BingoSpa, Algowy żel pod prysznic o zapachu wanilii

BingoSpa, Algowy żel pod prysznic o zapachu wanilii

Kremowe algi pod prysznic w formule żelu o relaksującym zapachu wanilii. Kremowa piana zostawi na Twojej skórze uczucie świeżości i relaksu, a Ty będziesz się cieszyć dobrym samopoczuciem do następnej kąpieli.

Algi dostarczają skórze mnóstwa odżywczych substancji i minerałów: witaminy grupy B, witamina C chroniąca przed wolnymi rodnikami, aminokwasy zapewniające skórze właściwe nawilżenie i wiele innych, z których Twoja skóra będzie zadowolona.

nawilżające, oczyszczające, relaksujące / aromaterapeutyczne
zapachowa
w żelu
normalna, sucha
żele pod prysznic

Ups..

Po produkty BingoSpa sięgam raz na jakiś czas, cenię sobie ich ładne, odprężające zapachy, za optymalną cenę.
Żel jest zapakowany w ładną, prostą butelkę. Jest on zakręcany, więc nie ma obaw o rozlanie produktu. Nakrętka lekko "chodzi", co sprawia, że można go łatwo otworzyć nawet mokrymi rękami.
Konsystencja jest bardzo gęsta i żelowa. Tworzy niezłą pianę i ładnie oczyszcza skórę. Przez swoją gęstość produkt staje się wydajny, jednak w moim przypadku nie było to specjalnie na plus, gdyż szybko mi się znudził.
Zapach jest no cóż... To on właśnie obniża diametralnie ocenę produktu. Z pewnością nie jest to wanilia, a jakaś dziwna słodko-mdląca nuta. Kompletnie nie przypada mi do gustu, tymbardziej, że jest on typowym chemicznym zapachem. Początkowo próbowałam jakoś go znieść, myślałam, że może się przyzwyczaje- jednak niestety nie. Jakie daje efekty? Myjące. Oczyszcza skórę, bez nadmiernego wysuszania. Jest to taki zwykły żel, jakiś wiele, nic specjalnego. Niestety, nie kupię ponownie.

Przyjemny

Kupiłam go kilka razy w promocji w zestawie.
Dobry żel choc konsystencja takiego budyniu/żelu troche mnie zniesmaczala.
Zapach waniliowy taki jakiś dziwny jakis inny, jednak przy dłuższej kąpieli stal sie jakby chemiczno waniliowy i za to minus.
Zdecydowanie do stosowania raz na jakiś czas na codzien bym z nim nie wytrzymała
Niby nie wysusza skory, i nie podrażnia ale cos z nim nie tak.
U mnie jako awaryjny
Butelka porządna, zakręcana mozna go zabierać na wyjazdy.