkatołowiec, wetiweria.

Nuty
drzewne
50 - 100ml, <50ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

nie ma dramatu

zapach swiezy , moze i nieco syntetyczny , sztuczny ale nie ma dramatu ....idealny dla nastolatka na wiosne i lato ...oryginalne opakowanie , chociaz plastikowe ....smiesznie wyglada,nieco tandetnie ...

Używam tego produktu od: uzywalem kilka lat temu , dzis zostalo moze z 5 ml....
Ilość zużytych opakowań: 75ml + 15ml

Syntetyk

Jedno słowo, syntetyczny, tak powinno brzmiec tlumaczenie slowa Crave, a nie pożądanie. Swieży do bólu, chciałbym móc wyselekcjonować pojedyńcze nuty na mojej skórze, na której zmienia sie w mieszanine jednowymiarowa bez głębi, lecz niestety zwiazki chemiczne uzyte przy produkcji skonsolidowaly sie, nie jestem fanem swieżaków chociaz w tej kategorii mam pare zapachów ktore moglbym polecic (Issey wersja letnia, Mugler Cologne, Prada Infusion) to temu musze odmówić, na równi sklasyfikowany z Bel Mar i Versace V/S (rownie sztuczne, do tego stopnia iz powodujace bole glowy)

Używam tego produktu od: czasu do czasu ;)
Ilość zużytych opakowań: próbki

Mobile phone. :)

Oceniam na podstawie próbek mojego mężczyzny. Zapach jest subtelny, świeży i delikatny. Pomieszanie wszystkiego. Rześki, leśny, optymistyczny. Opakowanie średnio mi się podoba, przypomina telefon komórkowy, a z racji na tworzywo z jakiego jest wykonane (plastik) wydaje się tandetne i nieekologiczne.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Margot Robbie Calvin Klein

a ja go bardzo lubię

Kupiłam mężowi pod choinkę w zeszły roku i szczerze powiedziawszy to bardzo przypadł mi do gustu mojej drugiej połowie zresztą też:P to miła odmiana bo wcześniej długo używał opium YSL i nie mogłam już wytrzymać tego ogona ciągnącego się za nim dosłownie wszędzie w samochodzie w windzie po prostu dusił mnie:( a co najgorsze tłumił zawsze zapach moich perfum:( crave za to jest rześki, nienachalny i trzyma się blisko skóry (za to duży plus). Trwałość też ma niezłą bo wieczorem jak sie do niego przytulam to czuję zapach na jego ciele. Polecam wszystkim Panom o optymistycznym usposobieniu, których partnerki maja zapachowe napady migreny:) lub tym którzy pracują blisko ludzi i nie każdy chce wąchać symfonię naszych perfum.

Używam tego produktu od:rok

negatywna

Chyba najgorszy zapach Calvina Kleina. Swoja droga to nie wiem jak tak renomowana marka moze wydac na rynek taki szit. Pachnie koszmarnie jak dla mnie, ale napewno znajda sie zwolennicy ktorzy lubia (lubieja) pachnac lasem.. Ja bynajmniej tarzanem nie jestem wiec podziekuje i odradzam kupna.

miałem próbke ale jak widac z recenzji nie zdała egzaminu

jak drażniący dezodorant

Podobno bergamotka (choc pachnie mi tak cytrynowo), wiec to chyba ten składnik, którego nie trawie w zapachach, a tego jest tu w nadmiarze i chyba jeszcze jakies wyostrzajace ja ulepszacze sie tam pojawiły :-/. Mi sie kojarzy z pomarańczowym adidasem ale tym takim po goleniu. Faktycznie dobre skojarzenia w niższych recenzjiach-typowo sportowy. Wcale sie nie rozwija, bez przerwy pachnie cytrusowo. NIE POLECAM bo nie nadaje sie na żadne okazje, ani do pracy, ani do kościoła, ani na randke. Oo mozna nastolatkowi zrobić prezent, bedzie się wyrózniał wśród swoich kolegów-bo nie bedzie używał dezodorantu tylko Calvina kleina, choć zapachowo na jedno wyjdzie ;-)

