Tarka do usuwania zrogowaceń Fusswohl

Tarka do usuwania zrogowaceń Fusswohl

W delikatny i higieniczny sposób usuwa mocne zgrubienia naskórka. Tarkę można czyścić za pomocą szczotki i ciepłej wody.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Napisanych recenzji: 6

Nieśmiertelna

Nie używam jej często, ale nie mam do niej prawie żadnych zastrzeżeń.
Zdaje egzamin, szybko i (przy nie nazbyt energicznym użytkowaniu) bez szwanku ściera naskórek. Poza tym nie rdzewieje i łatwo się myje. Mam ją od dwóch lat i działa nadal tak, jak po otwarciu.
Jedyna rzecz, która wzbudza mój niepokój, to jej mało odpowiedzialne zamocowanie- plastik się wygina, a metalowa część jest sztywna, i trzyma się na dwóch "klipsach", przez co w nieznaczny sposób się przesuwa. Ale- jak mówię- nie udało mi się jeszcze jej zepsuć, więc może to tylko brak wiary :)
Nie wrócę po niej jednak do pumeksów, które się sypią i zbierają skórę, której nie idzie spłukać (fuj!).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234176].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

dobra, ale..

Kilka miesięcy temu postanowiłam konkretnie zabrać się za moje stopy po zimie. Rozpoczęłam poszukiwania idealnej tarki do pięt. Wybór padł na rossmannowską Fusswohl. Kupiłam ją w promocji za jakieś 7 zł. Jeżeli chodzi o działanie produktu to jest naprawdę świetna. Najlepiej sprawdza się kiedy kilka minut namoczymy stopy w ciepłej wodzie, a później lekko osuszymy ręcznikiem. No cudo. Ale...
No właśnie ale. Zdecydowanie nie przemawia do mnie wygląd tej tarki. Jest po prostu.... brzydka. Ale to i tak nie dyskwalifikowałoby jej, gdyby nie to, że plastik jest bardzo nietrwały. Zaledwie po miesiącu używania ( ścieram stopy co drug dzień) ułamała się rączka. No i to jest główny powód tego, że już nigdy jej nie kupię . Teraz wydam trochę więcej kasy, ale na produkt, który posłuży mi jednak trochę dłużej niż miesiąc, no i będzie bardziej cieszył oko ;)

Plusy:
- dobrze ściera naskórek
- cena
- dostępność

Minusy:
- wygląd
- beznadziejny plastik,z którego wykonana jest rączka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1197128].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 235

Nie mam żadnych zastrzeżeń

Produkt łatwo dostępny, najtańszy na półce i doskonały. Idealnie poradził sobie ze zrogowaciałam skórą uprzednio traktowaną maścią na odciski.
Bez jakichkolwiek przeszkód usuwa martwy naskórek nie podrażniając delikatnej skóry, która jest pod spodem.
Idealny do zadań specjalnych. Polecam.

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1113876].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - geometryczny french

Dodanych produktów: 93

Napisanych recenzji: 874

Super ale mogłaby być lepiej wykonana

Miałam już kilka tych tarek i każda kończyła swój żywot w ten sam sposób - łamała się na tum przewężeniu, tam gdzie rączka łączy się z tarką. Moim zdaniem tarka powinna być tam jakoś bardziej usztywniona czy pogrubiona, żeby nie łamała się tak łatwo.

Poza tym same plusy - jest ostra, dobrze ściera zrogowaciały naskórek na piętach i dużym paluchu. Eliminuje zgrubienia. Trzeba jednak uważać, żeby nie przesadzić z tarciem bo można zedrzeć za dużo a wtedy nie jest tak fajnie.

Wydaje mi się, że producent zaleca używanie na sucho i na mokro. Ja zdecydowanie bardziej preferuję drugi sposób, po lekkim wymoczeniu stóp (chociażby pod prysznicem), nadmiar naskórka schodzi szybko i łatwo. Nie trzeba później niczym poprawiać bo pięty są gładziutkie. Przy użyciu na sucho niezbędne jest potem użycie drobnoziarnistego pilnika bo naskórek jest taki poszarpany i nie wygląda to dobrze.

