Clinique, Repairwear, Deep Wrinkle Concentrate for Face and Eyes (Koncentrat przeciwzmarszczkowy)

Serum bogate w antyoksydanty i składniki aktywne wspomagające produkcje kolagenu, zapobiegające fotostarzeniu, wspomagające regeneracje skory twarzy, jak i delikatnej skory pod oczyma. Lekki żel zamknięty w higienicznym pojemniku z pompka.

Skład: Water/ Aqua/ Eau, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Dimethicone, Silica, Isododecane, Polysilicone-11, Glycerin, Butylene Glycol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Extract, Hydrogenated Lecithin, Glycine Max (Soybean) Polypeptide, Acetyl Hexapeptide-3, Palmitoyl Oligopeptide, Hydrolyzed Fish (Pisces) Collagen, Algae Extract, Sucrose, Sigesbeckia Orientalis (St. Paul`s Wort) Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract/ Extrait D`orge, Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake, Caffeine, Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Artemia Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis (Yellow Tea) Leaf Extract, Fish (Pisces) Atelocollagen, Chamomilla Recutita (Matricaria), Aspalathus Linearis (Red Tea) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Serine, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Nordihydroguaiaretic Acid, Algin, Adenosine Phosphate, Tocopheryl Acetate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Cholesterol/Potassium Sulfate, Anthemis Nobilis (Chamomile), Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate, Lecithin, Linolenic Acid, Linoleic Acid, Pentylene Glycol, PEG-11 Methyl Ether Dimethicone, Polyglyceryl-3 Disiloxane Dimethicone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ VP Copolymer, Propylene Glycol Dicaprate, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Phospholipids, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer-3, Polysorbate-40, Glyceryl Polymethacrylate, Laureth-23, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Propylene Glycol Dicaprylate, Hexylene Glycol, Laureth-12, Laureth-4, PEG-8, Tromethamine, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Chlorphenesin, Mica, Titanium Dioxide (CI 77891).

Cena: 325zł / 30ml

/ma/

sympatyczne

Mam cere dojrzała, wypielegnowana, bezproblemowa, sera uzywam regularnie, podobnie, jak rozmaite kremy. oczywiscie - nie wiem, ktore kosmetyki daja widoczne golym okiem efekty, ale jedne lubie bardziej, inne mniej...Serum clinique podoba mi sie z kilku powodów.
Jest drogie, wydajne. Ma higieniczne opakowanie i wygodna pompke, nie mozna przedawkowac, choc wolalabym widziec, ile go jeszcze zostało. Zapach, niezbyt czesty w tej firmie - jest i srednio mi sie podoba, ale mozna go zniesc. serum ma postac lekkiego fluidu ( nie zelu, na szczescie) - dobrze sie rozprowadza, bardzo szybko wchłania. twarz nie jest klejeca, tłusta czy nabłyszczona - bardzo dobrze sprawdza sie rano, pod makijaz. Nie nawilza specjalnie, wymaga, rzecz jasna, kremu, ale tez nie ma nieprzyjemnego sciagania skory. Plusem jest, ze mozna je stosowac pod oczy - nie zauwazyłam zadnego podraznienia.
Jesli znajde w dobrej cenie - nie wykluczam ponownego zakupu...

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiaca

SUPER

JEstem fanką Clinique. Tym razem też mnie nie zawiedli. Serum jest świetne. Lekka konsystencja, super szybko się wchłania. Jak dostanie się do oka to piecze ,ale trudno... za to od zaraz po nałożeniu skóra wygląda lepiej, zdrowiej. Jedynym minusem jest zapach, jak dla mnie lekko drażniący, ale liczy się efekt w końcu to nie perfum.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

najlepsze serum

Dla mnie to serum okazało się być naprawdę fantastyczne - to jedyny kosmetyk, przy którym faktycznie jestem w stanie stwierdzić działanie przeciwzmarszczkowe, nawet osoby postronne to zauważają ;) Po nocy z nim skóra jest pięknie nawilżona, rozjaśniona, gładka i delikatna.

Bardzo wydajny również dzięki aplikatorowi umożliwiającemu precyzyjną aplikację, co prawda nie używam ostatnio codziennie, ale nie mogę zużyć od roku.

Jedyna wada to cena - i też tylko dlatego nie jestem w 100% przekonana, czy kupię ponownie, bo może znajdę jednak tańszy zamiennik.

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Bradzo dobry kosmetyk.

Serum jest naprawdę dobre mimo, że nie mam 30 lat, kosmetyczka poradziłami zacząc stosowac coś na zmarszczki mimiczne. Produkt stosuje się na wybrane miejsca na twarzy i stosuje po nim krem nawilżający. Szczypie na powiekach ale można się przyzwyczaic.Już po tygodniu widac pierwsze oznaki poprawy kondycji skóry co mobilizuje do dalszego samrowania.
Polecam. Wydajny, dobry dozownik, wystarczy naprawdę niewielka ilośc na posmarowanie wybranych obszarów. Polecam stosowanie jako kuracje. Moje zmarszczki mimiczne baaaardzi się spłyciły.

Używam tego produktu od:2 m-cy

Doskonaly, najlepszy pod oczy

Nie mam jeszcze 30 lat i nie mam zmarszczek pod oczyma innych, jak mimiczne, kiedy sie usmiecham. Uzywalam tego serum zapobiegawczo - i wydaje mi sie, ze naprawde bardzo skutecznie zapobiega wlasnie.
Ma w skladzie peptydy, a one dzialaja po miesiacach regularnego uzytku.
Na skorze calej twarzy wydaje sie strasznie lepki, ale po takich zabiegach, jak kwasy, nalozony jednorazowo - pomaga.
Pod oczyma lekko szczypie, nie nawilza, trzeba uzyc po nim kremu nawilzajacego.
Dlugofalowo nie likwiduje cieni pod oczyma, jednak dla takiej skory, jak moja - po 25 roku zycia - dziala bardzo dobrze, bo naprawde zapobiega. Zmarszczkom, widocznym zmianom kondycji skory. Przez co nadal tworze iluzje, ze jestem studentka. Na przyklad przed kosmetyczkami ;).
Na pewno kupie kolejne opakowanie. Najprawdopodobniej przez internet, za dolary - wyjdzie polska stowa.Używam tego produktu od: 5 miesiecy