Holika Holika, Holi Pop, Moist BB Cream (Nawilżający krem bb)

Holika Holika, Holi Pop, Moist BB Cream (Nawilżający krem bb)

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Nawilżający krem BB, który kryje niedoskonałości skóry dając naturalny efekt makijażu. Posiada wysoki filtr przeciwsłoneczny SPF30 PA++. Krem posiada unikalny składnik-Pollu Barrier, który chroni skórę przed drobnym pyłem i zanieczyszczeniami z powietrza. Produkt zawiera 50% wody głęboko nawilżając skórę, nie wysusza i nie podrażnia cery.
Zawiera ekstrakty ceramidowe oraz proteiny pochodzące z mleka, które nawilżają skórę, wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry oraz zabezpieczają przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego.

sucha, normalna
nawilżające, ujednolicające
Krycie
lekkie
w tubce
Filtry
SPF 15 – 30
kremy BB i CC

Kryje lepiej niż niejeden podkład

Bardziej przypomina mi podkład niż krem BB. Muszę uprzedzić, że nie jest lekkim kremem, tylko takim bardziej treściwym. Mimo to, używam go nawet latem (ma spf 30). Na szczęście nie zmienia koloru w ciągu dnia. To, co najbardziej w nim cenię to niesamowite krycie. Nie raz mnie uratował, jak miałam nierówny kolor skóry, czy byłam czerwona po jakichś zabiegach. Polecałabym go zwłaszcza osobom, którym zależy właśnie na kryciu. Do kupienia w tylko jednym odcieniu, bardzo jasnym, w tonacji raczej różowej. Ja zawsze wybieram najjaśniejsze odcienie podkładów i mi ten kolor pasuje, ale myślę, że dla wielu dziewczyn będzie za jasny. Lubię w nim to, że wtapia się w skórę, wygładza ją, redukuje widoczność porów. Pozostawia na skórze taką ładną, zdrowo wyglądającą poświatę. Ostatnio często mam przesuszoną skórę i mam wrażenie, że ten krem na tyle nawilża i wnika w skórę, że przesuszenia stają się mniej widoczne. Krem jest niezwykle wydajny.

Jednak nie...

Niestety, ten krem BB od Holiki nie przypadł mi do gustu. Od kremu BB oczekiwałam lekkości, a ten okazał się zaskakująco ciężki na twarzy. Być może przez swoją gęstą konsystencję. Jeśli chodzi o kolor, nie mamy tu wyboru, jest tylko jeden odcień, który jest bardzo jasny, dla mnie za bardzo. Przez swoją ciężkość i nietrafiony kolor jest bardzo widoczny na twarzy, nienaturalnie maskowaty. Poza tym nie stapia się ze skórą, tylko tworzy na niej powłokę "tapety", już po dwóch godzinach twarz się pod nią wyświeca i ściera tworząc brzydkie placki na twarzy. Jedynie zapach ma bardzo przyjemny, ale to za mało, żeby go polubić i używać dalej. Opakowanie też nie w moim guście...trochę tandetne, ale to już tak na marginesie.

Swietny, ale do uzywania z innymi bazami

Dawno polowalam na produkty z Holiki, ale chcialam kupic sobie cos, czego akurat potrzebowalam, wiec moj wybor padl na fluid Holi Pop nawilzajacy, z tego powodu, ze moja cera ma sklonnosc do wytwarzania sebum.

Idealny krem BB

Rozglądałam się za kremem BB, który zastąpi mi podkład latem i przypadkiem trafiłam na ten z Holika Holika.

W związku z moją suchą skórą wybrałam wersję nawilżającą. Krem jak na produkt BB jest dosyć gęsty, ale nie wygląda na twarzy ciężko - właśnie tego oczekiwałam.
Konsystencja jest przyjemna, ładnie się rozprowadza i wtapia się w skórę, delikatnie nawilża. Możemy użyć go tylko na wybrane części twarzy (często używam tylko wokół oczu) bez obawy, że zostaną smugi lub że będzie się odznaczał od niepokrytej skóry. Jednocześnie dobrze kryje sińce i ładnie wyrównuje koloryt. Daje naturalny efekt promiennej i zdrowej skóry. Konsystencja na duży plus.

Do wyboru był tylko jeden odcień i obawiałam się, że będzie za ciemny, ale okazał się w sam raz. Mam dosyć bladą skórę i nie lubię różowych tonów, krem jest beżowy i dopasowuje się do cery, więc dla mnie to ideał. Nie ciemnieje na twarzy w ciągu dnia.

Opakowanie nieduże, wygodne, lekkie, kontrolujemy ile produktu zaaplikujemy. Do tego ładne :)

Cudny!

Cudowny bb! Mam cerę ze skłonnością do trądziku, szybko świecącą się, ale i suchą, więc bałam się go użyć, że zaraz zacznę się świecić.... nic bardziej mylnego! Z pudrem matującym współgra idealnie, jest lepszy niż każdy podkład <3 Pomimo słabszego krycia, ślicznie ujednolica cerę. Do tego dobrze się rozprowadza, wygląda naturalnie, ma ładne opakowanie. No i ten jasny kolor- cudo!