Natural Sensation (podkład we fluidzie)

Natural Sensation (podkład we fluidzie)

Nadaje skórze naturalny i świeży wygląd przez cały dzień. Po nałożeniu zmienia konsystencję z kremowej w pudrową, aby pozostawić na twarzy aksamitne wykończenie. Rozprowadza się z niespotykaną łatwością i precyzją. Skutecznie tuszuje niedoskonałości cery pozostając niewidocznym dla innych i niemal niewyczuwalnym na skórze. Wzbogacony o substancje pochłaniające nadmiar subum przez cały dzień dba o zachowanie matowego efektu. Zawiera przeciwutleniacze i filtr uv spf9, chroniące skórę przed szkodliwym wpływem środowiska i promieni słonecznych. Beztłuszczowy. Odpowiedni do wszystkich rodzajów cery.

dramatyczny

Najgorszy podkład, jaki miałam. Nie wiem, jkaim cudem jest beztłuszczowy i matuje (jak obiecuje producent) skoro jest tłusty, nie matuje i twarz się strasznie świeci po jego użyciu.
Marny, marny...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: niepełne jedno

szkoda ze go wycofali...

Kupilabym go ponownie ale to chyba juz niemozliwe bo nie moge go nigdzie upolowac...
Mam do niego sentyment, jeden z moich pierwszych podkladow i zuzylam kilka dobrych opakowan :)
Dobrze kryl i byl trwaly, matowal srednio ale wspomagany pudrem potrafil przetrwac dlugie godziny

Używam tego produktu od:conajmniej 3 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka :)

Bardzo go lubilam

Jeden z moich ulubiencow, niestety go wycofali :(
czego dlugo nie moglam przebolec :(
Rzeczywiscie "dziwna" stala, nie leista jak wiekszosc podkladow konsystencja, ale dla mnie prekursor podkladow w musie. I za ta konsystencje bardzo go lubilam, kryl bardzo dobrze i na caly dzien.
Matowal srednio, wykanczalam make up i tak odrobina pudru lub bibulka matujaca i bylo super
Pierwszy jak do tej pory podklad ktory kupilam ponownie :)
Niestety juz niedostepny w sprzedazy

Używam tego produktu od:kilku lat

depilacja bikini rodzaje

a fuj...

Kilka lat temu nieopatrznie zakupiłam i musiałam poużywać tej tłustej mazi z drobinkami "piachu".

Jeśli ktoś naprawdę szuka w podkładzie do twarzy podstawowego kosmetyku na co dzień, to niech to "cudo" omija szerokim łukiem.

Fakt, kryje, ale skóra po godzinie świeci się jak latarnia, a poprawki makijażu pudrem powodują tworzenie się nadzwyczajnej maski na twarzy.

Nie dam jednej gwiazdki tylko dlatego, ze moja mama, nie wiedzieć czemu, lubi go...
Beznadzieja, badziewie...

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:nawet jednego nie zużyłam...

największa podkładowa wpadka

W tym podkładzie nic mi się nie podoba. Moja twarz wygląda lepiej bez żadnego podkładu niż z tym czymś. Bardzo słabo kryje, włazi w pory, ściera się zdumiewająco łatwo. Twarz się strasznie świeci. Nie dla mnie on :nie: .

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

jestem na tak

przyjemnie sie rozprowadza, jest bardzo lekki- nie czuje ze mam podklad na twarzy, daje naturalny efekt. moze nie matuje i nie kryje idealnie, ale dla osob bez wiekszych problemow z cera jest w sam raz.

Zdecydowanie polecam:)

Bardzo dobry podkład! Może leciutko wysusza moja skłonną do przesuszeń cerę, ale to drobiazg, bo wystarczy dobry krem:) Podkład jest aksamitny, pięknie się rozprowadza, zupełnie go nie widać na buźce (co dla mnie jest niezmiernie ważne). Kolor - light beige jest dla mnie idealny!!! Kryje średnio i raczej nie nadaje się do problemowych cer, jednak dla mnie takie krycie jest w sam raz - nie ma efektu maski. Minusem jest to, że trochę brudzi ubranie i po jakimś czasie cera zaczyna się błyszczeć - ale od czego są pochłaniające sebum chusteczki.....Używam tego produktu od:kilku lat z przerwami

taki sobie

podkład jest faktycznie bardzo lekki niczym pianka i faktycznie świetnie sie nakłada ale po nałożeniu czułam sie jak z naoliwiona twarza on wcale nie matowi tylko daje pudrowe wykończenie co i tak mi nie odpowiada bo wyglądam jak bym była posypana mąką:[ Poza tym jeżeli miałabym poecić go komukolwiek to tylko kobiecie o idealnej cerze która i tak podkładu nie potrzebuje hehe:)

Używam tego produktu od: ..........
Ilość zużytych opakowań:....

Bardzo dobry podkład.

Kupiłam ten podkład dzięki Wizażowi. Długo zastanawiałam się nad tym zakupem, ale zdecydowałam się i kupiłam za 24,99zł:) Podkład rzeczywiście nie tworzy maski! Jest leciutki a przy tym w miarę kryjący-w połączeniu z korektorem jest super:) Pokrywa bardzo dobrze moje przebarwienia. Kolor idealnie stapia się ze skórą. Polecam!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ale na pewno będą następne.
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

dobry

W tym przedziale cenowym to jeden z najlepszych podkładów jakich używałam. Bardzo dobrze się rozprowadza, ma przyjemną konsystencję. Twarz wygląda naturalnie, nadaje skórze ładny odcień (oczywiście jesli się dobierze odpowiedni kolor). Ma też swoje wady: nie kryje idealnie (ewentualne pryszczyki są wciąż widoczne, choć mniej), brudzi ubranie, a jeżeli ktoś ma tłustą cerę to uwaga - nie matuje (na początku trochę, a później już nic). Jednak w tej cenie nie można chyba liczyć na ideał.
Mimo tego polecam, gdyż trzyma się na twarzy cały dzień - od rana do nocy - w niezmienionej formie, nie rozpływa się i nie tworzy jakiś wałeczków.

tęsknię za nim

Kupię go jeśli wróci mój kolor(ivory) lub nagle moja cera się przyciemni. Był cudowny- dzięki (chyba)silikonom rozprowadzał się idealnie(podobnie do colour adapt), wyglądał BARDZO naturalnie, nie zmieniał koloru w ciągu dnia, no i przykrywał co miał przykryc;)
Niestety wycofali mój kolor:( i jest to juz drugi podkład po miraculum c+ który straciłam na dobre:(

ilość zużytych opakowań: zdążyłam tylko 1

Byłby idealny,gdyby.. :(

Żałuję, że nie jestem posiadaczką normalnej albo suchej cery :/ Podkład byłby dla mnie idealny... Teraz używam go nadal z ''braku laku'', ale rozglądam się za jakimś innym... Bo ten W OGÓLE nie matuje, a wręcz nabłyszcza ;( Po posypaniu pudrem sypkim jest ok na dłuższy czas, ale nie lubię nakładać na twarz tylu warstw tapety... Do plusów zaliczam :
+ łatwość w nakładaniu
+ wygląda naturalnie, właściwie wcale nie ''wygląda'', i o to chodzi ;P
+ bardzo ładne odcienie, nie miałam problemów z dobraniem
+ dobrze stapia się ze skórą
+ jedwabista, milusia konsystecja... Świetnie się w nim czuję
+ Rozświetla cerę