Tarka do usuwania zrogowaceń

Tarka do usuwania zrogowaceń

W delikatny i higieniczny sposób usuwa mocne zgrubienia naskórka. Tarkę można czyścić za pomocą szczotki i ciepłej wody.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Lubię ją

Porządna tarka, trze bardzo mocno więc łatwo pozbyć się niechcianych zrogowaceń, chociaż ja nie mogę się tak katować bo zaraz mnie boli. Bardzo długo pozostaje ostra, nie tępi się.

podoba mi się

Tarka tania, kupiłam w rossmanie. Zawsze letnią porą mam problem z piętami, skóra robi się sucha i twarda, kupiłam ją na promocji. Ale okazała się użyteczna. Ładnie delikatnie ściera zrogowaciała skórę na piętach i wygładza. Po 2 tygodniach moja skóra była jak pupcia niemowlęcia.

taka sobie

Miała być zamiennikiem tarki papierowej, ale niestety nie używam jej tak często jak jej poprzedniczkę.

Nie kaleczy stóp. Dobrze usuwa zrogowaciały naskórek na naszych stopach. Lecz u mnie zostawia porysowane stopy na mokro i sucho. Musiałam efekt poprawiać pumeksem. Stopy po takim zabiegu są jak nowe i można je pokazać światu.

Posiadam ją ponad rok i nic się z nią nie stało. Po każdym użytkowaniu myję ją w letniej wodzie z mydłem a następnie wycieram ręcznikiem i pozwalam doschnąć. Jest według mnie bardzo dobrze wykonana. Nie z stępiła się.

Za niską cenę otrzymujemy dobry produkt. Jest odpowiednia dla osób, które mają bardziej zrogowaciały naskórek. Inaczej może poharatać.

Manicure - velvet nails

naprawdę dobra

Każda kosmetyczka i pedicurzystka przestrzega przed tarką metalową. Po słabo i niestarannie wykonanym zabiegu tarką drewnianą, ceramiczną, czy naturalną, postanowiłam zakupić tanią tarkę Fuss Wohl. Sprawdza się świetnie. Po około 3 miesiącach regularnego stosowania wymaga wymiany. Nie kupuję już innych tarek. Czasami pielęgnację stóp uzupełniam pumeksem mineralnym.

na prawdę bardzo dobra :)

Bardzo dobra! Usuwa zrogowaciałą skórę, aż iskry lecą :D wystarczy pomoczyć trochę stopy i przechodzimy do działania :) stają się one bardzo miękkie, wygładzone, bez "zadziorów" od razu lżejsze o parę kilo :D świetne urządzenie za niewielkie pieniądze :)

Mały problem...

Kupiłam tą tarkę jakiś czas temu i początkowo byłam bardzo zadowolona.
Fajnie usuwała naskórek i pozostawiała stopy gładkie oraz odświeżone.
Jednak długo się nią nie nacieszyłam, ponieważ rączka się złamała!
Nie, to nie moja wina... tani plastik ma to do siebie, stanowczo uważam, że wykonanie rączki powinno być solidniejsze.

Nieśmiertelna

Nie używam jej często, ale nie mam do niej prawie żadnych zastrzeżeń.
Zdaje egzamin, szybko i (przy nie nazbyt energicznym użytkowaniu) bez szwanku ściera naskórek. Poza tym nie rdzewieje i łatwo się myje. Mam ją od dwóch lat i działa nadal tak, jak po otwarciu.
Jedyna rzecz, która wzbudza mój niepokój, to jej mało odpowiedzialne zamocowanie- plastik się wygina, a metalowa część jest sztywna, i trzyma się na dwóch "klipsach", przez co w nieznaczny sposób się przesuwa. Ale- jak mówię- nie udało mi się jeszcze jej zepsuć, więc może to tylko brak wiary :)
Nie wrócę po niej jednak do pumeksów, które się sypią i zbierają skórę, której nie idzie spłukać (fuj!).

dobra, ale..

