Nivea, Nivea Baby, Kremowy płyn do kąpieli

Nivea, Nivea Baby, Kremowy płyn do kąpieli

Pielęgnuje wrażliwą skórę niemowląt ze szczególną delikatnością. Specjalnie dobrane składniki pielęgnacyjne w tym pantenol natłuszczają i uelastyczniają skórę czyniąc ją gładką i aksamitnie miękką. Nie zawiera barwników i mydła, pH przyjazne dla skóry niemowląt, hypoalergiczny.

Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate, Decyl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Glycol Distearate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Trisodium EDTA, Glycerin, Laureth-4, Maris Sal, Potassium Sorbate, Bisabolol, Parfum

Cena: ok. 10 zł

nic specjalnego

Brak zapachu akurat mi nie przeszkadza w kosmetykach dla dzieci. Raczej plus dla mnie. Poza tym za nic nie mogę go pochwalić. Bardzo słabo się pieni i przez to jest niewydajny.

Pomyłka

Słabo się pieni. Czuc trochę olejku w wodzie, ale rzeczywiście trzeba duużo wlać płynu, by pojawiła się jakaś piana. Wolę Bobini, są takie owocowe. ...

taki sobie

Jeżeli chodzi o produkt do kąpieli, Nivea mogłaby dla dzieci wymyslić inny, np. landrynkowy, cytrusowy. Ten jest zwykły, niveowy. Płyn jest mało wydajny, trzeba go sporo wlewać, zeby wytworzyła się porządna piana do zabawy z dzieckiem. Piana rzeczywiscie jest "kremowa", ale nie zauważyłam, żeby skóa dziecka była intensywniej nawilżona. Więcej go raczej nie kupię.