Wind & Wetter Creme (krem ochronny dla dzieci)

Wind & Wetter Creme (krem ochronny dla dzieci)

Wysokiej jakości krem z substancjami naturalnymi, chroni i pielęgnuje delikatną i wrażliwą skórę przy każdej pogodzie. Stabilizuje zawartość wilgoci i zapobiega wysuszaniu skóry, pod wpływem wiatru lub temperatury. Zawiera oleje roślinne i biologicznie aktywne wyciągi z rumianku, pantenol i witaminę E, nie zawiera oleju parafinowego, środków barwiących i konserwujących.

Raczej nie

Miał chronić przed wpływem wiatru i brzydkiej pogody, a nie poradził sobie z temperatura w okolicach zera stopni.
Mimo grubej warstwy, córeczka miała zaczerwienione i podrażnione policzki, które na następny dzień zrobiły się szorstkie i zaczęły się łuszczyć.

Opakowanie ok, zapach nienachalny, konsystencja taka sobie - jak dla mnie troszkę lepka.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Taki sobie

Nie do końca jestem zadowolona z tego kremu. Kupiłam go na jesieni żeby chronić buzię mojego dziecka. Krem ładnie się rozsmarowuje, natłuszcza i nawilża. Skóra jest mięciutka. Nie podoba mi się jego zapach, za bardzo przypomina mi krem Nivea którego nie znoszę. Ale wiadomo, kwestia zapachu to sprawa indywidualna. Kremu nie stosowałam na mrozy a jedynie w chłodne dni. Niestety nie do końca się sprawdził, synek miał zaczerwieniony nosek. Generalnie ochrona przed niekorzystnymi warunkami taka sobie, pielęgnacja całkiem niezła.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Słodziak

Jak najmilsze, najsłodsze i najniewinniejsze skojarzenia mam z tym kremem. Pewnie dlatego, że jest niebywale delikatny; działa też ochronnie na skórę. Ma piękny zapach, otula twarz wyczuwalnym, lecz nieuciążliwym filmem. Ma świetną konsystencję - taką, jaką lubię: jest gęsty i treściwy. Na skórze jednak (pewnie to ta woda) jakby się "rozpływa", także jego aplikacja nie stanowi najmniejszego problemu. Normalizuje, łagodzi, uspokaja skórę, w żadnym razie nie zapycha (dla porządku dodam, że oczywiście nie jestem niemowlęciem - zbliżam się nieubłaganie do ćwierćwiecza :]). Dobry pod filtr, pod makijaż, na noc - jednym słowem: uniwersalny. Bardzo lubię i na pewno kupię ponownie.

Jedyny minus, którego się dopatrzyłam, stanowi opakowanie: pod koniec trudno wycisnąć odpowiednią ilość kremu. Tubka jest z dość grubego i opornego plastiku, ciężko się zgina - co rusz wyskakiwała mi na rękę (a nieraz i poza nią) zbyt duża ilość kosmetyku.

Używam tego produktu od: około 2 lat

depilacja opóźnianie porostu włosów

NIE TYLKO DLA DZIECI !!!!

Używam tego kremu od ok. miesiąca, na moją 24 letnią skórę twarzy. Nadaje się idealnie na noc, jak i na dzień pod makijaż. Idealny w połączeniu z pudrem mineralnym Loreal. Super nawilża, nie powoduje żadnych podrażnień, nie zapycha. Jeśli szukacie dobrze nawilżającego kremu za niską ceną to POLECAM. Jest o niebo lepszy od innych o wiele droższych kosmetyków, dla dorosłych.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Zawsze go mamy.

Kremik jest rewelcyjny. Ma gesta konsystencje, dzieki czemu starcza na dlugo.Tworzy delikatna warstwe ochronna na buzi. Buzia dziecka jest nawilzona i miekka.
Ma sliczny zapach.
Nie polecam go zima, bo w swoim skladzie zawiera wode.

Używam tego produktu od:jakiegos czasu

Kiedyś wypróbuję na dziecku

Kupiłam dla siebie, dzieci jeszcze nie posiadam. Ale gdy mieć juz będę na pewno skieruję się do kosmetyków Bubchena. Ten krem jest super. Gesta treściwa konsystencja, która jednak zupełnie się wchłania i nie zostawia blasku na twarzy. Używałam go na szyję i dekolt, na ręce (mam AZS) a czasem, po basenie na twarz. Krem nie zapycha, skóra staję się po nim miękka i delikatna. Oddałam go TŻtowi, bo skończył mu się krem. on jest wybredny, szczególnie nie lubi jak się po nakremowaniu świeci. Na nim krem ładnie łagodził skórę po goleniu, zabezpieczał ją, a on często pracuje na zewnątrz. Oboje jestesmy zadowoleni, ja bo gdy do niego jadę, wiem,że ma w kosmetyczce kosmetyk, którego mogę spokojnie użyć.

ok

To dobry krem. Moje dziecko miało tylko jedną tubkę, gdyż nie widziałm potrzeby przepłacać, bo o połowę tańszy a o takich samych efektach jest zwykły krem Nivea. Dobry na buzię na zimę i w ogóle dla całej rodziny.Niesamowicie delikatny. Dobrze pielęgnuje skórę dziecka.Dość dobrze nawilża, a raczej natłuszcza.Polecam, aczkolwiek Nivea ... ;). ...

chroni

Bardzo fajny krem na każdą pogodę. Ja smaruję nim twarz dziecka zimą i jest ok, nie ma żadnych zaczerwienień i skóra sie nie wysusza, nie łuszczy. Krem dość dobrze się rozsmarowuje, nie wsiąka zbyt szybko, ale to chyba dobrze, jeśli chodzi o krem dla niemowlącia.