Anti-Aging, Liposomowy krem przeciwzmarszczkowy

Anti-Aging, Liposomowy krem przeciwzmarszczkowy

Liposomowy krem redukujący istniejące zmarszczki i zapobiegający powstawaniu nowych. Efektem jesgo stosowania jest wyraźnie zregenerowana, odżywiona i jędrna skóra; spłycone, mniej widoczne zmarszczki.

Zawiera:

- liposomy - odtwarzają naturalną barierę naskórka,

- witaminy A, E i C - zabezpieczają skórę przed przedwczesnym starzeniem się skóry, wspomagając proces jej odnowy,

- NNKT (Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe) - odbudowują ochronną warstwę lipidową naskórka,

- hialuronian sodu - nawilża i ujędrnia, ogranicza proces

parowania tworząc na powierzchni skóry warstwę ochronną.

Polecany dla każdego typu cery po 30. roku życia jako element kuracji przeciwzmarszczkowej. Do stosowania na dzień i na noc. Testowany dermatologicznie.

Cena: ok. 17zł / 50ml

/ic/

Napisanych recenzji: 6

doskonały

Jestem właścicielką skóry skłonnej do uczuleń,mieszanej z tendencją do suchej.W związku z tym,że jestem już po 40 roku życia to i moja skóra wymaga kremu dość bogatego w substancje odżywcze no i zdecydowanie napinającego skóre. Po ten krem sięgnęlam tylko dlatego,że był w promocji za 10.90,a krem którego używam od dłuższego czasu skonczył się no i postanowilam wypróbować coś nowego( pomyślalam,że zawsze mogę smarować nim stopy). Po pierwszym użyciu byłam mocno zdziwiona i zszokowana działaniem.
\\nPlusy:
\\n- skóra po przebudzeniu napięta i wyglądająca młodziej
\\n-rozjaśnia
\\n-doskonale nawilża
\\n-ładnie pachnie
\\n-konsystencja dość rzadka,przypomina gęstość śmietany(dlatego pewno też i mało wydajny)
\\n-nie uczula
\\n-natychmiast po nałożeniu czuć, że się wchłania
\\n-nie tworzy tłustej powłowki
\\n-buzia wygląda zdecydowanie młodziej i promienniej
\\n Minusy
\\n- szybko się zużywa

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1103401].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 215

Słabo nawilża suchą cerę

Krem Lirene Anti-Aging odmładzanie jest kremem w mojej ocenie przeznaczonym dla cery normalnej lub tłustej. Jak moja poprzedniczka recenzująca ten krem, mam cerę raczej suchą, zwłaszcza zimą. Mojej skóry on ani nie odżywia wystarczająco ani nie nawilża.
Wchłania się błyskawicznie, a efekt jest taki, że skóra pozostaje taka sama, jak przed nałożeniem kremu, czyli sucha.
Stosuję ten krem w celu zahamowania powstawania zmarszczek aniżeli ich wygładzenia, więc w tej kwestii ocenę pozostawię innym wiżażankom.
Krem ma dość lekką konsystencję, przyjemny i wyczuwalny zapach.
Opakowanie typowe dla kremów Lirene, których używałam do tej pory czyli plastikowe, proste, nieprzekombinowane.
Cena zachęcajaca do zakupu.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[873148].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 47

Przeciętny

Jestem posiadaczką cery suchej i wrażliwej.

Plusy:
+ łatwo się wchłania - nawet po nałożeniu grubszej warstwy moja skóra "pije" go błyskawicznie
+ nie podrażnia skóry
+ zapach wyraźny - wyczuwalny, ale nie nachalny; ogólnie taki sobie
+ nie zostawia tłustej warstwy (po wchłonięciu skóra jest matowa, jakby przypudrowana), dobrze nadaje się pod makijaż

Minusy:
- mało wydajny
- mimo wszystko słabo nawilża
- nie zauważyłam działania przeciwzmarszczkowego (mam zmarszczki mimiczne)
- brak filtrów UV

Można spróbować, bo nie jest to zły krem, ale bez spektakularnych efektów (nawet pielęgnacyjnych, o odmładzających nie wspominam).

Używam tego produktu od: około 2-3 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[639375].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure z chmurkami

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 302

dobry

plusy:
- konsystencja
-dobrze sie wchlania
-skora ladnie wyglada po nalozeniu

minusy
-mógłby miec filtr choćby spf 10
-zapach taki sobie
-zdecydowanie za malo nawilza
-nie nadaje się na noc- rano budziłam sie z "pomiętą" skórą

Używam tego produktu od: już nie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[529576].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 73

Bardzo go lubię

Odkryłam dzięki mamie która od zawsze używa Eris, a teraz Lirene

Nie oceniam działania przeciwzmarszczkowego - mam 25 lat, ale nie rozumiem jak jakiekolwiek zmarszczki miałby zwlczyć w dwa dni:)

Jest świetny:
- odświeża, łagodzi i rewelacyjnie nawilża moją tłustą, zmęczoną innymi wysuszaczami cerę
- nie zapycha
- dobrze wpływa na buzię i to czuć, kiedy go nałożę wieczorem widzę rano efekty: gładsza dobrze nawilżona skóra
- stosunek ceny do jakości: idealny

Bardzo podoba mi się w tym kremie komfort używania: ładny zapach, konsystencja i niesamowicie miłe uczucie odświeżenia i nawilżenia zaraz po nałożeniu.

Używam tego produktu od:2miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[348301].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 59

Napisanych recenzji: 410

Dobry krem w dobrej cenie

Kupiłam, bo mam blisko domu małe Tesco, a ten kremik często można w nim "zastać". Nie był drogi, a ja potrzebowałam czegokolwiek, bo od kilku dni budząc się rano, stwierdzałam obecność dosyć głębokiej bruzdy między brwiami (pewnie w czasie snu marszczę brwi). Kremik pomógł. PLUSY: połączenie jakość-cena - za niecałe 20 zł można naprawdę pomóc zmęczonej, "wymiętej" skórze twarzy; zapach - przyjemny, delikatny, świeży; konsystencja - odpowiednia; wydajność - pakowałam go na twarz całkiem sporo, a i tak wystarczył na prawie trzy tygodnie codziennego stosowania; bardzo dobrze nawilża, nie powoduje zaczerwienienia, odświeża twarz; nie zapycha porów. MINUSY: opakowanie - mogli jaśniej napisać, że to krem i na noc i na dzień (bo oznaczenie jest nieco mylące), tubka byłaby lepsza; nie podoba mi się, że pudełko jest sztucznie powiększone (nie lubię takiego oszukiwania oczu klientek; Nivea Visage tego nie robi i też ma zbyt); krem jest głównie na dzień, bo na noc potrzeba czegoś mocniejszego, szczególnie gdy ma się prawdziwe zmarszczki; mógłby wchłaniać się ciut szybciej. PODSUMOWUJĄC: będę szukać dalej, ale nie wykluczam, że jeszcze go kupię, szczególnie w jakiejś promocji, bo kremik jest naprawdę dobry, nie szkodzi, a pomaga i w dodatku nie kosztuje wiele. Polecam i daję 4* z minusem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[230649].usefull || 0 }}% pomocna.