Neutrogena, Hydro Boost, Water Gel [Aqua Gel] (Nawadniający żel do cery normalnej i mieszanej)

Neutrogena® Hydro Boost® Water Gel Nawadniający żel do cery normalnej i mieszanej gasi pragnienie Twojej skóry, wzmacnia ją poprzez długotrwałe nawodnienie i sprawia, że wygląda na zdrowszą.
Lekka formuła wzbogacona technologią Hyaluronic Gel Matrix: wzmacnia zewnętrzną warstwę naskórka poprzez poprawę jej nawodnienia oraz zamyka je w skórze dzięki formule z kwasem hialuronowym, który ma zdolność zatrzymywania 1000 razy wody niż sam waży, chroni barierę naskórkową oraz stopniowo uwalnia składniki nawilżające wtedy, kiedy skóra tego potrzebuje.
Lekka, beztłuszczowa formuła. Nie zatyka porów. Stworzony we współpracy z dermatologami.

kojący krem do twarzy HIT

Moja skóra jest bardzo sucha i wrażliwa. Widziałam wiele opinii na youtube odnośnie tego kremu i stwierdziłam, że muszę go mieć. Kupiłam.. i nie zawiodłam się. To jest mój ulubieniec roku! Ma super formułę jakby matowego kremu, który w kontakcie ze skóra staje się bardziej "satynowy" i rozprowadza się po twarzy. Ma przepiękny zapach. polecam

JAKO BAZA POD MAKIJAŻ TAK

Produkt kupiłam sugerując się pochlebnymi opiniami i uznałam za obowiązkowy do wypróbowania.

KONSYSTENCJA, ZAPACH
Wszystko poprawnie- estetyczny słoiczek, konsystencja lekka, żelowa, ale nie lepka, zapach przyjemny, delikatny.

WCHŁANIANIE
Po nałożeniu warstwy kremu nie trzeba długo czekać, gdyż cała porcja wchłania się od ręki. Pozostawia skórę matową, bez żadnych tłustych filmów, zatem idealnie nadaje się pod makijaż. Niweluje ewentualne poczucie ściągnięcia po środkach do mycia twarzy.

ZACHOWANIE POD MAKIJAŻEM
Stanowi doskonałą bazę, dobrze trzyma makijaż, nie ma problemu z jego trwałością, współpracuję z wszelkimi podkładami i korektorami. Nic się na nim nie waży, nie roluje.

NAWILŻENIE
Wszystko pięknie, jednak poziom nawilżenia twarzy po aplikacji kremu jest dobry, lecz krótkotrwały, co zauważyłam juz od początku. Po czasie skóra się do niego przyzwyczaja. Krem sprawdzi się idealnie na dzien, szczegolnie latem, jednak w zimę lub na noc juz niekoniecznie.

PODSUMOWUJĄC , nie jest to dla mnie idealny produkt jeśli chodzi o nawilżenie. Stosuje go głownie jako bazę pod makijaż i w tej funkcji sprawuje się doskonale

cuuudownyy

Produkt kupiłam w promocji. Zaciekawił mnie przez opinie jakie ma. Nie zawiodłam się. Od pierwszej aplikacji się zakochałam. Przepiękny zapach - znałam go już z balsamu do ciała, konsystencja również podobna. Po nałożeniu na twarz skóra była od razu taka miękka. Po wieczornej aplikacji na twarz rano cera cały czas była miękka i nawilżona. Szybko się wchłania i jest idealny pod makijaż. Po prostu cudowny krem. Myślę, że zostanę z nim na długo.

Miłe zaskoczenie

Od dłuższego czasu mam problem z "kaszką" na twarzy wywołany innym kremem, dlatego zdecydowałam się na zakup tego kremu - promocja również zachęciła ;)
Konsystencja kremu baaardzo przyjemna, jak dla mnie jest bardzo wydajny - nakładany punktowo i to dosłownie po jednej kropce na policzki czoło itp jest wystarczającą ilością. Przy pierwszym posmarowaniu twarz lekko mnie zapiekła - nie wiem może miało to związek z moim niezbyt dobrym stanem cery, jednakże po chwili problem minął. Czuć nawilżenie i odnoszę wrażenie, że kaszka maleje, także na ten moment bez bicia jestem w stanie powiedzieć, że to mój ulubieniec :)

Nie ideał, ale bardzo dobry.

Zacznę od tego, że mam cerę skrajnie mieszaną (raz tłustą do granic, raz przesuszoną do suchych placków), do tego dochodzi trądzik zaskórnikowy i trądzik hormonalny. Istna bomba :)
Jest to jeden z lepszych kremów jaki używałam pod makijaż. Bardzo szybko się wchłania, jednak o dziwo nie robi takiego efektu nawilżenia WOW, jakiego był oczekiwała. Czasami wręcz czuję ściągnięcie na twarzy. Nałożony w zbyt dużej ilości zapycha mnie (?). Kiedy moja twarz ma w miarę dobre dni wtedy sprawdza się doskonale.

Mój aktualny hit!

