Kids, Szampon

Kids, Szampon

Bardzo łagodny szampon myje włosy delikatnie i dokładnie. Nie szczypie w oczy i nie drażni wrażliwej skóry dziecka. Dzięki specjalnym substancjom pielęgnującym nawet dłuższe włosy łatwo się rozczesują i uzyskują naturalny jedwabisty połysk. Specjalna formuła zawierająca witaminy wzmacnia delikatne włosy dziecka aż po same końce. Włosy mają piękny i zdrowy wyglšd. Schauma Kids ma pH neutralne dla skóry.
Szampon Schauma Kids zawiera specjalny składnik nadający mu gorzki smak, co zapobiega wypiciu produktu przez dzieci. Nie stosować do kąpieli. Stosować powyżej 1 roku życia.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, coco-glucoside, peg-7 glyceryl cocoate, laureth-2, panthenol, niacinamide, polyquaternium-10, parfum, citric acid, sodium chloride, sodium benzoate, salicylic acid, denatonium benzoate, ci 15985

Wspomnienie z dzieciństwa

Pamiętam go z dzieciństwa, miałam chyba wszystkie zapachy :D Świetnie się pienił, nie było problemu z rozczesywaniem włosów, a i cena też chyba przystępna, teraz używam już innych szamponów, ale dla dzieci ten jako, że nie podrażnia skóry głowy jest idealny.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat
Ilość zużytych opakowań: okołu kilkunastu

Bardzo dobry!

Jeden z kilku szamponów mojego dzieciństwa :).

+ pięknie pachnie
+ delikatny
+ dobrze się pieni
+dobrze oczyszcza
+ bardzo dobry dla włosów mało wymagających (nie wiem jak spraowałby się teraz, gdy od lat farbuję i mam zniszczone włosy )

Zgodny z przeznaczeniem - dla dzieci b. dobry! :)

sama nie wiem..

Pamietam kiedy byl szal na ten szampon. Mialam wtedy jakies 13-14lat i praktycznie zadnych wymagan w stosunku do szamponow czy odzywek. Kupilam szampon o zapachu truskawkowym, pozniej ten w pomaranczowej butelce (bodajze to morela) i w niebieskiej (cola). Szampon taki sobie. Myc myje, ale w zaden sposob nie pielegnuje wlosow. Pamietam, ze mialam po nim kope siana, ale wtedy az tak bardzo sie tym nie przejmowalam, bo zapach najbardziej sie liczyl:D Dla swojego dziecka raczej bym go nie kupila chyba.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 3 normalne opakowania (swoja droga po co ktos wprowadzil opcje, ze trzeba podawac rodzaj opakowania?!

depilacja rąk

kiepski

To produkt tylko dla dzieci jednak sięgnęłam po niego, bo lubię łagodne kosmetyki. Ten jest dość "badziewny". Gęsta konsystencja, sprawia że już od patrzenia na niego czuję jak cebulki mi się przetłuszczają ;)
Zapach owszem piękny (mam multiwitaminę) ale nie utrzymuje się na włosach wcale.
Ogólnie nawet dość dobrze odświeża włosy i nie obciąża ich zbyt mocno, jednak po całym dniu włosy są oklapnięte.
Producent obiecuje ładne włosy, a moich nie odżywił ani nic nie poprawił, nie nadaje żadnego połysku- wręcz mam wrażenie że matowieją od niego.Średnio się układają.
Zaleta jest dodana odżywka- jednak nie zauważyłam jej zbawiennego wpływu.
Całkiem dobry produkt na letnie wakacje, tak jak zrobiliśmy to my z TŻ- pachnący, 2 w 1 i akurat się spisał- jednak nie wyobrażam sobie codziennego mycia nim przez długi czas.
Opinie, że coś jest dla dziecka są dla mnie nieprzekonywujące, gdyż znam kilka szamponów dla niemowlaków i maluchów, które mają zbawienny wpływ na moje włosy, a ten jest zwykła "lipą". Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1 butelki

