Cece Med, Silk Conditioner (Odżywka z jedwabiem)

Cece Med, Silk Conditioner (Odżywka z jedwabiem)

Cena już od 27,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka do włosów z jedwabiem. Nawilża włosy i odbudowuje ich zniszczoną strukturę. Ułatwia rozczesywanie włosów oraz przywraca im połysk i zdrowy wygląd. Nie obciąża.

Czasem wrzucę do koszyka

Zdecydowanie nie dla mnie pojemność standardowego opakowania 300 ml. Najczęściej wrzucam małe 50 ml opakowania przy okazji zakupów w SP.
Do tej odżywki mam mieszane uczucia. Zdecydowanie wolę efekty po odżywce dedykowanej wypadającym włosom.
Na minus opakowanie, z którego dość trudno wydobyć gęstą odżywkę. Producent mógłby pomyśleć o zmianie, gdyż dość trudno stawia się opakowanie do góry dnem na małym koreczku. Ale w sumie udaję się mocnymi ruchami wydobyć resztki z opakowania.
Konsystencja jest mazista, gęsta w jasnym kolorze. Zapach identyczny z Eternity Calvina Kleina (biały), czyż nie? :P Szkoda, że nie pozostaje na włosach.
Moje włosy piją tę odżywkę, czuć przy nakładaniu na wilgotne włosy poślizg, a potem nagle jakby się ulotniła.
Szkoda, że po zmyciu i wysuszeniu nie widzę u siebie mega spektakularnych efektów. Lubię ją nałożyć, kiedy czuję że moje włosy dostały zbyt dużą dawkę słońca. Wolałabym jednak, żeby były bardziej mięsiste. A tu są po prostu takie normalne. Plusem jest to, że nie robi krzywdy w postaci przeciążonych lub oklapniętych włosów.
Oceniam na 3+

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1364686].usefull || 0 }}% pomocna.

Skąd tyle pozytywnych opinii?

Kupiłam odżywkę na promocji w Rossmanie zachęcona pozytywnymi opiniami. Mam włosy blond rozjaśniane od wieków, przy głowie średnioporowate, na końcach i od połowy głowy tzw. wysokoporowaty puch. Więc narzekania o przylizywaniu czuprynki były dla mnie bardzo pocieszające. I co się stało?
Mój puch stał się super mega volume puch!
Zapewne to wina jakiego dość wysoko połozonego w składzie składnika, ale nie jestem w stanie tej odżywki pochwalić choćbym bardzo chciała.
W połączeniu z innymi kosmetykami również jest podobny efekt, a co gorsza- moje gładziutkie włosy przy nasadzie również wywijają się na rożne strony i sa suche!

Oddam butelkę za darmo, bo prędzej ją wyrzucę niż nałożę na włosy jeszcze raz. Ewentualnie posłuży mi za krem do golenia -,- Za 30 zł...

Nigdy więcej- dziewczyny- czytajcie składy! Bo jeśli coś działa na włosy innych dziewczyn nie znaczy, że na Wasze zadziała tak samo :<

Ilość zużytych opakowań: jedno wciąż prawie pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042666].usefull || 0 }}% pomocna.

wielkie TAK!

Po przetestowaniu pierwszego opakowania skusiłam się na drugie - zachęcona rewelacyjnymi efektami. I nie żałuję. Na stałe już ww. odżywka zagościła w mojej łazience.
Mam suche włosy, z bardzo porozdwajanymi końcówkami po prostowaniu, rano plączą się niemiłosiernie. Dzięki tej odżywce, rozczesywanie to sama przyjemność, prosto i gładko! Włosy są miękkie, odżywione a łuski włosów zamknięte. To jest to, czego szukałam i bardzo polecam osobom, które chcą zregenerować zniszczone włosy.
Minusem jest wydajność. Butelka za 30 zł (Rossmann) starcza na miesiąc.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029282].usefull || 0 }}% pomocna.

Co zrobić z włosami pod czapką?

Bardzo przyjemna odżywka

Używałam razem z szamponem z tej serii.

Nie stosuję jej na całej długości włosów, tylko tak mniej więcej od ucha w dół. Nie chcę przeciążać moich włosów u nasady.

Odżywka jest wydajna, jeszcze bardziej niż szampon (co mnie zawsze troszkę denerwuje w takich sytuacjach, gdy szampon z danej serii już mi się skończył, a odżywki mam jeszcze 20-25% :P ech :P)

Włosy się nie plączą, są błyszczące w taki zdrowy sposób.

Butla, jak i w przypadku szamponu - wygodna i stabilna.

Zapach delikatny i przyjemny.

