Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Elseve, Cement - Ceramidy, Szampon odbudowujący przeciw łamaniu sie włosów

Elseve, Cement - Ceramidy, Szampon odbudowujący przeciw łamaniu sie włosów

Cena już od 9,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Innowacyjna formuła szamponu Cement - Ceramidy działa na uszkodzone strefy włosa, aby wypełniać ubytki i wzmacniać łuski włosa oraz zapobiegać ich łamaniu. Rezultat to wzmocnione, odbudowane i jedwabiste w dotyku włosy.

Kiedyś był wspaniały, teraz już więcej nie kupię

Byłam wielką fanką szamponów L'Oreala. Do tej pory. Kupiłam szampon przedwczoraj, bo zapomniałam wziąć ze sobą. Po umyciu włosów i wysuszeniu, włosy były lepkie i tłuste (szczególnie przy nasadzie). Myślałam, że to problem wody, więc jak wróciłam do domu to umyłam znowu - ponownie masakra! Włosy wyglądały bardzo źle, jakby były niemyte od miesiąca.
Nie kupię więcej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564096].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Dobry szampon, fajnie regeneruje włosy, jest dosyć wydajny i tani. Zapach ma taki typowy jak na elseve i nie przetłuszczał mi włosów. Skóra głowy po nim ma się dobrze, nie swędzi. Dosyć duża pojemność. Bardzo dobra dostępność, dokupienia wszędzie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466242].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Dosyć lubię szampony Elseve, a ten jest chyba moim #1. Powiem od razu, że nie wierzę, że szampon może odbudować zniszczone włosy, to może co najwyżej zrobić odżywka (i to droga) lub zabieg pielęgnacyjny. Więc jeśli mamy wobec Elseve realistyczne oczekiwania (pomimo szumnych słów na etykiecie), to możemy się z nim całkiem polubić :)

Mam trudne włosy, bo przetłuszczają się u nasady, ale na całej długości są suche. Do tego cienkie i bardzo długie. Ale Elseve radzi sobie nieźle: po 1 łatwo się pieni i dobrze myje. Po 2 przyjemnie pachnie (lekko, owocowo, kojarzy mi się ten zapach z latem). A po 3 kiedy umyję nim rano włosy, to wieczorem są jeszcze całkiem świeże i nawet następnego dnia wyglądają jeszcze znośnie. Przy wielu innych szamponach moje włosy już tego samego dnia wieczorem wyglądają nieświeżo.

Poza tym Elseve lekko wygładza włosy, ale bez obciążania, zachowując ich puszystość. Włosy są miękkie w dotyku, skóra głowy niepodrażniona. Jak za tę cenę (w promocji 9,99 za 400ml) i fakt, że szampon dostaniemy w każdym Rossmannie, to moim zdaniem świetny kosmetyk.

Plusy:
+dobrze się pieni, ładnie myje
+przyjemny zapach
+włosy długo pozostają świeże
+wygładza włosy, ale nie obciąża
+cena
+dostępność

Minusy:
-brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1402301].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Niespełnione obietnice

Szampon ten nieraz używam gdy zapomnę kupić swój, który jest idealny. Co mogę powiedzieć? Jest on bardzo wydajny, ładnie pachnie. Po umyciu włosów nim łatwo je się rozczesuje a i też sama pasma pięknie pachną. Włosy nie są po nim ciężkie. To na tyle jeśli chodzi o plusy. Minusy? Szampon nie pomaga włosom, nie odbudowuje ich, nie chroni przed łamaniem. Moim zdaniem jest dla osób z zdrowymi, włosami, dlatego daję mu 3 gwiazdki. (wydajny, dobrze się rozczesuje włosy, ładnie pachnie. 2 gwiazdki odejmuje za to, że nie pomaga włosom.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1378606].usefull || 0 }}% pomocna.

Cement Ceramidy

Zalety:
- kremowa gęsta i dobrze pieniąca się konsystencja
- bardzo szybko czyści włosy z nadmiaru sebum, zanieczyszczeń
- bardzo wygodne opakowanie
- wygładza włosy i ułatwia ich układanie, zmiękcza je i sprawia że są puszyste i sypkie
Wady:
- nie zauważyłam żeby zapobiegał łamaniu włosów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354966].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Szampon przede wszystkim nie spełnia swojego podstawowego zadania, czyli nie zapobiega łamaniu się włosów i nie odbudowuje ich, także jeśli ktoś oczekuje spektakularnego efektu, to nie tędy droga w wyborze idealnego kosmetyku. Plusem jest jego niska cena, wydajność, to, że dobrze się pieni, nie obciąża włosów i nie wysusza skóry głowy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319966].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Zalety:
+ delikatny zapach
+ dobrze się pieni
+ nie ma problemów ze spłukiwaniem
+ dobrze oczyszcza
+ nie obciąża włosów
+ jest wydajny
+ w promocji nie kosztuje dużo - około 10 zł za 400 ml
+ odpowiednia konsystencja
+ wygodne opakowanie

Wady:
- nie zapobiega łamaniu się włosów

Producent podkolorował rzeczywistość, ale mimo to jest to fajny produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1287826].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny:)

Często wracam do tego szamponu. Bardo cenie sobie fakt, ze nie musze po nim stosowac odzywki. Wlosy sa wygladzone, dobrze sie rozczesuja i ukladaja.:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256896].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubieniec!

plusy:
+ bardzo dobrze sie pieni
+ slicznie pachnie
+ ulatwia rozczesywanie
+ nawilża
+ wygladza

minusy:
- nie odbudowuje

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za wysoka cena
- ciezko wydobyc resztki produktu
+ wygodne opakowanie

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1104451].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Cała linia Elseve jest mi znana od lat :)
Używany w duecie z odżywką tej samej serii.

Jest to dobry szampon.

Myje włosy.

Dobra konsystencja.

Włosy dobrze się rozczesują i są miękkie, błyszczące.

Ale jeśli chodzi o łamanie włosów - no ale nie zauważyłam zmian.

Jeśli ktoś ma przetłuszczające się włosy to niestety ale ten szampon przyspieszy ten proces, ja myję włosy codziennie.

Jak dla mnie cena mogłaby być trochę niższa - jest taka spora konkurencja na rynku w lepszej cenie.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: trudno określić

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1057786].usefull || 0 }}% pomocna.