Boucheron, Quatre en Rose EDP

Boucheron, Quatre en Rose EDP

Wzbogacenie i uzupełnienie linii Quatre Femme nową interpretacją, wzorem ciągłej ewolucji kolekcji pierścieni Quatre .
Z Quatre en Rose, kobieta Quatre przyjmuje styl bardziej swobodny, choć tak samo wyrafinowany jak zawsze.
Wyraża swą charyzmę i siłę także poprzez nowy zapach, kwiatową Wodę Perfumowaną, tylko dla Niej. Zapach słoneczny, cytrusowo - różany. Delikatnie „musujący.
Zapach jest zamknięty w różowym, szronionym flakonie, inspirowanym biżuterią Boucheron, uosabia siłę i charyzmę.

Nuta zapachowa: cytrusowa, kwiatowa

wody perfumowane

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

• Flakon: 5

Podobieństwo do Si niezaprzeczalnie

Jeśli jesteś fanką SI Armani a żal ci kilku stówek to polecam ten zapach. Lepiej kupić Bucherona niż podróbki SI. Początek jest zupełnie inny, zaczyna się różaną marmoladą. Gdzieś przebija się drzewna nuta znana z Idole Intense. Tak jakoś mi się skojarzył. Jednak po pół godzinie wybrzmiewa znajoma nuta Si. Nie ma tu porzeczki, jednak róża brzmi tu bardzo owocowo i drzewne. Liczyłam na róże w lekkiej wersji, a dostałam marmolade. Ogólnie polecam zapachy Bucheron, są piękne i klasyczne. Ich elegancja tkwi w prostocie.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 5

Kobiece

Perfumy kupiłam w ciemno, ponieważ bardzo lubię klasyczną wersję Quatre, a cena w perfumerii internetowej była bardzo promocyjna.
Flakon 30 ml jest bardzo poręczny, swietnie nada sie do torebki. Buteleczka ze szronionego szkła w kształcie spłaszczonego walca. Natomiast korek jest bardzo ciekawy, to dwa złote walce, obniżamy zewnętrzny, zeby ukazał się atomizer. Buteleczka jest wykonana z iście jubilerską precyzją jak na firmę produkującą biżuterię przystało. Ogólne wrażenie flakonu bardzo pozytywne.
Perfumy są określane jako orientalno kwiatowe. Na otwarciu jednak dośc intensywnie czujemy akordy owocowe; czarną porzeczkę,, bergamotke , mandarynkę. Stopniowo dochodzą do głosu nuty kwiatowe z przewagą rózy. Na skórze pachnie ona jednak dużo subtelniej niż na bloterku. W nucie serca wyrażnie wyczujemy też jaśmin i kwiat brzoskwini. W tych fazach projekcja .jest dość dobra. W nucie bazy perfumy stają się bliskoskórne ale i bardziej zmysłowe. Wyczujemy tu nuty drzewne, piżmo, wanilię i paczulę. Te perfumy kojarzą mi się dość mocno z Si Armaniego i to zarówno z wesją podstawową jak z niektórymi flankerami. Ogólnie jest to zapach bardzo kobiecy, radosny, nienachalny. Uzyty w nadmiarze moze odrobine podduszać , ale podobnie działa na mnie Si. Nadają się chyba najbardziej na wiosne ale sprawdzą się każdą porą roku.Uważam je za perfumy bezpieczne na prezent, ale przyznam że wolę jednak wersję podstawową Quatre. Trwałośc dośc dobra.