Używam tego produktu od:jednorazowo
Ilość zużytych opakowań:próbka

kiepski

Kupiłem w ciemno rok temu. Prawie zużyłem, jednak najczęściej używałem go przed uprawianiem sportu. Na inne okazje sie nie nadawał - jest bardzo syntetyczny, do bólu świeży, ale syntetyczny. Przez pierwsze minuty pachnie jak zmywacz do paznokci niestety. NIe ma w sobie żadnej głębi i nic intrygującego. Miałem go pierwszy i ostatni raz. Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 X 75 ml

bez rewelacji

Zapach moze i ciekawy: owocowy , sportowy ale bardzo nietrwaly , slabo sie trzyma nawet na ubraniach. Opakowanie niby i ladne (ale pudelko w pudelku a to w pudelku - za duzo plastiku,napewno nie ekologiczne) nie o to chodzi przeciez - do wyboru tylko 40ml albo 75ml - osobiscie chyba bym wolal CK one wybierajac w Calvinie ... mozna kupic bedac za granica jako dezodorant bo wystepuje w dobrej cenie ale nie w kraju przy tej cenie i konkurencji zapachowej

Używam tego produktu od: nie pamietam

Seler?

to jest tylko moja opinia, ale według mnie ten zapach to niewypał....dla mnie smierdzi on ...selerem! powaznie, powachajcie a mysle ze zgodzicie sie ze mna...jak dla mnie słabizna, ale moze innym sie podoba, moze to i dobrze....

Takie 212 wersja lajt

Crave na poczatku uderza oszalamiajaca swierzoscia. To chyba najbardziej swierzy meski edt (no moze poza higherem). Jednak swierzosc szybko gasnie i zostaje drzewna kompozycja. Nasuwajaca porownanie do 212. Jednak tam ta kompozycja jest ciezka i uciazliwa a tu znacznie delikatniejsza i przyjemniejsza. Jest mnostwo lepszych zapachow ale ten moze sie spodobac mlodszym ludziom ktorzy szukaja swierzosci.
Flakon. Proba stworzenia czegos unikalnego, niewyszla zupelnie. Przycisk do wciskania jest taki niepewny - dozuje sie bez wyczucia, "flakon" wypsikuje wode slabiutkim strumyczkiem. Ów plastik moze sie wygodnie przewozi w podrozy ale na polce stoi kiepsko. Chyba ze sie go umiesci w plastikowym opakowaniu dolaczonym do flakonu

fajniutki

Na początku nie byłam nim zachwycona ponieważ była zima a ja nie lubię świeżych zapachów... Jednak teraz uważam,że jest super, być może to wina coraz cieplejszej pogody na dworze lub przzyzwyczajenia..
Najbardziej pasuje mi pierwsza nuta taka moim zdaniem świeża ale nie do końca, troszkę jakby drzewna?? i następna, moim zdaniem mięta, bo potem już jest tradycyjny ogór, którego nie lubię:-)

Mój chłopak używa już ze 2 miesiące i będzie napewno dłużej:-)

zrehabilitowal sie

Nie podoba mi sie ten zapach. Niby ma cos nowego, ale brakuje mu charakteru. No ale kierowany jest do nastolatkow, wiec nie ma co liczyc na cos wyszukanego.
Opakowanie paskudne :)
Edit: dostalem probke, no i nawet mi sie spodobal :) Jak na swiezoszka, to jednak calkiem oryginalny. Jakos dobrze sie w nim czulem. Najwieksza wada to chyba popularnosc, to ze latwo wpada w gusta. No i jego reklama mnie doprowadzala do wscieklosci, pewnie stad bylo to uprzedzenie ;>

Ilość zużytych opakowań: testy, kolega uzywa, probka