LightSource Age-Resisting Eye Creme

LightSource Age-Resisting Eye Creme

Delikatna skóra wokół oczu to pierwsze miejsce gdzie pojawiają się zmarszczki. Estée Lauder proponuje produkt pod oczy oparty na innowacyjnych technologiach - LightSource Age -Resisting Eye Creme.
Dzięki stosowaniu tego lekkiego kremu skóra wokół oczu wygląda jaśniej, bardziej świeżo i promiennie, a delikatne zmarszczki znikają.
Mikrokryształki zawarte w kremie LightSource Age-Resisting Eye Creme zaczynają działać zaraz po aplikacji. Odbijają światło, co rozjaśnia skórę. Formuła kremu zawiera naturalny aminokwas, który stymuluje metabolizm skóry. Do utrzymania podwyższonego działania metabolizmu potrzebne jest łatwo dostępne źródło energii - formuła kremu dostarcza je w formie biodostępnych mikroskładników odżywczych.
W celu zapewnienia ochrony przed wolnymi rodnikami, które mają niszczący wpływ na cienką skórę wokół oczu, krem zawiera specjalny Kompleks Rozjaśniający, składający się m. in. z przeciwutleniaczy witaminy E i witaminy C.
Wyciąg z alg i drożdży współdziała z Kompleksem Kwasów Hydroksylowych przyciągając i zatrzymując wilgoć.
W związku ze wzmożonym poziomem metabolizmu, komórki skóry są w stanie dłużej utrzymać wilgoć.
Ponadto, wyciąg z szałwi i kiełków pszenicy, cholesterol oraz kwas linolowy pomagają wzmocnić naturalną funkcję skóry jako bariery zatrzymującej wilgoć.

Cena: ok. 40 $ / 15 ml

Genialny!!!

Zachecona opiniami Wizazanek,zakupilam.I jestem wdzieczna.Najlepszy krem pod oczy jakiegokolwiek uzywalam!Rozjasnia cienie,doskonale nawilza,zredukowal zmarszczki mimiczne i ma wspaniale wlasciwosci rozswietlajace.Moja skora wokol oczu stala sie wyraznie grubsza,jakby wzmocniona.Troche malo higieniczne opakowanie,w przypadku kremow powinno byc z pompka lub dozownikiem,ale wybaczam ten niuans.Dziala jak obiecuje producent a nawet lepiej!!!

spodziewałam się więcej

naprawdę ładnie radzi sobie z pierwszymi zmarszczkami i za to 3 gwiazdki,ale podrażnił mi oczy co nie powinno mieć miejsca w przypadku takiego produktu i dlatego nie będzie więcej *

Bardzo dobry!!!

Nie mam pojęcia jak się po nim może rozmazywać tusz!!! Albo osoba za dużo nalożyła kremu albo ma tusz kiepski, lub nieumiejetnie go naklada. Dla mnie bardzo dobry. Super nawilza, idealny na dzien, b. ladny efekt rozswietlenia, dobrze sie wchlania, idealny na zime bo zostawia lekki film, idealny na pore zimowa, by chronic ten wrazliwy obszar twarzy. Po dluzszym stosowaniu prasuje malutkie zmarszczki.

Manicure - pastelowe paski

przekonałam się do niego

Na początku wogóle mnie nie zachwycił.wydawło mi sie, ze tak lekki krem nie bedzie skuteczny. po miesiącu stosowania wygładził mi zmarszczki bedące efektem przesuszenia skóry. daje ladny efekt rozswietlenia i seitnie nawilza, nie obciazajac przy tym skory!

jest jedno "ale"

Zgadzam sie ze wspolrecenzentkami tego kremiku co do jego rozswietlajacych wlasciwosci. Innych efektow nie zaobserwowalam, byc moze za wczesnie po niego siegnelam, gdyz widocznych znakow mijajacego czasu nie mam:-) Niestety uzywam go tylko na noc, gdyz koszmarnie osypuje sie i rozmazuje tusz po zastosowaniu rannym. No ale nikt i nic nie moze byc doskonale dla wszytskich.

Polecam!

Krem błyskawicznie się wchłania pozostawiajac na powierzchni skóry delikatny film. Zauważyłam, że już po 2 tygodniach stosowania zmarszczki mimiczne wyraźnie się wygładziły, a cienie pod oczami stały jaśniejsze. Skóra jest "wypoczęta" i nawilżona.