Cece of Sweden, Med, Silk Conditioner (Odżywka z jedwabiem)

Cece of Sweden, Med, Silk Conditioner (Odżywka z jedwabiem)

Odżywka do włosów z jedwabiem. Nawilża włosy i odbudowuje ich zniszczoną strukturę. Ułatwia rozczesywanie włosów oraz przywraca im połysk i zdrowy wygląd. Nie obciąża.

nawilżające, regenerujące, wzmacniające
do włosów suchych i zniszczonych

Można użyć co jakiś czas

nawilża- zgadzam się :) Po użyciu włosy są o wiele bardziej miękkie i miłe w dotyku.

połysk i zdrowy wygląd- tu też się muszę zgodzić. Nawet na drugi dzień włosy są gładkie i lśniące. Po dwóch dniach ładnie się prezentują- w porównaniu do innych odżywek, które po takim czasie sprawiają, że włosy trzeba myć nawet codziennie.

konsystencja- Odżywka jest biała. Jej konsystencja jest wystarczająco wodnista, aby było łatwo ją aplikować. Mimo to jest dosyć ekonomiczna w użyciu.

zapach- moja ulubiona funkcja tej odżywki. Pachnie delikatnie, mogę powiedzieć, że trochę jak szampony dla dzieci :D Zapach jest cudowny i miło się szoruje włosy. Jednak to co jest dla mnie najważniejsze- włosy pachną! A w przypadku tego produktu, nawet po dwóch dniach mogę zatopić nos w moich włoskach i czuję ten piękny zapach :3

Używam tego produktu od: miesiaca

nic specjalnego, cena wysoka efekty słabe

kupiłam zachęcona opiniami natomiast nie spełniła moich oczekiwań, odzywka jak odzywka, calkiem jak jedna z tych tanich firm, ładnie pachnie ale moim wlosom wcale nie poprawila kondycji, ani trochę

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Bardzo fajna

Odżywka bardzo ładnie pachnie, dobrze się spłukuje.Moje włosy po jej użyciu są miękkie, wygładzone i dobrze się rozczesują.Wydaje mi się, że troszkę też nawilża.Poza tym jest wydajna a to dzięki swojej gęstej konsystencji.Minusem może być cena, ale warto ją kupić.

Tak, to jest to

Odżywka świetna, pięknie pachnie, ma gęstą, niespływajacą konsystencję. Mam bardzo zniszczone końcówki, przez co moje całe włosy wyglądają na nie zdrowe, a po zastosowaniu tej odzywki tworzą jednolitą"masę":)
Na dodatek teraz w Superpharm jest promocja 24.99 za 1 litr!!!:) szkoda że nie ma w promocji szamponu...butelka 200 ml za około 30 zł...

Używam tego produktu od: jakiegos czasu-kilka razy w odstępach innych odżywek
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300 ml+zaczęłam duże litrowe

moje włosy są zawiedzione odżywką

Mam specyficzne włosy może dlatego mam trudności z doborem odżywek , po tej miałam wrażenie włosów elekryzujacych się , nie podatnych na układanie , nie poczułam tego że są po niej nawilzone i miękkie
raczej ociężałe dlatego bardziej jestem za odżywką w sprayu z tej samej serii

Używam tego produktu od: od 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

Rewelacja

Odżywka jak i cała seria spisuje się na medal, mam kręcone włosy jest ich dużo, ale są ciękie, dzięki tej odżywce loki były ładnie podkreślone, miękkie, nie puszyły się i pięknie błyszczały.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pełne opakowanie

Jestem na tak!

Pozytywnie zaskoczona serią arganową z Cece sięgnęłam po serię z jedwabiem do suchych włosów. Kupiłam komplementarnie szampon i odżywkę. Na dodatek w super cenie, po ok. 15 zł za litrową butelkę.

PLUSY ODŻYWKI
+ czysty jedwab w składzie, bez alkoholu
+ nie podrażniła, nie uczuliła
+ delikatna, niemęczący zapach
+ wydajna
+ włosy są miłe w dotyku, miękkie, sypkie, łatwiejsze do rozczesania
+ nie obciąża
+bardzo dobrze nawilża

Ilość zużytych opakowań: Jedno litrowe w trakcie

Chyba nie dla mnie...

Poszukiwałam czegoś, co nawilży i odżywi moje suche i sianowate włosy. Padło na tą odżywkę. Konsystencja i zapach bardzo na plus, jednakże działanie wręcz przeciwnie...
Na szczęście odżywkę nakładam tylko na końce włosów, ale i to sprawiło, że były one zupełnie przyklapnięte, a na dodatek okropnie się elektryzowały... Co by było, gdybym nałożyła ją na całą długość włosów...
Niestety musiałam z niej szybko zrezygnować, a szkoda.

Super regeneracja!

Własnie schodze z rozjaśnianych włosów i ta odżywka w połaczenia z szamponem z tej samej serii działa cuda! Włosy są zdecydowanie dobrze odżywione, miekkie i miłe w dotyku. Plus zniewalający zapach! Minusem może być cena ale można ją dostać na promocji. Polecam serdecznie :)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

cudowna!

Świetna odżywka!

Plusy:
+ cudownie nawilża,
+ włosy są po niej miękkie i sypkie,
+ ułatwia rozczesywanie,
+ ślicznie pachnie.

+/- opakowanie z początku łatwe w obsłudze, ale jak kosmetyku zaczyna ubywać to coraz trudniej wydobyć odżywkę
+/- cena. Dla mnie jak na dobrą odżywkę nie jest wysoka, ale dla niektórych może być.

generalnie POLECAM!

REWELACYJNA!!!

Odżywka jest po prostu wspaniała! Świetnie nawilża i regeneruje włosy, przy czym ich nie obciąża. Włosy pięknie pachną i bardzo dobrze sie układają. Już po pierwszym zastosowaniu zauważyłam różnice - włosy były miekkie, błyszczące i wyglądały na zdrowsze.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczełam 1

super odżywka

Rewelacyjna odżywka która do spółki z szamponem z tej samej serii działa cuda na moich włosach.

Plusy:
+ wygładza włosy - już od dłuższego czasu nie mam problemu z puszeniem się włosów co było moją zmorą,
+ jest bardzo wydajna - niewielka ilośc wystarczy aby pokryć nią włosy,
+ ładnie pachnie,
+ dobrze się spłukuje,
+ włosy są elastyczne, lśniace i sypkie,

Minus:
- twarda butelka utrudnia nabieranie produktu

Odżywka z szamponem i odżywką dwufazową z tej serii to mój zestaw specjalny na wyjątkowe okazje oraz jako kuracja raz w tygodniu.

Dzięki temu mam zdrowe i zadbane włosy, mimo iż są rozjaśniane.

Używam tego produktu od: od trzech miesięcy