La Roche Posay, Rouge Novalip (Pomadka do ust)

La Roche Posay, Rouge Novalip (Pomadka do ust)

Jedwabista regenerująca pomadka do ust wysuszonych lub popękanych. Posiada bardzo ładne opakowanie (biało-srebrne) jest to tzw. sztyft, kolor lekko beżowy (40) na ustach wygląda bardzo ładnie.

dobra choć nie rewelacja

dość dobra pomadka ale za tą ceny to spodziewałam się czegoś lepszego a tu poprostu dobra pomadka i tyle. kolorek miły trwały. nie wysusza. ale drugiej już nie kupie.

Używam tego produktu od:8 m-cy

Rzeczywiście nawilża.

Chyba jedyna pmadka, pod którą nie muszę używać bezbarwnego nawilżacza:)

Przyjemna konsystencja, łatwe nakładanie.

Całkiem przyzwoita i na pewno "nie agresywna" w stosunku do ust.

Nie wiem, czy jeszcze go kupię, ponieważ mimo wszystko mogłaby mieć większą trwałość.

Używam tego produktu od: 6mcy

Bo ja wiem

nie zachwycila mnie ta pomadka. Mam juz w nowym czarnym opakowaniu i nie ma tego slicznego jasnego rozu co tu na zdjeciu. Kolory sa calkiem inne. Wybralam najjasniejszy roz, jaki byl i wlasciwe nic nie rozni sie od kolorystyki ust, jest taki pudrowy. Pomadka owszem, nie wysusza, trzyma sie slabo jak na tego typu pomadki, wiec tego sie nie czepiam. Raczej salbo natluszcza i nawilza , jak dla mnie. Jest jakas taka... wchlania sie i na ustach nic nie pozostaje, oprocz koloru(ktory u mnie jest malo widoczny). Przypomina mi tania pomadke ochronna, ktory zamiast pozostawac na ustach i je chronic, wchlania sie calkowice, co niestety tez nie daje rozultatow, bo slabo nawilza i natluszcza, a bez ochronnego plaszczyka usta wysychaja jak wysychaly. Do tego szybko sie zlamala, czego pomadce za 13 euro nie umie podarowac, bo i zawartosc mala, wiec konczy sie w zastraszajacym tempie.

La Roche Posay Skin Checker

lagodna dla ust i trwala

moja recenzja odnosi sie do nowej wersji tej pomadki - jednak poza zmiana palety kolorystycznej, barwy opakowania (teraz jest czarne) i nazwy na Novalip Lissage Extreme jedno zostalo niezmienne, a mianowicie sklad chemiczny, w zwiazku z czym nie widze powodow by zglaszac ten produkt ponownie.
Mialam tylko probke tego sztyftu, w dosc niezyciowym dla mnie kolorze, a mianowicie dosc ciemnym fioletowym rozu, ale zachwycila mnie na tyle ze rozwazam zakup. Glowna zaleta - ta pomadka nie robi mi aua! To pierwsza pomadka ktora <b>zupelnie nie wysusza </b> warg, jest miekka i kremowa jak balsam do ust. Na dodatek stosunkowo trwala - wytrzymuje chlodne napoje bez uszczerbku. Kolory sa dosyc intensywne, jednak na ustach wygladaja naturalnie - sa poltransparentne z lekkim polyskiem.
Szminka bardzo bardzo godna polecenia! Nie daje jej 5* gdyz probowalam tez jej siostry (ktora zaraz zglosze) Novalip Haute Resolution i ta jest moim zdaniem pomadka na 5tke!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: probka, kupie na pewno gdy znajde odcien dla siebie

21.01.2005 kupilam zloty bez (brun glace) i potwierdzam wszystko co napisalam u gory. Kolory w displayach wygladaja na intensywne ale na ustach sa poltransparentne. Pomadka ze spokojem wytrzymala czetry godziny biegania po miescie (niec nie jadlam i nie pilam), fakt ze czesciowo "wsiaka" w usta i moze z roznymi kolorami byc roznie, moja ma zlociste drobinki i te nie wsiakaja ;-) dzieki czemu makijaz trzyma sie dluzej.

04.07.2005 dodaje *, po prostu dla mnie nie ma lepszych pomadek niz obie LRP, wszystkie inne predzej czy pozniej wysuszaja mi usta

na piątke!

Spełnia wszystkie wymagania jakie mam w stosunku do pomadki: jest lekka, wspaniale wygładza i pielęgnuje usta, kolor jest delikatny ( choć w sztyfcie wydaje się b. ciemny, ja miałam taki jeżynowy)i lekko nabłyszcza usta przez wyglądają na zdrowe i zadbane. Chciałam odjąć gwiazdkę za to że niestety się " zjada", ale która z pomadek tego nie ma.. Poza tym to jak na razie jedyna pomadka, której kolor mi odpowiada! Znacie to dobieranie odcienia szminki..? Koszmarrr

niezła

Taka całkiem niezła pomadka na codzień.Nawilża, pielęgnuje, ładnie, ale delikatnie (zależy od odcienia) podkreśla kolor ust.Ilość zużytych opakowań: pół.

efekt padalca

Komuś chyba coś się pomyliło. Stare przysłowie pszczół mówi, że szminka ma malować, błyszczyk nabłyszczać a sztyft pielęgnować. Jakiś nadambitny Francuz chciał połączyć wszystko w jednym produkcie i wyszło nie wiadomo co. :(Kolor 41 wyglada fantastycznie. Ale tylko w sztyfcie. Elegancki brąz ze złotymi drobinkami na ustach zamienia się w ponury pomarańcz z wodnistym poślizgiem dając efekt padalca.Co z tego, że opakowanie jest gustowne i eleganckie - przecież nie będę go sobie wieszać na szyi, żeby się pochwalić.Za pięc dych można sobie kupić dwie flaszki martini. :)Ludziska, róbta w LRP kremy, to wam lepiej wychodzi. :)

może być, ale ta trwałość

Ładne kolorki, miła konsystencja. Faktycznie bardzo skutecznie pielęgnuje usta-nawilża, natłuszcza, ale ma niestety spory minus. Bardzo szybko sie zjada:(

naprawdę niezły

Dodam tylko,że pomadka ta (40)na ustach ma kolor perłowy i stosuję ją na inne pomadki kolorowe dla nadania ustom połysku.Efekt bardzo dobry, błyszczy się długo a opakowanie super trwałe i eleganckie.