Biotherm, Blue Therapy, Red Algae, Uplift Cream (Krem przeciwzmarszczkowy)

To widocznie ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy, którego formuła została wzbogacona ekstraktami z Czerwonej Algi oraz Planktonu Termalnego. Dzięki zawartości dwóch aktywnych składników przyczynia się do aktywnej regeneracji skóry dla redukcji widocznych oznak upływu czasu. Stworzony dla skóry wymagającej intensywnego odżywienia i wygładzenia. Aksamitna formuła o różowym kolorze otula skórę i oferuje jej uczucie delikatnej świeżości. Cera staje się natychmiastowo nawilżona, a dzień po dniu wyraźnie gładsza, bardziej miękka i pełna blasku.

Dobrze nawilża, nie uczula.

Krem dobrze nawilża nie uczula, ale patrząc na cenę spodziewałam się chocby troche efektu liftingu, w tej kwestii mnie zawiodl, jeśli miałabym kupic to tylko ze względu na dany efekt nawilżający

Super krem !

Krem który dostałam do testowania bardzo przypadł mi do gustu.
Szybko się wchłania,fajnie nawilża oraz rozjaśnia twarz.
Ma w sobie delikatne drobinki,które dodają fajne glow na buzi :)
Bardzo wydajny,wystarczyło niewiele produktu by nawilżyć całą twarz.
Ma bardzo przyjemny zapach,który utrzymuję się na buzi ale nie drażni.

Biothem

Krem który testowałem na sobie dostałam go w prezencie . Jest dobry szybko się wchłania w skore. Skora jest nawilżona delikatna. ma ładny zapach. Można go polecić jak najbardziej

biotherm - uplift cream

Krem jest bardzo delikatny, zarówno w zapachu, kolorze, jak i konsystencji. Lekki, nie obciąża skóry i nie pozostawia lepkiej warstwy. Bardzo szybko się wchłania, sprawia wrażenie odświeżenia, odmłodzenia. Krem delikatnie rozświetla skórę, wygładza, w niewielkim stopniu ujednolica koloryt, a co najważniejsze - ujędrnia.
Spełnia moje oczekiwania i chętnie do niego wrócę.

Skuteczny

Krem bardzo przypadł do gustu mojej mamie, która go testowała.
Jest lekki , ma przyjemny zapach. Bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia nieprzyjemnej lepkiej warstwy na skórze. Wyraźnie wygładza i ujędrnia skórę już po tygodniu stosowania.

Dobry krem

Krem bardzo spodobał się mojej mamie. Fajnie wygładza i rozświetla cerę. Skóra jest nawilżona, a zmarszczki są mniej widoczne. Krem jest lekki, ma przyjemny zapach. Opakowanie jest ładne, wygodne i solidne. Cieszę się, że moja mam mogła przetestować ten krem, ponieważ jest idealny dla dojrzałej skóry :)

Przyjemniaczek

Krem ma lekką konsystencję, bardzo dobrze i szybko się wchłania.Nie uczulił,ani nie powodował pogorszenia stanu skóry.Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem, bo widzę faktyczne oznaki ujędrnienia skóry.Moja cera jest też bardziej promienna i lepiej napięta.Krem ma bardzo ładny kolor-lekko różowy,niby nic,ale cieszy oko:)Dla mnie to świetna propozycja przy pierwszych oznakach starzenia skóry.Jestem na tak

Dla mamy

Krem bardzo dobrze sprawdził się na dojrzałej skórze mojej mamy, pięknie ją nawilżył i wygładził. Posiada rozświetlające drobinki, na skórze daje satynowe wykończenie. Doskonale się wchłania i świetnie sprawdza jako baza pod makijaż.

Biotherm, Blue Therapy, Red Algae, Uplift Cream (Krem przeciwzmarszczkowy)

Biotherm-Skóra po użyciu kremu bardzo elastyczna-aksamitna ,delikatna uczucie świeżości .Bardzo dobrze się rozprowadza wchłania się bardzo dobrze i szybko .Zapach delikatny -przyjemny sprawia uczucie komfortu.Krem jest mega wydajny -niewielką ilość trzeba użyć aby dobrze się nakremować.Opakowanie bardzo ładne- ekskluzywne.Polecam

Wykorzystała: kilka próbek

Miałam możliwość przetestować krem dzięki uprzejmości wizaz.

Próbki kremu były wyjątkowo wydajne. Po ich użyciu zauważyłam, że moje skora jest bardziej nawilżona, gładka i miła w dotyku.
Konsystencja super! Zapach również przypadł mi do gustu.

Podoba mi się

Dostałam się do testowania kremu Biotherm. Moja skóra jest gładka i nawilżona, Zmarszczki naprawdę są o wiele mniej widoczne. WOW!! Na pewno kupię go ponownie.

WOW

Udało mi się dostać do testowania z czego naprawdę się cieszę. Efekt jaki dał mi krem Biotherm jest naprawdę szokujący. Skóra zrobiła się lepsza, krem przepięknie pachnie a zmarszczki są naprawdę mniej widoczne.