Naturals, Migdałowy krem do rąk

Naturals, Migdałowy krem do rąk

Krem ma za zadanie pielęgnować dłonie. Producent nie informuje nas o żadnych nadzwyczajnych składnikach oraz właściwościach tego specyfiku. Jedyną charakterystyczną cechą tego produktu jest intensywny, ciepły, migdałowy zapach jaki roztacza się wokół nas po wsmarowaniu kremu w dłonie.

bardzo go lubilam

to byl moj pierwszy w zyciu krem do rak dlatego wspominam go z sentymentem.

uzywalysmy go wspolnie z mama a zamowilysmy ze wzgledu na obledny zapach :D

krem dobrze nawilzal, swietnie sie wchlanial, mial fajna konsystencje [niby gesty, niby lekki :D].

zapach byl obledny, moglam sie nim smarowac dla samego tylko zapachu. byl rowniez wydajny no i tani.

Używam tego produktu od: uzywalam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: duuuuuuzo. okolo 10 na pewno :D

calkiem fajny, apetyczny

Lubie zapach prazonych migadlow i zapewne dlatego sie skusilam, a ze krem SSS do rak okazal sie super zakupem, postanowilam ponownie zaufac Avonowi. Krem kupilam zapewne z jakiejs promocji. Zakup uwazam za dosc udany, dosc dobrze nawilza dlonie, szczegonie po jakis mega wyczynach - typu sprzatanie chemia bez rekawic :mad: jako maly minus to uczucie mokrych dloni po uzyciu ale pozniejszy efekt calkiem zadowalajacy. Uzywam go czasami po goleniu nog - wyglada je i nawilza bez podraznien :)

Używam tego produktu od: mam go od dawna
Ilość zużytych opakowań: chyba 2 opakowania

Męczący zapach

Krem jak krem, stanowił jakąś pielęgnację dla dłoni, które nawilżał, choć nie spektakularnie. Zapach okazał się nie do przyjęcia i był coraz gorszy, w miarę stosowania kosmetyku. Kupiłam jedno opakowanie, którego nie zużyłam do końca. Krem stał, kurzył się, aż w końcu - gdy uświadomiłam sobie, że jest już przeterminowany, wyrzuciłam do kosza.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:1, niecałe

Avon Mark - relacja

Phi

Faktycznie zapach cudowny - aż się ciepło robi ;);) Kremik za tłusty, średnio się wchłania - właściwości pielęgnacyjnych specjalnych też nie widać. Jak się mu tak bliżej przypatrzeć to wygląda jak baza rozświetlająca ( ma w sobie takie błyszczące drobinki ) - a czemu kremik ma takie coś? Dziwne :D:D

Używam tego produktu od:kiedyś

Kiepski

Miałam do wyboru kupić krem do rąk migdałowy, lub rumiankowy z tej samej firmy i serii.Niestety wybrałam migdałowy i żałuję...
+krem jest stanowczo za tłusty, ręce aż się lepią nawet po malutkiej ilości
+nie zauważyłam, żeby miał jakieś właściwości pielęgnacyjne,był czas kiedy w zimie miałam ręce zniszczone od najróżniejszych chemikalii, a ten krem nawet w małym procencie nie pomógł
+poza tym ma przeokropniasty zapach...aż mnie mdli jak go wącham
+cena też nie jest zachwycająca...:)
Horror.Nie polecam nikomu.:)

Używam tego produktu od:używałam kilka miesięcy(dłuższy czas stał w półce;))
Ilość zużytych opakowań:jedno....i nigdy więcej

Po jakimś czasie mdli..

Na początku byłam zachwycona zapachem, ale po dłuższym czasie codziennego stosowania zaczął mnie mdlić. Zapach stał się zbyt ciężki. Jakoś zmęczyłam całe opakowanie do końca, ale więcej go nie kupię. Same efekty kremu pozostawiają wiele do życzenia. Jedyne co było ok. to tylko wygładzenie dłoni (nie mylić z nawilżeniem).

pysznie pachnie

pachnie pysznie, cudnie i długo (nie mogę oderwać nosa od dłoni ;)
ale nawilża/odżywia/wygładza na 2 czyli słabo
gdyby był jeszcze w sprzedaży kupiłabym dla samego zapachu

krem dobry,zapach okropny

krem dobrze nawilża, ale zapach zbyt słodki i za mocny. wszyscy mnie pytali czy kupiłam nowe perfumy :D. ale nie kupię go więcej, bo po prostu jest mi słabo od tego zapachu.

Nie bardzo.

Ładny zapach i szybkie wchłanianie to największe (i jedyne zarazem) plusy tego kosmetyku. Kiepsko nawilża - skóra przy jego stosowaniu jest błyskawicznie na powrót przesuszona. Jeśli ktoś smaruje się li tylko dla przyjemności smarowania - nie mając suchej skóry na dłoniach - to krem może być. W innym przypadku odradzam.

hmm ?

nie zauwazylam jakiegos oszałamiającego działania tego kremu. zapach fajny, ale gdy konczylam opakowanie mialam go juz serdecznie dość. osoby nie tolerujące mocnych zapachów na pewno go nie polubią :)

Tylko zapach fajny

Pachnie ślicznie. I to wszystkie jego zalety. Jest rzadki, nie nawilża, a nawet wysusza. Szkoda się nad nim więcej rozpisywać. Tylko dlatego, że szkoda mi wyrzucić go do śmieci, stoi na półce.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

ok

mi pasuje, moze nie nawilza jakos super, ale jakos tam , ale co najwazniejsze zapch jets zniewalajacy i dlugo sie trzyma na łapkch, podoba mi sie, dosyc wydajny kremik