Mmm malinowa bomba;D

Fajny szamponik;)
Pierwsza bomba:ZAPACH!PIĘKNY MALINOWY!!!TO TYLKO JESC!!!:)) No na szczescie dodano do tego gorzki skladnik aby dzieci go nie jadly:))
Moje wloski ladnie po nim pachniely...ale nie na dlugo. Miały leekki połysk.Wygladaly swiezo :)) Taki sobie szamponik ;] ale dla zapachu:mowie wam:WARTO KUPIC:[

w dodatku bardzo tani (5 zl)

Używam tego produktu od:4 msc

Fajny

Kiedy byłam młodsza uwielbiałam tem szampon, przyjemny, zapach i wogóle wszystko było super, jak było to nawet nie pamiętam. Jakoś nie dawno kupiłam go sobie, było to pół roku temu, ale jakiś inny był, taki sam przyjemny zapach, ale ne taki jakim był i to w złą stronę, ogólnie zadowolona jestem z niego, jest dobry dla dzieci a może i starszych.

Używam tego produktu od:dawno, teraz już nie
Ilość zużytych opakowań:em, dużo

Zawiodłam się

W użyciu mam schaume malinową (haaaa co za zapach!:)) prawdziwa cukierkowa malina! Szampon ku mojemu zdziwieniu-jest naprawde OK.. nie jestem dzieckiem;) włosy mam prawie całe naturalne(oprócz farbowanych końcówek) - świetnie zmiękcza i nabłyszcza! Zmiękcza nawet farbowane końcówki! Włosy po umyciu są puszyste i super miękkie.. ale niestety na drugi dzień robią się trochę "przylizane", a szkoda! dalabym wszystkie gwiazdki, a tak tylko 4;) na razie go sobie poużywam:)Używam tego produktu od:

04.10.2006:
niestety trochę się pospieszyłam z recenzją! szampon wywołał u mnie łupież!!! nigdy takiego nie miałam! po prostu porażka. więcej dgo nie kupię i nie użyję...

używałam jako dziecko :)

gdy byłam mała,z chęcią myłam włosy tym szamponem-szczególnie urzekający był dla mnie piękny zapach-do wyboru:cola,truskawki i inne.ładnie się pienił,nie szczypał w oczy (ale ja zawsze myję głowę ostrożnie,by mi nic nie naleciało ;)),a po wyschnięciu włosy ładnie się rozczesywały.dla maluchów dobry,ale nie kupię więcej i to wcale nie dlatego,że dzieckiem już nie jestem,tylko XXnastoletnim byczkiem ;).moja nowa miłość to przeciwłupieżowy pantene :)

miło wspominam

Używałam go, jak miałam 10 lat, miałam ten czerwony-truskawkowy. Pamiętam,że miał cudowny zapach i bardzo przyjemnie myło się nim włosy. Zawsze prosiłam mamę,żeby kupiła mi kolejne opakowanie. Polecam - na pewno przypadnie dzieciom do gustu :)

Będąc dzieckiem...

z chęcia myłam nim głowę, lubiałam go głównie za zapach. Teraz gdy troche podrosłam :) nie umyła bym nim już głowy, wolę jednak 'dorosłe' szampony :) Ale jako miłe wspomnienie cztery gwiazdki :) Ma dziwną konsystencję, takiego gęstego żelu. trzeba go wziąść sporo zeby zacza się porządnie pienić.

Zużyłam na pewno kilka butelek :] ostania rok temu :] raczej do niego nie wrócę.

też polecam

Bardzo łagodny. Mam młodszą siostrę, teraz ma 8 latek. Ona wprost uwielbia ten szmponik. Sprawia, że nie ma problemów z rozczesywaniem. A przecież wiem jak dzieci tego nie lubią. I ten zapach. Polcecam.

polecam

Akurat moja mala (typ alergika) nie zareagowala w zaden alergiczny sposob na ten szampon. Pieknie pachnie, doskonale rozczesuje wlosy (mam szampon morelowy z balsamem), ze az moj maz, ktory rozczesywal malej wloski ktoregos ranka, zapytal sie sam z siebie czy zmienilam szampon bo wloski doskonale sie rozczesuja. Dodam tylko ze mala ma bujne, krecone wlosy i wszelka ingerencja szczotki czy grzebienia konczy sie wrzaskiem i gonitwa po calym mieszkaniu. Zaden inny szampon nie poradzil sobie tak doskonale z tym problemem.