Piękne opakowanie i cudowny, rześki zapach żelu, który nawilża, ale nie uczula, nie zapycha i nie powoduje błyszczenia skóry. Na lato pod makijaż to mój hit, nie powoduje rolowoania podkładu, nie przetłuszcza skóry. ma lekką, żelową konsystencję, podczas aplikacji czuć jakby nakładało się samą wodę na twarz:)
Po kilku dniach skóra wygląda bardziej świeżo i promiennie. Cena może odstraszać, ale na kremie nie warto oszczędzać:)

Dobre nawilzenie w dobrej cenie

Lubie balsamy Neutrogeny, wiec bardzo chetnie sprobowalam rowniez kremow do twarzy tej marki. Nie zawiodlam sie - to bardzo dobry jakosciowo kosmetyk za przystepna cene.
Dobrze sie wchlania i radzi sobie ze swieceniem sie cery. Czuc efekt nawilzenia, jednak nie jest on bardzo dlugotrwaly, dlatego po 3 opakowaniach zaczelam szukac dalej. Mam wrazenie, ze na poczatku dzialal troche lepiej, z czasem cera przyzwyczaila sie do niego, wiec postanowilam zapewnic jej nowe atrakcje :)

Nie znaczy to jednak, ze do Neutrogeny nie wroce. Ma dobra konsystencje, nie zapycha mojej dosc problematycznej cery ze sklonnoscia do swiecenia, i szybko sie wchlania. Moge z czystym sumieniem go polecic!

Zakochana

Jestem zakochana po uszy.
Krem zamknięty jest w ślicznym opakowaniu, wygląda bardzo elegancko. Świetnie się prezentuje stojąc u mnie na toaletce.
Zapach kremu jest bardzo delikatny, subtelny, świeży niczym morska bryza. Spodoba się nawet wrażliwcom.
Krem ma lekką żelową konsystencje, która bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając po sobie śladu, dzięki temu idealnie sprawdzi się pod makijaż.
Żelowy krem daje delikatne uczucie chłodzenia, świetnie sprawdza się latem. Aplikacja jest bardzo łatwa i przyjemna.
Doskonale nawilża przesuszoną, odwodnioną skórę, sprawia, że jest promienna, gładka, jędrna i zdrowa.
To najlepszy krem nawadniający z jakim miałam do czynienia.

Najlepszy krem nawilżający

O moim zachwycie tym produktem najdobitniej zaświadczy fakt, iż jezdziłam p niego do Wielkiej Brytanii zanim wprowadzono go na polski tynek. Od ponad roku jest on stałym elementem mojej codziennej pielęgnacji. Idealny produkt dla tlustej cery- nie powoduje wyprysków i wchłania się w minutę. Wyjątkowy.

Mój poranny ulubieniec

Nie udało mi się wygrać go w akcji testowania na wizaż.pl, a tak bardzo chciałam go mieć, że kupiłam go w końcu sama. :) Uwielbiam linię Neutrogena Hydro Boost, codzienne używam kremu pod oczy, żelu do mycia twarzy i teraz tego kremiku, wszystkie produkty sprawdzają się wyśmienicie.

Krem jest moim porannym must have. Mam cerę mieszaną, bardziej w stronę tłustej, szybko się świeci, tłuste kremy nie chcą się za dobrze wchłaniać, ale zdarzają się przesuszenia w niektórych miejscach. Przez dobrych kilka lat używałam codziennie rano Ziaja liście manuka. Aż do teraz.

Krem to właściwie żel, który jest jednocześnie wodnisty, a jednocześnie kremowy. Wystarczy niewielka ilość, by rozprowadzić krem na całą twarz. Ma jasnobłękitny, w połowę przezroczysty kolor. Cudownie pachnie... Używanie go to sama przyjemność.

Krem szybciutko się wchłania, idealny pod makijaż dla cery mieszanej i tłustej. Podkład się nie ślizga, nic się nie klei, cera nie jest w ogóle tłustą po tym kremie. Jest za to dobrze nawilżona, odżywiona, pełna blasku. Zauważyłam, że nawet makijaż wygląda lepiej po tym kremie i cera nie wydaje się przytłoczona podkładem i pudrem. Stosowany regularnie (ja przed każdą aplikacją myję twarz żelem Hydro Boost oraz stosuję krem pod oczy, wszystko z tej samej linii Neutrogeny), naprawdę poprawia wygląd cery.

Opakowanie to błękitny słoiczek imitujący szkło z dużą, białą zakrętką. Zapakowany przy zakupie w kartonik. Kosztował ok. 50 zł za 50ml i myślę, że jest w 100% warty swojej ceny. Jest bardzo wydajny. Uwielbiam go!

Bardzo przyjemny, lekki krem

Krem ma przyjemną, żelową i jakby chłodzącą konststencję. W te upały sprawdzał się idealnie zwłaszcza na dzień. Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Dobrze się sprawdza jako kosmetyk pod makijaż. Polecam głównie cerom mieszanym, albo jako element składowy pielęgnacji. Dla mojej cery suchej był niestety zbyt mało nawilżający na noc, ale wystarczyło dołożenie na niego oleju.

Pełna recenzja: https://urodawgblondynki.blogspot.com/2018/08/neutrogena-hydro-boost-gdy-skora-chce.html

Ok ale szału nie robi

Krem testuję już od ponad miesiąca- używam zarówno na dzień jak i na noc. Początkowo byłam oczarowana, ale potem, nie ukrywam, zaczynał mnie mocno denerwować- świetnie nawilża, ale jeśli wcześniej zaaplikujecie pod krem serum i nie odczekacie dobrych paru minut (czego ja raczej nie mam rano) zapomnijcie, że on się dobrze wchłonie- skóra lepi się, błyszczy i szybko się ściera. Mam wrażenie że więcej się go niestety ściera niż wnika w skórę...
Produkt typu 'meh'.