Biotherm, Blue Therapy, Red Algae, Uplift Cream (Krem przeciwzmarszczkowy)

Biotherm, Blue Therapy, Red Algae, Uplift Cream (Krem przeciwzmarszczkowy)

To widocznie ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy, którego formuła została wzbogacona ekstraktami z Czerwonej Algi oraz Planktonu Termalnego. Dzięki zawartości dwóch aktywnych składników przyczynia się do aktywnej regeneracji skóry dla redukcji widocznych oznak upływu czasu. Stworzony dla skóry wymagającej intensywnego odżywienia i wygładzenia. Aksamitna formuła o różowym kolorze otula skórę i oferuje jej uczucie delikatnej świeżości. Cera staje się natychmiastowo nawilżona, a dzień po dniu wyraźnie gładsza, bardziej miękka i pełna blasku.

polecam!

jestem posiadaczką cery bardzo wrażliwej, alergicznej - wymagającej, dlatego przed kupieniem całego opakowania wzięłam się za testowanie próbek. Krem spodobał mi się na tyle że zdecydowałam się na pełną wersje. Moja cera dawno nie była w tak dobrej formie - świeża, rozświetlona i napieta.

bardzo dobry

wow, musze przyznac ze jestem zaskoczona. zwykle podchodze do takich produktow bardzo sceptycznie ale w tym wypadku produkt sprawdzil sie super. Faktycznie przy regularnym stosowaniu można zaobserwować poprawę - zmarszczki są mniej widoczne, skóra jest odżywiona, napięta i elastyczna, więc myślę ze krem jest wart swojej ceny

waży się ! To produkt 50 +

Mam 37 lat, zadbaną cerę bez zmarszczek, ale lubie bogate kremy przeciwzmarszczkowe. Niestety ten krem jest nie dla mnie. Waży sie, czyli moja skóra go nie chce, bo jest dla mnie za mocny. Sciągam go z twarzy, rolując. Do tego czuje napięcie buzi i zero nawilżenia. 220 zł wywalone w błoto, bo nie mam mamy aby go jej dać :(

Wykorzystała: kilka próbek

dobrze radzi sobie z przesuszoną skórą

Mam bardzo problematyczną skórę, miejscami się przetłuszcza, a w innych punktach bardzo mocno przesusza. Krem doskonale nawilżył suche miejsca i nie obciążył tych przetłuszczających się. Stosuję go na dzień, sprawia że cera jest bardziej promienna. Krem otrzymała w ramach testowania i zaskoczyła mnie jego wydajność. Jedynym minusem są błyszczące drobinki, są bardzo drobne i subtelne, ale to kwestia indywidualna, po prostu tego nie lubie w kosmetykach.

tak!

przeznaczony w szczególności dla cer dojrzałych z widocznymi oznakami starzenia w postaci zmarszczek, przebarwień czy obniżonej gęstości skóry, wygładza zmarszczki, chroni skórę przed przedwczesnymi oznakami starzenia,poprawia owal twarzy. Fajnie ze widać ze podzas stosowania kremu cera ma lepsza kondycje

Cudowny

Moja skóra pokochała Blue Therapy Red od pierwszego zastosowania. Krem ma piękny, delikatny zapach. Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Skóra po jego nałożeniu jest nawilżona i aksamitnie gładka, a dzięki błyszczącym drobinkom zawartych w kremie jest dodatkowo rozświetlona. Już po 7 dniach stosowania, skóra jest widocznie odżywiona i ujędrniona. Wystarczy niewielka ilość kremu, by uzyskać opisany efekt, co świadczy o jego dużej wydajności. Jestem zachwycona!

Wykorzystała: kilka próbek

Producent w 100% spełnił swoją obietnicę...

... i choć zazwyczaj w nie nie wierzę, bo są bardzo naciągane i służą tylko temu byśmy zakupili produkt, to tutaj Biotherm pojechał po bandzie i na prawdę zrobił produkt zgodny ze swoimi założeniami. Krem na prawę działa, na prawdę widać efekty już po pierwszym zastosowaniu, a regularne jego stosowanie NA PRAWDĘ odniosło skutek. Krem ma przecudny zapach, który przywodzi na myśl zapach wiosny, wspaniale będzie stosowało się go zimą. Jego konsystencja jest wprost idealna, nie zbyt gęsta i ani trochę nie wodnista. Produkt rozprowadza się po skórze jak masałko, a ten bardzo szybko się wchładania nie pozostawiająć tłustego filmu na twarzy. Stosowałam go też pod makijaż i ten trzymał się całkiem dobrze. Najbardziej spodobał mi się efekt nawilżający, który doprowadził moją przesuszoną skórę twarzy do ładu w kilka dni. Jeśli chodzi natomiast o najważniejszą rzecz, a mianowicie działanie przeciwzmarszczkowe, to jest one widoczne po regularnym stosowaniu. Choć nie posiadam zbyt wielu "problemów" to te które mam, po kilkunastu dniach przestały być tak głębokie. Krem działa świetnie i cudownie zregenerował moją skórę gdyy tylko cena była ciut mniejsza, lub gdyby istniała możliwość zakupu mniejszej ilości... No własnie! Preparat jest bardzo wydajny; 20 ml produktu wystarczyło mi na 2 miesiące regularnego stosowania.

Fajny, ale bez szału

Krem dostałam do testowania. Byłam ciekawa jakie rezultaty będą widoczne na mojej skórze. Mam kurze łapki pod oczami. Owszem krem nawilża i ma fajną konsystencje, ale za cenę regularną oczekiwałam chyba lepszych rezultatów. Jest w porządku, ale używałam też lepszych kremów, mimo wszystko wart wypróbowania.

Bardzo dobry krem

Nie znałam wcześniej tego kosmetyku a szukałam kremu ujędrniającego i zwalczającego pierwsze objawy starzenia się skóry. Ostatnio zauważyłam że moja cera jest szara, matowa, zmęczona, sucha i brakuje jej blasku. Wyglądałam na niewyspaną, zmęczoną i zestresowaną. Wypróbowałam krem Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift i od pierwszego użycia jestem zachwycona. Zaintrygował mnie kolor- delikatnie różowy, konsystencja dla mnie jest idealna: krem nie jest za lekki ani za gesty. Dobrze się wchłania, nie roluje i nie ściera. Najwspanialszy jest jednak efekt: krem fantastycznie nawilża, odżywia, dodaje blasku. Cera jest niesamowicie gładka i miękka w dotyku. Zmarszczki i linie mimiczne sa zminimalizowane, cera zyskuje blask i młodszy wygląd. Wyglada zdrowiej, zyskuje witalności. Ważne by krem stosować regularnie i systematycznie- wtedy szybko zobaczymy efekty. Aplilacja kremu to też przyjemność dla skóry: niezwykła konsystencja i ten przyjemny zapach. Moja cera odżyła, jest wzmocniona, odżywiona- nawet mąż zauważył poprawę :) jestem bardzo zadowolona, kuszą mnie pozostałe produkty z tej linii, myślę że również są warte polecenia.

Dobrze nawilża, nie uczula.

Krem dobrze nawilża nie uczula, ale patrząc na cenę spodziewałam się chocby troche efektu liftingu, w tej kwestii mnie zawiodl, jeśli miałabym kupic to tylko ze względu na dany efekt nawilżający

Super krem !

Krem który dostałam do testowania bardzo przypadł mi do gustu.
Szybko się wchłania,fajnie nawilża oraz rozjaśnia twarz.
Ma w sobie delikatne drobinki,które dodają fajne glow na buzi :)
Bardzo wydajny,wystarczyło niewiele produktu by nawilżyć całą twarz.
Ma bardzo przyjemny zapach,który utrzymuję się na buzi ale nie drażni.

Biothem

Krem który testowałem na sobie dostałam go w prezencie . Jest dobry szybko się wchłania w skore. Skora jest nawilżona delikatna. ma ładny zapach. Można go polecić jak najbardziej