Pomadka nawilżająca

Pomadka nawilżająca

Pomadka nawilżająca usta, zawiera aloes łagodzący podrażnienia i dostarczający wargom wilgoci, wit.A, E i lanolinę, ceramidy oraz filtry przeciwsłoneczne. Zmiękcza usta i lekko je natłuszcza. Dostępna w 22 kolorach.

Szału nie ma

Mam kolor jakiś różowy ; )
Pomadka ujdzie w tłoku. Ne jest zła, absolutnie, ale też do fantastycznych nie należy.

+ natłuszcza. Nie czuję, że jest sucha, jest przyjemna w nakładaniu i jakiś czas po
+ w miarę trwała, widać ją kilka godzin
+ dostępna u mnie (mieszkam w Ustce, mieście gdzie jest wieeeelka hala Pierre Rene)
+ wydajna

- po pewnym czasie czuć suchość ust
- w cenie normalnej nie kupiłabym, ale w promocji owszem
- jeśli nie są zdrowe i zregenerowane usta podkreśla suche skórki na nich, co bardzo nieestetycznie wygląda

reasumując - na codzień jak znalazł, szczególnie wiosną

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie, bo szalenie wydajna

Dobra

Z pomadek do 20 zł szminki Pierra Rene to moja ulubiona marka. Obecnie używam, jedynie pomadek Revlona, ale jakbym miała kupić sobie pomadkę innej firmy - wybór padłby na tę firmę. Z tej serii pomadek miałam krwistą czerwień - dawała niezmiernie intensywny kolor na ustach, była całkiem trwała. Nie wysuszała ust.

Dosyć ciężko się nakładała z powodu sucho - kremowej konsystencji. Poza tym denerwowało mnie opakowanie - dosyć szybko się zepsuło i pomadka sama się otwierała. Za to odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: z rok
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

mi się nie podoba

mam pomadkę w kolorze ciemnego, satynowego beżu i kolor to chyba jedyna jej zaleta - świetny do makijażu "no makeup"
-opakowanie szybko mi się połamało w torebce
-pomadka nakłada się ładnie, miękko, ale pokrywa usta grubą warstwą, klei się i okropnie podkreśla suche skórki, ja nie widzę żadnego nawilżenia
-przez to że jest miękka to i niewydajna
-okropnie pachnie, mi kojarzy się z pleśnią
-trwałość przeciętna, nie tragiczna ale i nie zachwycająca, jeśli nie jemy i nie pijemy nic to ze 3 godziny

Używam tego produktu od: ok 2 lata

Manicure - pastelowe paski

rewelacja :)

Szukałam jakiejkolwiek pomadki w odcieniu czystej czerwieni i rozsądnej cenie - mój wybór padł właśnie na tą (odcień 13) i jestem oczarowana! Usta są miękkie, nawilżone. Pomadka u mnie utrzymuje się dość długo - nawet podczas jedzenia i picia. Nie mam też żadnych problemów z jej nałożeniem. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia

hmmm...

Niby wszystko OK, ale:

* przy nakladaniu pomadka sie marze, ciezko ja rownomiernie nalozyc
* jest dosyc sucha i musze pod nia nakladac balsam do ust
* szybko sie zjada
* nie nawilza ust

Ogolnie, nie jest to zly produkt, ale ma pare wad, ktore moznaby poprawic.

Używam tego produktu od: miesiaca

niesamowity!

pomadka długo sie trzyma, ma bardzo duży wybór świetnych kolorów, sama mam lekki róż, wygląda bardzo naturalnie, dobrze sie rozprowadza, a usta wydają sie lekko wypukłe, wygląda naprawde niesamowicie, wiec wszystkim polecam zakup ;]

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

super

Już od dawna używałam pomadek wysokopółkowych , do czasu kiedy moja najmłodsza pociecha zjadła szminkę Diora addict, pomyślałam że może na okres wszystkożerności dzieci zmienię trochę przyzwyczajenia kosmetyczne i tak szukając brzoskwiniowego odcienia pomadki trafiłam na tę , robi co ma robić i jest trwała a jednoczenie nie wysusza tak bardzo jak np lipfinity , spokojnie wytrzymuje 4 godziny bez poprawek dla mnie bomba polecam bo cena śmieszna

Używam tego produktu od:roku

****

Nigdy nie wierzyłam we właściwości pielęgnacyjne pomadek, szminek, błyszczyków- w końcu to kosmetyk kolorowy, który ma upiększać. Dlatego też nie będę tutaj oceniać tegoż działania lecznicznego, nie zauważam go po prostu, od tego są specjalistyczne preparaty w końcu! Pewne jest jedno- nie wysusza, a to duży plus. Mam kolor nr 2- ładny, przygaszony róż. Początkowo miałam problemy z rozprowadzeniem szminki na ustach- wyglądała dziwnie, nieestetycznie. Z czasem jednak się do niej przekonałam, trzyma się dość długo, a na ustach daje ładny efekt. Czego chcieć więcej? Jest wydajna, tania i powszechnie dostępna, opakowanie nie gwałci mojego poczucia estetyki.
Czyli polecam :D.

Używam tego produktu od: maja
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Fantastyczna!!!

Jedna z moich ulubionych szminek! Mam piekny jaśniutki kolor, który daje fenomenalny połysk, poza tym szminka bardzo długo trzyma się na ustach, jedyny minus to to że ma tendencje do nie równego rozprowadzania się, ale tu wystarczy odrobina wprawy, a naprawdę warto!!!