Divinora, Ombre Eclat Fard a Paupieres Mono

Divinora, Ombre Eclat Fard a Paupieres Mono

Pojemność 1,5 g

Dzięki nylonowym mikro-kuleczkom konsystencja cieni Divinora doskonale "spaja się" ze skórą powiek: przyjemnie się rozprowadza i natychmiast ujednolica jej powierzchnię.
"Wtapia" się w skórę, nie uwydatniając zmarszczek, nie pozostawiając śladów w załamaniu powieki, pokrywa je jednolitą, gładką warstwą.
Trwałość konsystencji jest znakomita, delikatność, miękkość i lekkość natomiast zapewniają doskonały efekt kryjący, który podkreśla naturalny blask jej odcieni. By ułatwić rozprowadzanie cieni zaopatrzono je w wygodny aplikator z końcówką wykonaną z bardzo zwartej, bardzo miękkiej gąbki.
Wskazówki Olivier`a Echaudemaison (wizażysty Guerlain):
Bardzo łatwy i udany makijaż polega na użyciu dwóch odcieni Ombre Eclat Fard a Paupieres Mono, jasnego i ciemniejszego lub bardziej intensywnego.
Jasny rozprowadzamy na górnej powiece od środka do wewnątrz, zaś ciemniejszy od środka do zewnątrz.
Parę przykładów idealnych połączeń cieni Divinora:
Poudre d`Or n.10 i Cuivre Pepite n.41
Rose d`Or n.60 i Brun Fusion n.82
Rose Metal n.81 i Parme Celeste n.61

Najlepszy, najtrwalszy, najpiekniejszy

- Trzyma się skóry cały dzień bez użycia bazy
- Nie osypuje się
- Nie tworzy wałeczków
- Ilość warstw pozwala na na intensyfikację koloru
- Niewyobrażalnie wydajny - prawdziwy kosmetyk na lata!

Mam perłowe:
Nr 01- extragold
Nr 89 - night fever
Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe pojedyncze cienie "Mono eclat"

kocham!

Ten cień to istny ideał! Mam odcień ROSE D\'Or 60- złoto/perłowo/pudrowo/różowy- piękny!
+ doskonała kremowa konsystencja
+ trwałość do wieczornego demakijażu
+nie uwydatnia zmarszczek
+ doskonale rozświetla oko
+niesamowicie wydajny,mam go 2 lata, a nawet nie zużyłam jeszcze połowy (używam go jako rozświetlacza pod łuk brwiowy i kąciki)
+piękne opakowanie z lusterkiem, aż przyjemnie używać
+ wygodny aplikator

jedynym minusem może być cena,ale przy tej wydajności uważam,że warto zainwestować.
POLECAM!

Bardzo lubię i darzę dużym sentymentem

Mam kolor # 12 Poudre d\'azur czyli oplaizującą na nieokreślony błękit/fiolet/perłę \'księżycową\' biel.

Kupiłam ten cień 5 lat temu na swój ślub i mam go do dziś, chociaż stosuję go regularnie do rozświetlania wewnętrznych kącików oczu, zewnętrznego łuku oczodołu, kości nosowej, szczytów kości policzkowych oraz nad górną wargę - wciąż wygląda, jakby go w ogóle nie ubyło! Wiem, że po takim czasie powinnam kosmetyk wyrzucić, ale skoro pachnie świeżutko i nie zmienił konsystencji, co poczytuję mu za wielki plus, to nie mogę się zmusić do tego kroku.

+ śliczne opakowanie
+ i praktyczne, z dużym lusterkiem
+ cień jest - jak widać z powyższego - mega wydajny
+ wszechstronny
+ doskonała twardość - niby kremowa konsystencja, ale jak na kremową, to jest dość twardy, niemal zbliżony do wypiekanych, czemu pewnie zawdzięcza niebywałą wydajność
+ trwały, nawet na moich tłustych powiekach bez bazy trwał kilka godzin (teraz mam bazę to w ogóle nie ma o czym mówić, trwa cały dzień niewzruszony)
+ cudny, nie bazarowy efekt rozświetlenia, perłowy, ale bez drobinek, fantastycznie załamuje światło, stosuję go zamiennie z Artificial light Smashboxa Diffuse i sprawdza się o tyle lepiej, że można go nałożyć na podkład mineralny, z czym płynny Artificial Light sobie średnio radzi

- jak we wszystkich Divinorach doczepię się do zawiasków, są za słabe jak na tak ciężką kasetkę i prędzej czy później odpadają.

Nie jestem zwolenniczką wydawania majątku na jeden cień a ten uważam za dość drogi, ale jednocześnie zawdzięczam mu tak wiele komplementów, że uznaję wydane na niego pieniądze za dobrze zainwestowane.

Używam tego produktu od: 5 lat (!)

Ilość całych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

porządne

Bardzo fajne cienie. Nie miałam pojęcia, że już ich nie produkują :(. Mam trzy kolory - mandarynkowy, złocisto żółty i różowo-złoty. Mają fajną konsystencję - ani za suchą ani zbyt "kremową". Dobrze się rozprowadzają, są trwałe (przez cały dzień bez poprawek ani rozcierania "wałeczków" w załamaniach powiek). Ogólnie kawał porządnego kosmetyku. Dla mnie wadą jest zbyt duże opakowanie w stosunku do zawartości, które zajmuje po prostu dużo miejsca.

