BaByliss, Suszarka z funkcją prostowania 5720U Beliss

BaByliss, Suszarka z funkcją prostowania 5720U Beliss

Niezwykła suszarka, która wygładza i prostuje jednocześnie. Specjalna nakładka prostująca ma 2 rzędy ceramicznych grzebieni, które swą mocą działania dorównują prostownicy. Nasadkę można obracać co ułatwia modelowanie. Grzebienie można regulować, w zależności czy włosy są cienkie czy grube, tak że mamy pewność, że nasadka spełni swą funkcje.
- 2000 watt mocy
- 4 ustawienia ciepła, 4 ustawienia intensywności suszenia
- Ceramiczne grzebienie i zjonizowane powietrze dla efektu gładkich włosów
- Wąska nasadka do normalnego suszenia
- Waga 0.76kg.
- 3 roczna gwarancja producenta.

świetna jakość

Zdecydowanie TAK!
Służy mi już 3 lata i świetnie się sprawdza.Po kolei.

+ duża moc nawiewu, suszy szybko włosy
+ kilka ustawień mocy i temperatury
+ chłodny nawiew
+ funkcja prostowania ( nie prostuje raczej wygładza i przygotowuje włosy do normalnego prostowania - taki efekt po użyciu suszarki z nasadą prostującą i prostownicy utrzymuje się b. długo i jest rewelacyjny!)
+ stabilnie i solidnie zrobiona

Jedyny - to to, że jest trochę ciężka jak na damską rękę ale idzie przywyknąć ;)

Jak kupować suszarkę to dobrą żeby długo służyła. Polecam tą!

Ilość zużytych opakowań: jedna

dwa w jednym - rewelacja

zaznaczylam ze kupie ten produkt ponownie, przy zalozeniu ze ten np ktos mi ukradnie :) bo nie chce sie suszareczka zniszczyc ani zepsuc tak latwo

dla mnie bomba - mam wlosy falowane, jedne w jedna strone, drugie w druga sie kreca, przy tej suszarce mam je zdyscyplinowane.

nie oszczedzam czasu, bo suszenie z prostowaniem zajmowalo mi tyle samo czasu co praca z ta suszarka (sekcja wlosow po sekcji), ale wlosy poddawane sa goracu tylko raz. co jest dla mnie wazne

jak tylko reka wprawila mi sie w operowanie dosc sporych rozmiarow suszarka, efekty zaczelam otrzymywac naprawde rewelacyjne

Używam tego produktu od:3 miesiecy

lepsza od prostownicy

Suszarka jest swietna. Prostuje moje wlosy szybciej i efekt utrzymuje sie dluzej niz przy uzyciu prostownicy. Nasadke mozna odczepic i uzywac produktu rowniez jako zwyklej suszarki, co dla mnie jest wersja optymalna bo czasami dla odmiany wole zachowac naturalne fale. Nie niszczy rowniez wlosow tak jak prostownica.

Jedynymi wadami jest to ze suszarka jest dosyc ciezka i chociaz sprawdza sie idealnie na dlugich wlosach, z grzywka sobie nie radzi i uzywam dodatkowo prostownicy.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Może być, ale jako suszarka!

Używam taj suszarki często, ale bez końcówki prostującej. Moje cienkie wlosy nie chcialy sie wogole utrzymywac miedzy tymi prostującymi koncowkami i wlosy nie były tak lśniące jak po uzyciu zwyklej prostownicy.Używam tego produktu od:roku

oki

Bardzo dobry produkt, jestem zadowolona z funkcjnalnosci suszarki. Rzeczywiscie czegos takiego poszukiwalam gdyz nie zawsze mam ochote na suszenie a potem na prostowanie, a tutaj dwa w jednym. Wlosy sa ladnie wyprostowane i wygladzone. Wszystko tak jak nalezy:)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

to czego szukalam

Mam dlugie niesworne falujace sie wlosy, zawsze uzywalam suszarki a pozniej prostownicy, nie raz mialam popalone konce... i duzo czasu mi to zajmowalo, wiec zaczelam szukac alternatywy -wyszuszone i proste wlosy w krotkim czasie- nie widzialam zadnych reklam na ten temat, po prostu zaczelam sie interesowac czy sa suszarki z wymiennymi koncowkiami do wlosow i znalazlam w katalogu ;) pozniej poszukiwania w sklepie i kupno :) na poczatku nie wiedzialam jak mam je suszyc i prostowac, ale po kilku probach, kazdy znajdzie sposob na uzycie jej tak, aby bylo szybko,wygodnie i z efektem :). Jedyny minus jest taki, ze przed suszeniem musze miec dobrze rozczesane wlosy(moze to zalezy od dlugosci) zeby podczas suszenia i prostowania nie poplataly sie lub nie musiala szarpac, co laczy sie z wyrwaniem wlosow : / lecz mimo to i tak sadze, ze jest to b.dobra suszarka. Co do ceny to najtansza nie jest (ok46euro) ale napewno bede miec ja na dlugo - dobra inwestycja ;)

Używam tego produktu od:8m-cy
Ilość zużytych opakowań:

pozytywne zaskoczenie

Będę widzę i pierwszą osobą która oceni ten wynalazek :) Widzia łam tyle filmików na necie jak to ona cudownie działą.... A więc: poszukiwałam czegoś co wygładzi, nie tyle co wyprostuje włosy. Czasem mam ochotę na gładsze fryzury albo coś co wymaga zdyscyplinowanych włosków. Dodam że mam bardzo mocno kręcone. Suszarka jest wygodna w użyciu, łatwo się ja trzyma, nie jest ciężka (czego się obawiałam), przyciski chodzą bez zarzutu. Co do samego działania - działa! Jak chciałabym naprawdę proste włosy, takie aż po końcówki, to musiałabym się wspomóc jakimś kosmetykiem ale z uwagi na naturę moich włosów to suszarka jest niesamowita! Parę przeciągnieć i włosy są wygładzone, błyszczące. Końće i tak mi się kręcą ale chociaż góra pozostaje zdyscyplinowana. Myślę że dla Wiażanek o prostych i lekko falujących włosach będzie extra bajerem. Nie wierzyłam, że suszarka może mieć moc prostownicy - a tu miłe zaskoczenie!

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: -