AA Face Q10RC, Krem pod oczy i na powieki bezzapachowy

AA Face Q10RC, Krem pod oczy i na powieki bezzapachowy

Krem pełni dwie ważne funkcje: działa przeciwzmarszczkowo oraz zmniejsza cienie i obrzęki skóry wokół oczu. Połączenie trzech skutecznych składników przeciwzmarszczkowych: naturalnych koenzymów Q10 i R oraz Thalaspher z witaminą C zapewnia widoczne spłycenie i redukcję zmarszczek. Witaminy A i E regenerują skórę. Wyciąg z rośliny morskiej Centella asiatica przywraca skórze świeżość, likwiduje cienie i obrzęki oraz zapobiega ich powstawaniu. Alantoina i d-pantenol działają odprężająco i łagodząco.

uwielbiam

mój faworyt, od samego poranka gdy go nałoże oczy wogóle się nie męczą nie obciąża ich i nie podrażnia. Rewelka jeżeli chodzi o działanie- musiałam poczekać 3 tygodnie ale wiem że pomaga. Gdy się uśmiecham nie widać zmarszczek tak jak wczesniej. Kupilam wczoraj na zapas po 13 złotych aż 2 szt. gdyż w innych sklepach chca za niego nawet 19 zlotych. Date waznosci ma az do 2010 wiec wszystko ok:) Polecam- ja akurat lubie witamine C i koenzym Q10- akurat przy sumiennym stosowaniu te 2 skladniki daja pożądane i fajne rezultaty:) Mam wzmocniona skórę i nie rozumien czemu ten krem ma takie niskie noty. W zyciu mialam wiele kremow pod oczy- ktore nic nie robily a latka lecialy. Ten krem daje efekty wiec dlatego daje zasluzona 5 :) Dodatkowo przyznaje ze moje oczy dzieki temu kremowi nie mecza sie, nic nie suszą i wogole jest z dnia na dzien coraz lepiej:)- to tez wplywa na to ze zuzylam juz 1 opakowanie i polecialam do sklepu po 2 nastepne :)

Używam tego produktu od:6 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 cale i drugie troszeczke

żenada, wstyd, paskudztwo

co to? do czego sluzy? i jakim prawem udaje krem pod oczy... Moze ja tez zaczne pakowac masło do tubek i sprzedawać jako krem... po prostu nic, wielkei nic

Używam tego produktu od: nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: może pół

byle jaki

nie robi nic o czym wspomina producent na opakowaniu, nie zmniejsza opuchlizny, nie usuwa zmarszczek, moze odrobine nawiza ale tez bez rewelacji, po uzyciu szcypia mnie oczy

Eris film 1

niezbyt

efekty sa nijakie, oprocz nawilzenia. ale co ze zmarszczkami i cieniami? tak w koncu obiecuje producent.
za te cene spodziewalabym sie czegos lepszego.
dodatkowa gwiazka za opakowanie.

Dno

Wyrzucone pieniądze. Odradzam zdecydowanie. Skusiłam sie na niego pod wpływem chwili, gdy postanowiłam, że 24 letnia dziewczyna może już zacząć delikatnie interesować się okolicą oczu. Krem obiecuje nawilżenie no i ważne, że przeznaczony jest dla alergików.
Co za czcze gadanie!
Po pierwsze maże się i śmierdzi. Ale pomyslałam - za to pewnie dobrze działa. Przez parę tygodni budziłam się niestety z opuchlizną, która nie schodziła przez większą część dnia. Koszmar. W asekuracji, kupiłam na później żel na obrzęki Lierac, który czym prędzej rozpakowałam i tylko dzięku niemu wszystko wróciło do normy. Szczerze odradzam!!!
już nie używam tego kosmetyku

Eee tam

Nic specjalnego. Jedynym plusem kremu jest to ,że nieźle nawilża i nie uczula. Poza tym nic innego nie robi. Nie wygładza skóry pod oczami, nie likwiduje cieni, nic z tego co obiecuje producent.Więcej go nie kupię, podobnie jak innych kosmetyków z tej serii, bo są wybitnie nieudane.Odradzam

Nijaki ;-)

Po sześciomiesięcznym używaniu nie zauważyłam żadnego z efektów obiecywanych przez producenta. Szczególnie zalezało mi na zmniejszeniu cieni pod wokół moich spracowanych oczek ale niestety cienie jak były tak są, że o zmarszczkach już nie wspomnę. ...

Dla mnie nie odpowiedni

Jeszcze nie tak dawno używałam wielu kosmetków tej serii.Producent pisze "do każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej i skłonnej do podrażnień". Mam w domu trzeci (i zapewniam to już ostatni z serii AA) krem pod oczy który uczula po pierwszym użyciu.Wcześniej zakupiłam żel pod oczy odżywaczo-kojący z bisabololem i roślinnym czynnikiem odżywczo-kojącym Przez kolejne 10 dni wyglądałam jak "salamadra".Być może jestem uczulona na jakiś składnik.Niewiem.Ale napewno z serią AA pożegnałam się na zawsze.

barzdzo przeciętny

Producent obiecuje oczywiście cuda...Ale nie dajcie się nabrać!Plusy:-silnie nawilża-napina skore wokol oczu( pod warunkiem, ze w ogole ten krem sie wchlonie)-nie uczulaMinusy:-krem dla niepracujacych i niewychodzacych z domu-wchlania sie pare godzin( caly dzien ma sie pod oczami tlusta powloke)-nie rozjasnia cieni-nie redukuje opuchlizny pod oczami-nie splyca zmarszczek-nie daje zadnych zauwazalnych efektow jesli chodzi o poprawe kondycji skory pod oczami