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Ulubione moje i moje mamy

Szkoda,ze już nich nie produkują,bo te jasne kolory do podreslenia i rozswietlenia byly doskonale.
Sliczne i dzue drobinki,lekka konsystencja..poprostu cudenko no i opakowanie.
Szkoda,ze Guerlain wycofal sie z ich produkcji :(

Używam tego produktu od:dawno temu
Ilość zużytych opakowań:1-2?

Jedwabisty

Bardzo dobry kosmetyk. Wart swojej ceny. Miałam piękny kolorek jasno beżowy. Cień ma bardzo przyjemną, jedwabistą konsystencję. Pięknie rozświetla oko. Nie osypuje się, nie zbiera w załamaniu powiek. Bardzo trwały. Nie wymaga poprawek w ciągu dnia. Bardzo wydajny. Starczył mi na prawie 3 lata.
Najlepszy cień jaki do tej pory używałam :love:

Używam tego produktu od: 3,5 roku

bardzo dobre cienie

Jestem posiadaczką jednego koloru tych cieni - nazwałabym go "stonowana pomarańcza".
Nie używam go na codzien gdyż dany kolor pasuje mi tylko do jednego rodzaju makijażu - tak wiec raz na jakiś czas..
Mimo tego jestem w stanie stwierdzić iz produkt ten jest bardzo dobry, cień jest aksamitny, trwały, nie zbiera sie w załamaniu powieki, nie sypie sie, nie kruszy.. same plusy
Opakowanie rzeczywiście jest może troszkę "przesadzone" ale co tam - najważniejszy jest dla mnie efekt jaki dzięki niemu uzyskuje..
Póki co nie planuje kupna kolejnego koloru (mam już zbyt dużo cieni do powiek) jednak jeśli spotkam kolor który bardzo mi sie spodoba nie jest wykluczone iż zakupie kolejny.. :)

Używam tego produktu od: rok

kiepski produkt fajnej firmy

chyba popsuję trochę opinię temu cieniowi...

zacznę od tego, że bardzo lubię kosmetyki Guerlain i dlatego zdecydowałam się za zakup tego cienia (z poczwórnych byłam zadowolona)

może to ten kolor jest jakiś felerny... numer 84 bronze alliage

w opakowaniu kolor jest bardzo ładny-głęboka ciemna zieleń, ale kolor nie jest płaski-jest jakby trójwymiarowy (coś między zielonym khaki a brązem) - cudny

na powiece kolor też ok, ale niestety osypuje się w czasie aplikacji

jestem w stanie to wybaczyć, ale nie do zaakceptowania jest to, że kreska zrobiona tym cieniem u nasady rzęs odbija się na powiece i psuje mi to cały efekt

próbowałam z wszelkimi bazami i nic - efekt zawsze ten sam, może na mokro troszkę lepiej, ale to też nie eliminuje odbijania

próbuję go używać, bo kolor jest super, ale na krótko

jak znajdę na niego sposób edytuję recenzję, a na razie tylko tyle

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Spełnił moje oczekiwania

Bardzo dobry produkt. Przyjemny w użyciu: aksamitny, bardzo dobrze się rozprowadza. Bardzo trwałe kolory, które nie tracą swojej intensywności nawet po 8 godzinach, cień się nie osypuje (to dla mnie bardzo ważne ponieważ noszę szkła kontaktowe) i nie zbiera w załamaniach powieki. Moim zdaniem nie trzeba stosować bazy pod ten cień.

Minus to opakowanie mało wygodne - szybko mi się zniszczyło, połamało... i ... cena... ale warto.

Używam od około trzech miesięcy. Mam pojedynczy brązowo - rudy odcień. Ilość zużytych opakowań - 1 rozpoczęte i dna jeszcze nie widać :)

dobry, ale ta cena...

Cień jest bardzo dobry jakościowo.
Trwały, nie osypuje się, ale to nie wszystko. Wyróżnia go to, że daje taki aksamitny, satynowy, hmm..świetlisty efekt. Jest bardzo łatwy w aplikacji, bez wysiłku nakłada się go równiutką warstwą.
Ja niestety mam dość nietrafiony kolor (nr 40), jaśniutki, lekko złocisty. Sam w sobie jest ładny, tyle że w moim przypadku niezbyt przydatny. Używam go sporadycznie, mam go od dobrych 3 lat. Ubytek minimalny.
Opakowanie oczywiście przepiękne i mimo upływu czasu pozostaje w idealnym stanie.

Używam tego produktu od: 3 lat sporadycznie
Ilość zużytych opakowań:

Bez emocji

Nic specjalnego - oczywiście nic sie nie osypuje, jest dosyć trwały, ale to potrafi większość cieni, które mam. Pudełko ładne, ale nietrwałe - może miałam pecha, ale rozpadło się nie wiadomo czemu po paru użyciach, a do tego niewygodnie wyjmuje się ten zakrzywiony aplikator. Oddałam bez żalu Mamie (która sie nie maluje :)), więcej nie kupię, bo przecież tyle jest lepszych.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

świetny, wart swojej ceny.

jestem szczęśliwą posiadaczką perłowego nr 10. zgodnie z opisem cień bardzo łatwo się rozprowadza pokrywając powiekę równą warstwą. aplikuję go tuż pod łukiem brwiowym, bo dzięki tysiącom bardzo delikatnie mieniących się drobinek świetnie rozświetla oko. wytrzymuje cały dzień bez poprawek, nie zbiera się w załamaniach powieki.
wielką zaletą jest piękne puzderko z małym lusterkiem i wygodny, miękki aplikator.