Smashbox, Photo Finish, Foundation Primer Light (Baza pod makijaż)

Smashbox, Photo Finish, Foundation Primer Light (Baza pod makijaż)

Nowa baza pod makijaż Smashbox Photo Finish Foundation Primer Light jest idealna dla cery trądzikowej, tłustej lub wrażliwej. Ponieważ w 60% składa się z wody i oparta jest na beztłuszczowej formule, zapewni skórze matowy wygląd.

Kosmetyk zawiera składniki absorbujące nadmiar sebum oraz cząsteczki rozpraszające światło, które minimalizują zmarszczki i niedoskonałości cery, dlatego można ją stosować także samodzielnie, bez podkładu.

Baza przedłuża trwałość makijażu i zawiera antyoksydanty, a także aktywne składniki pielęgnujące, takie jak witamina i peptydy pomagające w walce ze starzeniem się skóry.

extra

Teraz już wiem dlaczego on tyle kosztuje....Niestety nadal uważam, że cena jest kosmiczna, ale produkt jest rewelacyjny. Robi wszystko co powinien: wygładza, nadaje gładkości cerze, delikatnie niweluje pory, jest bezzapachowy, szybko wysycha. Doskonała baza pod podkład, który można nakładać niezwłocznie.

Bardzo dobra

Mam cerę tłustą. Bazę używam od około miesiąca. Po jej zastosowaniu zauważam wygładzenie drobnych zmarszczek i porów. Efektu zmatowienia - większego - raczej nie widzę, ale nie tego od niej oczekiwałam. Kosmetyk wydajny i w rozsądnej cenie. Warty wypróbowania.

Świetna baza:) Super nawilża, za co ją kocham:) Nie jest to baza silikonowa, więc jakoś ekstra długo nie utrzymuje makijażu:) Ale dzięki tej pielęgnacji cery, gdzie za chwilkę nakładamy podkład i inne kosmetyki kolorowe- to bomba ! :)

najlepsza

Moja ulubiona baza. Używam od czasu do czasu, tylko wtedy, gdy stawiam na cięższy makijaż. Zdarza mi się wyprosić kilka próbek w sklepie internetowym. Po nałożeniu cera robi się śliska, jedwabista i gładka. Wtapia się w skórę natychmiastowo po aplikacji. Dobrze współgra ze średnio- i mocno kryjącymi podkładami.

Makijaż się trzyma, nie ma smug i zbyt dużych przebarwień. Po nałożeniu pudru w kompakcie lub pudru skinfinish skóra staje się sucha i ściąga. U mnie po gdzieś 5-6 godzinach zaczyna się lekkie ściąganie. Nie znam lepszej bazy, a wypróbowałam już wiele.

jedna z lepszych baz

Udało mi się tą bazę dorwać taniej, w regularnej cenie to zbrodnia. Ale jak już płacimy, to przynajmniej za coś dobrego.
Zaznaczę, że nie używam tej bazy codziennie, zostawiam ją na większe wyjścia lub na upały, gdzie podkład po prostu musi mieć pod spodem coś co mu pomoże w trwałości.

Plusy:
-szybko się wchłania
-wygładza cerę
-przedłuża trwałość makijażu
-wydajna
-sprawia, że podkład nie zbiera się w załamaniach i nie waży
-skóra się po niej tak szybko nie świeci
-będzie pasowała do każdego rodzaju i odcienia cery - uniwersalna
-wygodny aplikator

Minusy:
-brak zapachu (mogliby jakąś małą nutę zapachową dać)
-droga

jedna z lepszych baz

Plusy:
-szybko się wchłania
-wygładza cerę
-przedłuża trwałość makijażu
-wydajna
-sprawia, że podkład nie zbiera się w załamaniach i nie waży
-skóra się po niej tak szybko nie świeci
-będzie pasowała do każdego rodzaju i odcienia cery - uniwersalna
-wygodny aplikator

Minusy:
-brak zapachu (mogliby jakąś małą nutę zapachową dać)
-droga

Uwielbiam

Moja ulubiona baza. Wyrównuje powierzchnię skory twarzy, nadając jej silikonowy, jedwabny dotyk. Makijaż wykonany nawet najgorszymi kosmetykami na tej bazie spokojnie utrzymuje się do wieczora. Nie polecam do skóry tłustej po zapycha pory i może powodować wypryski.

świetna

Kosmetyk cudownie przedłuża trwałość podkładu, powstrzymuje świecenie się - i za to jestem mu naprawdę wdzięczna ;) Minusy? Cena oraz to, że jest odrobinę "za suchy" i może delikatnie ściągać skórę. U mnie na szczęście nie powoduje powstawania niespodzianek.
Uważam, że dziewczyny, które narzekają na świecenie się skóry i trwałość podkładów powinny wypróbować bazę Smashboxa.

Dramat

Baza mnie potwornie zapchała. Grudki i krostki na całej brodzie i czole. Odstawienie spowodowało powrót do stanu normalnego. Moja cera jest nieproblematyczna, kilka przebarwień i pęknięte naczynko, zero wyprysków itp.
Jestem zszokowana, że najtańsza baza z Sephory zadziałała a Smashbox za prawie 180 zł doprowadził do płaczu!!

Używam tego produktu od: 1 opak
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

zadowolona.

mam cerę problematyczną, w odróżnieniu od innych baz ta nie wyrządza mi krzywdy, nie zapycha nie powoduje pojawiania sie "niespodzianek"

makijaz jest trwały, cera sie nie blyszczy. podkład świetnie się rozprowadza, wygładza wszelkie nierówności na twarzy,

minus za cenę ;)

działa!

Dałam się namówić na tę bazę ekspedientce w sklepie - i nie żałuję. Mimo wysokiej ceny, uważam ją za dobry zakup. Baza wyrównuje skórę, podkład świetnie się na nią aplikuje i naprawdę długo utrzymuje. Po prostu dobry produkt.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Skuteczny

Moim jedynym wymaganiem przy kupnie tego produktu byla miejscowa redukcja widocznosci porow. Dobrze sie w tym sprawdzil.

Mam baze Smashboxa z tej serii rowniez w niebieskiej wersji-nawilzajacej,ale nie jest tak dobra i gesta jak ta przezroczysta Photo Finish.Niebieskiej drugi raz bym nie kupila.

Baza w plastikowej tubce jest lzejsza i poreczniejsza od tej w szklanym prostopadloscianie. Pompke w nim doceniam, ale zainstalowalabym ja raczej w plastikowym opakowaniu o ksztalcie tuby bo za sama ciezka, szklana butelke (mimo, iz jest bardziej elegancka) oraz chemie w skladzie-gwiazdka mniej.