Na pewno kupię ten komplet ponownie!

Nadmienię jeszcze, że na stronie producenta na Wizażu jest informacja, iż produkty tej marki można kupić jedynie w salonach fryzjerskich. Może tak było kiedyś, ale już od dawna są dostępne w sieciowych drogeriach. :)

Używam tego produktu od: chyba ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jeszcze kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028393].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna odżywka

Produkt kupiłam po nieudanej trwałej. Dla włosów nadziei zdawało się nie być. Stosowałam raz w tygodniu pod czepek na pół godziny i na 10 minut bez czepka po każdym myciu. Dalej stosuję, bo jest dla moich włosów, jedną z lepszych.

Włosy mam wysokoporowate z natury, do łopatek. Po trwałej nie ma już śladu, ale i wtedy i teraz odzywka jest super.

Plusy:
- stosowana na dłuższą metę bardzo poprawia stan włosów
- opakowane wygodne
- niewkurzajacy, minimalny zapach
-wydajność przyzwoita

Minusy:
- nie dodaje włosom nieziemskiego połysku po jednym użyciu, to pojawia się dopiero po kilku(nastu) użyciach

Ilość zużytych opakowań: z pewnością co najmniej 10 pełnowymiarowych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001191].usefull || 0 }}% pomocna.

wszystko na raz

wracam do tej odżywki regularnie, najczęściej odratowuję nią włosy po hennie lub farbie. To mój pewniak! Plusy i minusy:

+ wygładza włosy
+ nadaje im lekkości i objętości (proteiny?)
+ nabłyszcza
+ pogrubia
+ przy długim używaniu suche końce włosów ulegają poprawie
+ nie uczula mojego ultra alergicznego psa, więc on też ma swoją butlę i świetnie na niego działa, sprawdzone na wystawach ;)
+ bardzo tania- w SuperPharm za litrową butlę trzeba zapłacić jedynie 24zł

- trochę męczy mnie zapach, jest delikatny, ale taki nijaki, a strasznie długo trzyma się na włosach. Przydałaby się wersja pachnąca jakoś ciekawie, jestem fanką zapachów w stylu masek Kallos, niestety ich działanie to nawet nie 1/10 możliwości CeCe

Używam tego produktu od: wiosna 2014
Ilość zużytych opakowań: 4 x 250ml + 1 x 1000ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980947].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem zadowolona

Początek używania był zniechęcający - przylizała mi włosy wydawały się przeładowane, przetłuszczone i byłam niezadowolona, że wydałam kasę na ściemę.
Ale później nauczyłyśmy się ze współpracować i teraz nawilża bez "przyklapu", wygładza, włosy mam po niej miękkie jak marzenie , nawet popalone końce wyglądają przyzwoicie. No i jest wydajna.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962112].usefull || 0 }}% pomocna.

Można użyć co jakiś czas

nawilża- zgadzam się :) Po użyciu włosy są o wiele bardziej miękkie i miłe w dotyku.

połysk i zdrowy wygląd- tu też się muszę zgodzić. Nawet na drugi dzień włosy są gładkie i lśniące. Po dwóch dniach ładnie się prezentują- w porównaniu do innych odżywek, które po takim czasie sprawiają, że włosy trzeba myć nawet codziennie.

konsystencja- Odżywka jest biała. Jej konsystencja jest wystarczająco wodnista, aby było łatwo ją aplikować. Mimo to jest dosyć ekonomiczna w użyciu.

zapach- moja ulubiona funkcja tej odżywki. Pachnie delikatnie, mogę powiedzieć, że trochę jak szampony dla dzieci :D Zapach jest cudowny i miło się szoruje włosy. Jednak to co jest dla mnie najważniejsze- włosy pachną! A w przypadku tego produktu, nawet po dwóch dniach mogę zatopić nos w moich włoskach i czuję ten piękny zapach :3

Używam tego produktu od: miesiaca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954985].usefull || 0 }}% pomocna.

nic specjalnego, cena wysoka efekty słabe

kupiłam zachęcona opiniami natomiast nie spełniła moich oczekiwań, odzywka jak odzywka, calkiem jak jedna z tych tanich firm, ładnie pachnie ale moim wlosom wcale nie poprawila kondycji, ani trochę

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922006].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajna

Odżywka bardzo ładnie pachnie, dobrze się spłukuje.Moje włosy po jej użyciu są miękkie, wygładzone i dobrze się rozczesują.Wydaje mi się, że troszkę też nawilża.Poza tym jest wydajna a to dzięki swojej gęstej konsystencji.Minusem może być cena, ale warto ją kupić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[921322].usefull || 0 }}% pomocna.