Kilka miesięcy temu postanowiłam konkretnie zabrać się za moje stopy po zimie. Rozpoczęłam poszukiwania idealnej tarki do pięt. Wybór padł na rossmannowską Fusswohl. Kupiłam ją w promocji za jakieś 7 zł. Jeżeli chodzi o działanie produktu to jest naprawdę świetna. Najlepiej sprawdza się kiedy kilka minut namoczymy stopy w ciepłej wodzie, a później lekko osuszymy ręcznikiem. No cudo. Ale...
No właśnie ale. Zdecydowanie nie przemawia do mnie wygląd tej tarki. Jest po prostu.... brzydka. Ale to i tak nie dyskwalifikowałoby jej, gdyby nie to, że plastik jest bardzo nietrwały. Zaledwie po miesiącu używania ( ścieram stopy co drug dzień) ułamała się rączka. No i to jest główny powód tego, że już nigdy jej nie kupię . Teraz wydam trochę więcej kasy, ale na produkt, który posłuży mi jednak trochę dłużej niż miesiąc, no i będzie bardziej cieszył oko ;)

Plusy:
- dobrze ściera naskórek
- cena
- dostępność

Minusy:
- wygląd
- beznadziejny plastik,z którego wykonana jest rączka

Nie mam żadnych zastrzeżeń

Produkt łatwo dostępny, najtańszy na półce i doskonały. Idealnie poradził sobie ze zrogowaciałam skórą uprzednio traktowaną maścią na odciski.
Bez jakichkolwiek przeszkód usuwa martwy naskórek nie podrażniając delikatnej skóry, która jest pod spodem.
Idealny do zadań specjalnych. Polecam.

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Super ale mogłaby być lepiej wykonana

Miałam już kilka tych tarek i każda kończyła swój żywot w ten sam sposób - łamała się na tum przewężeniu, tam gdzie rączka łączy się z tarką. Moim zdaniem tarka powinna być tam jakoś bardziej usztywniona czy pogrubiona, żeby nie łamała się tak łatwo.

Poza tym same plusy - jest ostra, dobrze ściera zrogowaciały naskórek na piętach i dużym paluchu. Eliminuje zgrubienia. Trzeba jednak uważać, żeby nie przesadzić z tarciem bo można zedrzeć za dużo a wtedy nie jest tak fajnie.

Wydaje mi się, że producent zaleca używanie na sucho i na mokro. Ja zdecydowanie bardziej preferuję drugi sposób, po lekkim wymoczeniu stóp (chociażby pod prysznicem), nadmiar naskórka schodzi szybko i łatwo. Nie trzeba później niczym poprawiać bo pięty są gładziutkie. Przy użyciu na sucho niezbędne jest potem użycie drobnoziarnistego pilnika bo naskórek jest taki poszarpany i nie wygląda to dobrze.

Tarka jest higieniczna, można ją wyparzyć, łatwo się myje i długo pozostaje ostra. Naprawdę świetna.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

Fajna, spełniająca swoje zadanie tarka

Tarka działa tak, jak działać miała - usuwa zrogowaciały naskórek, dobrze się nią piłuje zarówno na mokro, jak i na sucho :) Można z jej pomocą naprawdę wygładzić stopy, choć zgadzam się, potrzeba potem jeszcze pilnika.
Wygląda schludnie, jest nieduża, łatwo dostępna i tania :) W dodatku bardzo łatwo się ją czyści.
Rączka może sprawiać wrażenie lichej, jak już wspomniano, ale wytrzymuje używanie.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 tarka

DZIAŁA!

Tarkę kupiłam zachęcona opiniami na Wizażu, zmęczona szukaniem czegoś, co pomoże moim stopom, a jednocześnie nie będzie tandentym, nic niedającym pumeksem.

Jest tania jak barszcz i daje niesamowite efekty.

Początkowo używałam jej na mokro, później stwierdziłam, że lepsze efekty da na sucho. Ściera ładnie, stopy są po niej o wiele bardziej miękkie.

Jedyną wadą jaką zauważam - beż użycia pilnika do stóp otrzymamy na piętach efekt postrzępionego naskórka - ja te wszystkie nierówności szoruję później pilnikiem z Rossmanna i mam gładkie stopy jak u niemowlaka.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie