Trendline Straightener Extreme (preparat do rozluznienia i wygladzania fal i lokow)

Odkad pamietam nosilam krotkie wloski, dochodzilo do takich sytuacji, iz scinalam sie prawie na lyso. Pewnego dnia postanowilam je zapuscic :) Ten preparat doskonale pomogl mi przejsc te krytyczne chwile, gdy wlosy maja niewiadomo jaka dlugosc i do tego jeszcze sie faluja. Nie potrzebowalam zadnej suszarki ktora by niemilosiernie palila moje wloski. Nakladalam go na mokre i czekalam az wyschna, pozniej juz tylko rozczesanie i byly proste :) Nie nadawal zadnych tlustych blaskow, byly takie jak zawsze mieciutkie, tylko, ze proste. Nadal go stosuje, lecz juz tylko na grzywke (zaczesuje na bok). Pieknie pachnie i do tego aby nie sklamac, uwierzcie mi, mam go juz prawie rok! Jest super wydajny.

Jesli chodzi o dlugie wlosy, proponuje stosowac juz z suszarka. Ale wielkim plusem jest to, ze chroni przed goracym powietrzem, wiec i zarazem przed ich spaleniem!!!

Cena: 36 zł

...

Cóż zachęcona opiniami kupiałam go i......stwierdzam że jest ok ale spodziewałam się czegoś lepszego ale cóż nie zawsze wszystko wychodzi. Zapach jest cudowy, kosmetyk jest szalenie wydajny i przedewszystkim chroni włosy.Co do prostowanie to próbowałam na wiele sposobów i włosy nie są idealnie proste ale da sie znieść:)Ogólnie jestem zadowolona z produktu ale mam jeden minus po użyciu prostownicy zostaje na niej taki drobny pyłek:/ nie wiem od czego ale to mały minus bo łatwo go zetrzeć. Polecam innym!!!

Swietny

Uzywam go juz od ok 2lat polecil mi go moj fryzjer nakladam niecale wycisniecie pompki na wlosy osuszone recznikiem i susze wlosy sie dobrze ukladaja isa blyszczace i chronione od goracego powietrza suszarki

zawiodłam się:(

Spodziewałam sie czegoś lepszego , bo Goldwell to dobra firma. Zacznijmy od plusów:
-ładnie pachnie
Teraz minusy;
- skleja włosy
- po wysuszenie są jakby pokryte jakims pyłem
- i wcale nie pomaga przy prostowaniu włosów
Ogólnie nie polecam

depilacja zalety

Średniaczek

Preparat ten trafil w moje rece z "malego odzysku". Mial mi pomoc przejsc przez trudny etap zapuszczania wlosow, ale niezbyt sie sprawdzil.
Z plusow mozna wymienic przyjemny zapach i bardzo duza wydajnosc. Wystarczy jego odrobina na wlosy sredniej dlugosci.
Niestety z efektem prostowania jest nieco gorzej. Wlosy, nawet po uzyciu prostownicy, wracaly po jakims czasie do swojego pierwotnego stany i zaczynaly sie wywijac we wszystkie strony. Nastepnego dnia wygladaly jeszcze gorzej i ratunkiem moglo byc tylko umycie glowy:(
Obecnie juz prawie go nie uzywam i pewnie znowu trafi w czyjes rece;)

Świetny produkt

Produkt Goldwella jest niesamowity. Bardzo latwo sie rozprowadza, piekny zapach, wydajny. Moje krecone wlosy prostuja sie po nim idealnie, oczywiscie przy wspomaganiu prostownicy. Uzywalam juz wielu produktow do prostowania wlosow i godwell bije je na glowe. Co prawda moglby przy okazji nablyszczac, ale sa od tego takze inne kosmetyki .Generalnie jestem zadowolona i na pewno bede wracac do tego cudenka

nie warto

Z moimi faloloczkami sobie nie poradził. Z prostownicą czy bez, efekt jest bardzo taki sobie - okleja włosy żelową powłoczką, dzięki której mamy na głowie fenomenalny efekt strąków. Nawet jeśli przez kilka godzina wygląda to całkiem nieźle, to pod koniec dnia - żałośnie.

ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone

średnio

Wykosztowałam się, kupiłam i w sumie jestem rozczarowana. Nie prostuje włosów tak jak tego oczekiwałam, trzeba i tak się zdrowo namęczyć żeby mieć gładkie i proste włosy, czyli suszyć suszarką, używać okrągłej szczotki..czyli robić wszystko to co robiłam do tej pory bez Goldwella i z 36 zł więcej w kieszeni. Plus za zapach, wydajność, utrwalenie efektu prostuch włosów i nieznaczne nabłyszczenie.

Cienki

Nie rozprostowuje włosów, ani gdy nałożę go gdy są mokre i suszę na szczotce, ani gdy pozwalam im swobodnie wyschnąć a dopiero potem traktuję prostownicą. Włosy się puszą, nawet gdy na dworze nie jest wilgotno; kręcą się przy twarzy i na końcówkach. Żel nie radzi sobie nawet z 'antenkami' na głowie. Stosuję go tylko po to aby chronił włosy przez temperaturą. Poza tym dobrze nabłyszcza, no i jest baardzo wydajny.

profesjonalista

Kosmetyk jest niesamowicie wydajny. Świetnie wygładza, zapobiega puszeniu się niesfornych pasemek, lekko usztywnia, ale bez obciążania fryzury. Włoski są miękkie i "posłuszne" przy modelowaniu, nie falują, nie wywijają się.. Nareszcie mam idealnie proste włosy bez wysiłku i niepotrzebnego obciążania fryzury.

***

Napaliłam się na ten żel i spodziewałam się super efektu a tu : z rozplątaniem moich falująych się włosów niebardzo sobie poradził a nawet wysuszył mi moje cienkie włosy . Te *** gwiazdki to za ochronę podczas prostowania prostownicą i za połysk.

Polubiłam

Zdecydowanie przereklamowny! W moim przypadku użycie samego żelu nic nie daje... są tylko bardziej posklejane i nie puszą się, to wszystko. Skręt jak był tak jest nadal... Jednak gdy uzyje sie go przed prostowaniem włosków na prostownicy daje w miare dobry efekt, przedłuża i wzmacnie jej działanie. Niestety przed mżawką i wilgotnym powietrzem nic nas nie uchroni, ani Goldwell ani najlepsza prostownica :(
Tak czy inaczej produkt według mnie zdecydowanie nie zasługuje na te wszystkie ochy i achy i zachwyty...

EDIT: Po dłuższym używaniu bardzo polubiłam ten produkt. Ale nie do prostowania włosów a do ujarzmiania włosów kręconych. Nałożony na wilgotne włosy sprawia że mają ładny skręt i sie nie puszą. Polecam!

niestety...

Wielkie rozczarowanie za niemałe pieniądze.
Szkoda, że producent do opisu działania preparatu nie dodał, że prostuje banany i wygładza drut kolczasty :)
Mimo, że uzywam szczotki prostującej i prostownicy mam wrażenie, że moje kudełki po owym specyfiku kręcą się jeszcze bardziej.
Środek przereklamowany i nie spełniajacy swej funkcji.