Nivea, Nivea Men, Sensitive, After Shave (balsam po goleniu - pielegnacja witaminowa)

Dzieki zawartosci Hamamelisu i Bisabolu chroni przed nieprzyjemnymi podraznieniami i regeneruje skorę. Blsam jest łagodny (nie zawiera alkoholu, za to posiada witamine E oraz prowitamine B5). Idealnie sie wchlania i do tego ladnie, a zarazem delikatnie pachnie. Skora po nim jest przyjemna w dotyku. Zalecany do skory wrazliwej jak najbardziej

Cena: 20 zł / 100 ml

fajny.

Mój Mężczyzna bardzo go sobie chwali. Używa go po każdym goleniu. Ten balsam sprawia, że jego buzia jest gładka i nawilżona. Dobrze działa na podrażnienia, ale nie jest idealny w tej kwestii. Przyjemnie pachnie.
Podobnie jak przedmówczyni podkradam go swemu Lubemu i jestem nim zachwycona ;)

Ilość zużytych opakowań: chyba 1

Dlaczegóż tylko dla mężczyzn?

Systematycznie podkradam go mojemu Miłemu i używam po goleniu miejsc... różnych typu pachy, okolice bikini... no dobra, to tyle. Innych nie golę :)
Zarówno własne doświadczenie, jak i obserwacja zachowania męskiej skóry po użyciu tego balsamu dają mi wszelkie podstawy do stwierdzenia, że to naprawdę dobry produkt.
Buzia mojego mężczyzny nie reaguje zbyt dobrze na barbarzyńskie zabiegi typu golenie, ale potraktowana tym balsamem czyni swemu właścicielowi znacznie mniej "wyrzutów", niż potraktowana innymi, bardziej ostrymi kosmetykami.
Ja sama także używam go tak, jak to powinni czynić panowie, czyli po goleniu "balsamuję" nim ogolone fragmenty skóry. Troszkę poszczypie i nic się nie dzieje. Jednak jeśli go nie użyję robią mi się w miejscach kontaktu z ubraniem takie drobne, czerwone krostki.
Znaczy - rzeczywiście balsamik ten dezynfekuje i chroni przed podrażnieniem. Super. Tego właśnie oczekiwałam.
Nie wiem, czy nie powinnam dać pięciu gwiazdek...

Używam tego produktu od: Ho ho
Ilość zużytych opakowań: podebrałam już pewnie kilka po troszce

delikatne mleczko

kupiłam go niegdyś tacie,teraz uzywa go rowniez Mój Luby,choć uparcie twierdzi że uzycie wody kolońskiej na spirycie odkaża skore ;)
w sytuacji bez wyjscia sprawdzi sie jako baza pod makijaz,generalnie to taki aksamitny delikatny krem-mleczko
bardzo wydajny,zapach -rewelacja
prawdziwy koktajl odżywczy dla skory,przy czym nie zapycha porów

Używam tego produktu od:gosci w mojej rodzince od jakis 2-3lat
Ilość zużytych opakowań:4-5 łącznie :)

Well 01

przereklamowany

Mam dość wrażliwą skórę i dlatego skusiłem się na ten balsam. Niestety już pierwsze użycie spowodowało, że było to kosmetyk, który używałem dwa razy (pierwszy i ostatni ;).
Mimo braku alkoholu szczypie przy nakładaniu, dość powoli się wchłania (w porównaniu np. z żelem AA) i ma konsystencję bardziej zbliżoną do szamponu niż balsamu do twarzy (jest zbyt rzadki).

Całkiem niezły.

Najpierw zalety: niska cena, dość duża wydajność, przyjemny i nie narzucający się zapach, dość skuteczny,
a teraz trochę wad: nieprzyjazna konsystencja i opakowanie, nie wszystkie podrażnienia po goleniu łagodził, często delikatnie szczypał,
Na pewno jeden z lepszych w swojej kategorii cenowej.
Używałem dopóki nie znalazłem czegoś dla bardziej wrażliwej skóry, w konsystencji kremu.

Nie taki swietny

Nie lubie tego balsamu. Dlugo sie wchlania, jest wodnisty (przez co malo wydajny), lagodny bo lagodny ale co z tego jak taki.. nieprzyjemny jakis. Teraz mam z AA Men z Oceanica i jest znacznie lepszy.
Dwie i pol gwiazdki.

Unisex ?

Używam go sama nieprzerwanie razem z takąż pianką, odkąd zabrałam go bratu :D i nie mam nic do zarzucenia obu produktom. To po mojej rekomendacji zaczął go też kupować mój facet i przyjaciele płci męskiej, o wrażliwych pyszczkach :D i jak dotąd są mu wierni.
Bardzo łagodny - nie szczypie i nie podrażnia pach, ani pachwin, a wręcz łagodzi podrażnienia, dobrze się wchłania, delikatnie pachnie, jest wydajny. Szkoda, że tego typu kosmetyki Nivea w wersji dla pań, można kupić tylko "u białych ludzi" :(.

Używam od kilku lat, co najmniej 3 buteleczki.

Nie tylko dla mężczyzn...

Dwa lata temu kupiłam swojemu mężczyźnie wspaniały balsamik po goleniu do skóry wrażliwej. Od tej pory mój misiaczek nie ma podrażnień, zapalenia mieszka włosowego a buźkę ma delikatną i pachnącą. Czasami podkradam mu to cudo - idealny po goleniu miejsc intymnych. Gorąco polecam!!!

dobry

Podkradłam :) Dzięki temu nie wiem co to podrażnienia po goleniu nóg (po zwykłych kobiecych balsamach mogą pojawiać sie wypryski, czerwone kropki). Warto czasem wypróbować coś z półki naszych mężczyzn.Ten produkt służyć może świetnie obojgu. Przyjemny zapach, działanie takie jak obiecuje:łagodzenie podrażnień, nawilżenie.

Super : )))

Sama kupuje i używam razem z żelem z tej samej serii do depilacji nóg i pach, kobiece produkty nie dorastają do pięt tym męskim niveom, super łagodne, nic nie szczypie, nic nie podrażnione, a wręcz przeciwnie ukojone, dla alergików i wrażliwców, po goleniu nie zostają mi te czerwoen plamki i kropki, kiedy użyje tego balsamu, wydajny, cena ok. Zarzut: butelka szklana, mało wygodna. Polecam paniom i panom, ja dzielę te kosmetyki z moim Misiem. Oboje zadowoleni. :D...