Tarka jest higieniczna, można ją wyparzyć, łatwo się myje i długo pozostaje ostra. Naprawdę świetna.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005252].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 28

Fajna, spełniająca swoje zadanie tarka

Tarka działa tak, jak działać miała - usuwa zrogowaciały naskórek, dobrze się nią piłuje zarówno na mokro, jak i na sucho :) Można z jej pomocą naprawdę wygładzić stopy, choć zgadzam się, potrzeba potem jeszcze pilnika.
Wygląda schludnie, jest nieduża, łatwo dostępna i tania :) W dodatku bardzo łatwo się ją czyści.
Rączka może sprawiać wrażenie lichej, jak już wspomniano, ale wytrzymuje używanie.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 tarka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940230].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 121

DZIAŁA!

Tarkę kupiłam zachęcona opiniami na Wizażu, zmęczona szukaniem czegoś, co pomoże moim stopom, a jednocześnie nie będzie tandentym, nic niedającym pumeksem.

Jest tania jak barszcz i daje niesamowite efekty.

Początkowo używałam jej na mokro, później stwierdziłam, że lepsze efekty da na sucho. Ściera ładnie, stopy są po niej o wiele bardziej miękkie.

Jedyną wadą jaką zauważam - beż użycia pilnika do stóp otrzymamy na piętach efekt postrzępionego naskórka - ja te wszystkie nierówności szoruję później pilnikiem z Rossmanna i mam gładkie stopy jak u niemowlaka.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919971].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 12

Polecam :)

Kupiłam ją, gdyż pierwsza tg typu właśnie mi się złamała. Bardzo dobra, a przedewszystkim skuteczna. Usuwa zrogowaciały naskórek, pozostawiając skórę gładka i miłą w dotyku. Używam razem z kremem do stóp.
Plastkik faktycznie nie wygląda na trwały, ale sie trzyma - jak na razie :)

+ działanie
+ cena

- za ten licho wyglądający plastik :)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: druga tg. typu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[899578].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 297

Skuteczna.

Kupiłam tę tarkę spontanicznie, nie czytając 0 niej wcześniej żadnych opinii, w sumie nie byłam pewna, czy będzie to dobry zakup, ale musiałam COŚ kupić po tym, jak przedstawiciele płci męskiej zniszczyli mi moją starą tarkę do stóp... :/ Potrzebowałam czegoś NA TERAZ, a ta tarka byłą pod ręką, no i...
I uważam, że jest to super produkt. Poradził sobie z mocnymi zrogowaceniami na moich stopach w kilka minut. Tarki używa się bardzo prosto, jest skuteczna, szybka i bezproblemowa. Nie tępi się - mam ją kilka miesięcy, a wciąż jest tak samo skuteczna, jak na samym początku, za to plus - choć pewnie i tak kiedyś wymienię na nową... ;)
Jedyne, co mam jej do zarzucenia, to kiepska rączka (widziałam w komentarzach, że nie jestem jedyna) - na szczęście nie złamała mi się, ale mam wrażenie, że kiedyś tak się stanie.

Niemniej jednak, produkt jest bardzo dobry i będę do niego wracać, jak już zużyję aktualną sztukę. Polecam!

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[882545].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

świetna

tarka doskonale ściera zrogowacenia, łatwo utrzymać ją w czystości, jedynym moim zastrzeżenie jest rączka która wygląda jak by się miała zaraz złamać, a poza tym jest idealna

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[845347].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 144

Dobra ale...

Ta tarka służy mi od około 2 lat.Na początku trochę przeraziła mnie swoim wyglądem bo nigdy wcześniej nie używałam takich narzędzi używałam tylko tradycyjnych tarek ;) Zdzierak dobrze radzi sobie ze zrogowaciałym naskórkiem,wprawdzie skóra wygląda na lekko poszarpaną to trzeba wygładzić skórę pilnikiem.Trzeba uważać żeby nie przesadzić z tarciem,gdy za mocno i długo trze się skórę można pokaleczyć sobie stopy.
Łatwo ją umyć pod wodą.Mam ją już długo i nie straciła swoich właściwości, nie trzeba wymieniać jej tak jak tradycyjne tarki które szybko ścierają się.Cena ok (7,8 zł w rossmanie).Jedyną wadą jest rączka wprawdzie nie złamała mi się ale jak na taki zdzierak powinna być solidniejsza z grubszego tworzywa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[795259].usefull || 0 }}% pomocna.