Sanbios, Krem anti-age z komórkami macierzystymi

Sanbios, Krem anti-age z komórkami macierzystymi

Krem z komórkami macierzystymi pochodzącymi z liści białej lilii to produkt mający na celu:

dotlenienie skóry - poprawia oddychanie komórek, co dodatkowo wywołuje efekt odtruwający czyli detoksykacyjny
efekt przeciwstarzeniowy - stymuluje syntezę nowego kolagenu w starzejących się komórkach, co prowadzi do ujędrnienia skóry, wypełnienia i wygładzenia zmarszczek
wzmacnianie żywotności komórek wszystkich warstw skóry - wspomaga jej ochronę przed nadmiernym starzeniem się
pozostałe składniki aktywne kremu pełnią dodatkowo funkcję nawilżającą, odżywczą i ochronną
Polecany do codziennej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu.
Do stosowania na dzień i na noc.

przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające, łagodzące, ochronne
w słoiczku
na noc, na dzień
dojrzała
Wiek
30+, 40+

Bardzo przyjemny krem

Kupiony w drogerii internetowej na jakiejś wyprzedaży:) Stał i czekał.
W końcu ponieważ data ważności mijała postanowiłam go otworzyć pomimo tego,że tuzin innych jest otwartych i niedokończonych.
Zaskoczył mnie głównie swoim zapachem i lekkością.
Pachnie tak trochę podobnie do nivea,,to taki lekki,świeży zapach. Trochę kojarzy się z dziecięcymi kremami czy mydełkami.
Konsystencja kremu jest lekka. Wchłania się bardzo szybko . Nie zostawia tłustego filmu. Skóra jednak po użyciu jest dostatecznie nawilżona i wygładzona. Świetnie trzyma makijaż cały dzień. Nie czuję dyskomfortu. Nie mam suchych miejsc.
Krem dedykowany jest do stosowania w dzień i w nocy i powiem szczerze ,że zdarza sie mi go tak zamiennie stosować. Sprawia mi przyjemność nakładanie go głównie za sprawą zapachu, ale też faktu ,że tak błyskawicznie sie wchłania. Nie zapchał mnie.
Myślę,że to naprawdę dobra polska alternatywa dla innych zagranicznych marek tym bardziej,że głównie oparta na naturalnych składnikach.
Pudełeczko jest lekkie i plastikowe , do tego krem zapakowany jest w kartonik.
Jak macie okazję wypróbować krem z tej firmy polecam.