L'Oreal Paris, Elseve, Cement - Ceramidy, Szampon odbudowujący przeciw łamaniu sie włosów

Innowacyjna formuła szamponu Cement - Ceramidy działa na uszkodzone strefy włosa, aby wypełniać ubytki i wzmacniać łuski włosa oraz zapobiegać ich łamaniu. Rezultat to wzmocnione, odbudowane i jedwabiste w dotyku włosy.

Dobrze myje i tyle

Szampon jest w wygodnym opakowaniu, w dużej pojemność, dzięki czemu na długo starcza, a dodatkowo jest wydajny.

Produkt charaktyzuje się bardzo przyjemnym zapachem, o kremowej konsystencji, która łatwo się rozprowadza po włosach i dobrze się pieni.

Szampon bardzo dobrze myje włosy, nie płacze ich oraz nie obciąża.

Nie zauważam żadnych efektów odbudowujących, jak dla mnie jest to dobry szampon do mycia.

Najlepszy z najlepszych

Uwielbiam ten szampon, gdyż robi z moimi włosami coś niesamowitego! Moje włosy są jak z reklamy - gęste, puszyste, błyszczące, po prostu piękne i zdrowe. Żaden inny szampon nie dał mi takiego efektu. I żaden już chyba nie da, bo kosmetyk został wycofany z produkcji :(
Mam włosy przetłuszczające się, cienkie i delikatne. Ten szampon jako jedyny dokładnie oczyszczał moje włosy, nadając im świeżość na o wiele dłużej niż inne szampony. Jako jedyny! Włosy były cudownie oczyszczone, ale nie wysuszone. I ten niepowtarzalny blask i odżywienie...

Wygladza i nabłyszcza

Bardzo dobry szampon, juz po dwóch uzyciach wygladzil splątane i matowe włosy. Staly sie błyszczące, miekkie i sypkie. Zaskakująco dobrze zadzialal - lepiej niz wszystkie olejki i odżywki. Wlosy wyglądają zdrowo i łatwiej się rozczesują. Dobrze sie pieni, jest wydajny, nie spowodowal przetluszczania sie ani łupieżu.

Szampon jak szampon

Ten szampon zakupiłam głównie dlatego, że moja mama używa go od wielu lat i nigdy by go nie zamieniła na inny. Jednak zapomniałam o małym fakcie, że nie wszystko co się sprawdza na innych, sprawdzi się też na mnie. Szampon fajnie się pienił, ładnie pachniał, może odrobine ułatwiał rozczesywanie włosów. I to by było na tyle z zachwycania się. Włosy były po nim jakieś sztywne, średnio się układały. Szampon oddałam mamie a sama dalej poszukuje idealnego dla siebie

Naprawdę zwykly szmapnon

Nic szczegolnego naprawde. Dobrze myjr wlosy i skore wlosy, nie podraznia, nie powoduje uczulen, nie powoduje łupieżu. Ładnie pachnie ale to chyba jak wszystkie preparaty tej firmy. Ma fajna konsystencję, dobrze się pieni. Jest w przystepnej cenie, ma ładne opakowanie. Tyle z plusów. Niestetu Ale nie zauważyłam po nim żeby włosy były zdrowsze, bardziej odzywione itd.

wporzo

Szampon raczej udany, ale moje też swoje wady. Włosy są o nim lekkie, odtłuszczone, ale to standard przy szamponach odbudowujących. Zmiany nie są natychmiastowe jak obiecuje producent, ale po dłuższym użytkowaniu faktycznie można zauważyć, że włosy nie łamią się i nie wypadają. Brakuje tutaj jednak nawilżenia, więcej warto używać jakiejś odżywki.

Bubel

Jestem wielką fanką szamponów loreala, ale ten o dziwo okazał się niewypałem. Ale zacznijmy od początku. Opakowanie jest w podobnej szacie graficznej co reszta szamponów z serii elseve. Ten wyróżnia się zapachem, jest jak od fryzjera. Konsystencja jest taka sama jak w całej serii. Bardzo dobrze się pieni. Dlaczego okazał się niewypałem? Bo przetłuszcza włosy. Bardzo je obciąża, do tego stopnia, że po kilku godzinach włosy, a zwłaszcza grzywka są jak strąki. Nie odpowiada mi taki efekt i jestem zmuszona myć nim pędzle

Szampon przeciw łamaniu się włosów, Elseve

Lubię! Nigdy nie było spektakularnego wow po użyciu tego szamponu, ale ma przyjemny zapach. Ponadto dobrze się pieni, jest bardzo wydajny. Wygodna jest również aplikacja, ładne, błyszczące opakowanie. Butelka starcza naprawdę na długo! Szampon ładnie wygładza włosy.

Jest ok

Szampon jak szampon, nie zauważyłam żeby zdziałał cuda na moich włosach. Swoją podstawową funkcję mycia spełniał bardzo dobrze, włosy były zadbane, nie przesuszone i nie plątał ich. Miękie i przyjemne w dotyku i dla mnie to jest już zadawalające, ponieważ mam długie, gęste i calkiem wymagające włosy. Ma przyjemny zapach i dobrze się pieni.
Jednak producent zapewniał jeszcze ich odbudowę i wzmocnienie, czego u siebie nie odnotowałam, więc daję gwiazdkę w dół.
Przyjemny szampon, których dobrze myje i nie wysusza, nie robi krzywdy i nie czyni cudów, czyli taki jakich pełno na rynku :)

Standardowy szampon

Producent dużo obiecuje, a tak naprawdę Elseve Cement to kolejny zwykły szampon, który nijak przyczynił się do odbudowy moich włosów.

KONSYSTENCJA
Fajna, kremowa, przyjemna w dotyku. Szampon dobrze się pieni i nie trzeba go dużo nakładać, żeby dokładnie oczyścić włosy.

OPAKOWANIE
Tradycyjna duża butelka jest raczej mało poręczna, ale wydajna. Szkoda, że nie jest przezroczysta, bo nie widać ile kosmetyku zostało w środku.

DZIAŁANIE
Znikome. Szampon dobrze myje, ale nic poza tym. Nie zauważyłam efektu odbudowania ani tym bardziej zapobiegania łamaniu się włosów.

Zwyklak

Jak dla mnie totalnie zwykły szampon bez większych rewelacji.
Dobrze się pieni, na dobrą konsystencję, nie podrażnia ani nie uczula, nie wywołał u mnie łupieżu.
Oprócz właściwości myjących i ładnego zapachu nie zauważyłam żadnych innych efektów. Moje włosy wcale nie wyglądały na zdrowsze i bardziej odbudowane, i jak się łamały przed tak się łamały po zastosowaniu szamponu.
Butelka jest duża, a szampon wydajny.

Fajny.

Szampon zakupiony dla tak zwanej odmiany. Chciałam wypróbować coś innego. Produkt jest ok. Szampin w dużej, wydajnej butelce 400 ml. Fajny zapach, kremowa konsystencja jasnego koloru. Bardzo dobrze się pieni, dobrze splukuje. Nie wywoluje łupieżu, nie podrażnia. Po zastosowaniu włosy są miękkie i przyjemne w dotyku.