Perfecta Age Control 35+ Biopeptox, Hydrożelowe płatki kolagenowe pod oczy

Perfecta Age Control 35+ Biopeptox, Hydrożelowe płatki kolagenowe pod oczy

Pojemność 5 szt

Hydrożelowe płatki pod oczy błyskawicznie wygładzające zagniecenia i zmarszczki mimiczne. Polecane do pielęgnacji każdego typu skóry, dla osób po 35. roku życia. Zawierają kolagen oraz witaminy A i E o silnych właściwościach wygładzających, liftingujących i nawilżających skórę. Ponadto wyciąg z zielonej herbaty rewelacyjnie redukuje opuchliznę i cienie pod oczami, a ekstrakt z aloesu oraz alantoina łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Dzięki zastosowaniu ultranowoczesnej, hydrożelowej technologii, składniki aktywne dostarczane są bezpośrednio do najgłębszych warstw naskórka, co intensyfikuje i znacznie przyspiesza działanie płatków. Efekt działania widoczny już po pierwszym zabiegu.

Cena: 20zł / 5x2szt.

/ic/

Napisanych recenzji: 697

Super Hiper Cool

Z racji tego, że wiecznie u mnie w Rossmannie ich nie mogłam dostać kiedy zobaczyłam przypadkiem od razu wzięłam. Nie spodziewałam się, że są takie dobre - to by tłumaczyło wieczne pustki w drogerii w miejscu tego produktu.

Zalety:
- cena - 3 z groszami za parę
- ślicznie pachną
- po nałożeniu ładnie się trzymają swojego miejsca
- nie wysyszają ani nie ściągają nieprzyjemnie okolicy pod okiem
- po ich zdjęciu skóra jest taka gładka i miękka jakby była z jedwabiu
- nie podrażniają
- cudownie odświeżają i nawilżają okolicę pod oczami

Minusy:
- brak, chociaż u mnie jest dość trudno dostępny bo w sklepach brak a w Rossmannie wieczne pustki

Używam tego produktu od: Sierpień 2014
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 2 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946179].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 80

Taśma klejąca wykona podobną robotę

W wieku 38 lat mam już swoje wymagania co do produktów pod oczy. Wiadomo, nie oczekuję w 20 minut odmłodzenia o 10 lat, ale tego, że jakiś efekt będzie już tak. Tu jest bardzo, bardzo mizerny.

Ok, płatki są łatwo dostępne, cena jako taka (w tej chwili w promocji rossmanowskiej za 3zł z hakiem za parę), krzywdy nie zrobiły. Nakłada się wygodnie - przyklejają się do skóry i siedzą na niej bez ruchu. Po zdjęciu nie ma uczucia ściągnięcia. No i...niewiele poza tym.

Po trzymaniu ok. 1h na kremie pod oczy jedyna zmiana na plus to minimalne wygładzenie i leciutkie spłycenie zmarszczek - ale mam wrażenie, że po naklejeniu biurowej taśmy klejącej miałabym podobny efekt ;)

Nie boleję nad zakupem ze względu na cenę, ale wolę zapłacić trochę więcej za płatki Efektimy i cieszyć się przynajmniej kilkugodzinnym rezultatem wyprasowanej skóry.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: jedna para

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919376].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 59

Świetne!

Płatki są rewelacyjne. Minimalizują cienie pod oczami, wygładzają i delikatnie napinają skórę. Nie oczekuję niczego więcej, bo w pewnym wieku, tylko drastyczne metody są w stanie zniwelować zmarszczki, kurze łapki itp. Natomiast po zastosowaniu tych płatków oko się "otwiera", skóra robi się lekko rozświetlona.

Rzeczywiście czas podany na opakowaniu to pojęcie względne, najlepsze efekty obserwowałam po min 1-1,5h.

Znajdzie się i minus, choć malutki. Płatki są dość sztywne a przez to lekko niewygodne w użytkowaniu, no chyba, że położymy się spać :)

Duży plus za dostępność, choć cena za jednorazowe opakowanie mogłaby być nieco niższa :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[907016].usefull || 0 }}% pomocna.

Peeling do ciała

Napisanych recenzji: 231

Miłe zaskoczenie

Plusy

+ ładnie wygładzają skórę pod oczami. Z doświadczenia wiem, że takie płatki działają lepiej kiedy się je trzyma pod oczami kilka godzin (raz nawet założyłam na noc, ale mi się poodklejały). Dodatkowo kilka godzin przed aplikacją chłodzę je w lodówce. A po kliku godzinach noszenia tych płatków skóra jest wygładzona, bardziej rozświetlona i cienie pod oczami są mniejsze. I to już po pierwszej aplikacji!!

Ps. Na początku z przyzwyczjenia nałożyłam płatki bezpośrednio na skórę. Dopiero przy drugiej aplikacji na krem pod oczy (tak jak sugeruje producent). Nie widzę żadnej różnicy w działaniu. Dla mnie efekty są takie same.

+ cena i dostępność

W sumie nie mam się do czego przyczepić. Spełniają swoją rolę przyzwoicie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[824296].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 187

lubię je

Kupuję je raz na jakiś czas i stosuję w awaryjnych sytuacjach kiedy moje oczy są bardzo zmęczone. Płatki, jak dla mnie, przeciwdziałają opuchnięciom. Nie zauważyłam efektu liftingującego ale to być może dlatego, że moje zmarszczki mimiczne są jeszcze bardzo małe. Staram się używać ich na krem pod oczy. Dają uczucie przyjemnego chłodzenia. Jedne płatki wykorzystuję kilka razy. Przechowuję je w lodówce. Cena jest bardzo atrakcyjna, są dostępne w każdej drogerii. Mają też fajny kształt i dobrze przylegają. Polecam.

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[817855].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 84

Napisanych recenzji: 632

taki gadżecik raczej:/

Mam fioła na punkcie produktów pod oczy, niestety fioł zaczął się zbyt późno, kiedy już zmarszczki pierwsze, ale wyraźne były.
Poza tym skóra z natury sucha, częste mrużenie oczu (krótkowidz), latka też lecą:/.

Pokładałam spore nadzieje, niestety zostały spełnione.

+ nawilżają niewątpliwie

+ lekko napinają

+ są łatwe w użyciu

+ niedrogie

+ dostępne

ale:

- nawilżenie na kilka h

- napięcie j.w.

- nie redukują żadnej zmarszczki, dają tylko komfort nawilżonej, wypoczętej skóry na owe kilka h

Kiedyś się zawzięłam i nakładałam codziennie przez 2 tygodnie.
Też zero trwałego efektu i ani jedna zmarszczuchna nie znikła.

Dopuszczam, że może pomóc osobom bez problemów pod oczyma i ze skórą normalną, czyli nie suchą i nie szkodzą;).
I tylko dlatego daję te 2+

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: sporo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[785259].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

Działają!

Bardzo fajny produkt dla osób, które mają - tak jak ja - problem z obrzękami i cieniami pod oczami. Płatki redukują je na 2-3 dni :) Ostatnio miałam taką sytuację, że w nocy spałam tylko 2 godziny, byłam wykończona w pracy a koleżanka do mnie: ale Ty ładnie wyglądasz! :D Faktycznie, na mojej twarzy nie było poznać oznak zmęczenia (normalnie miałabym zapuchnięte oczy jak prosiak), chociaz płatki uzyłam 2 dni wcześniej :). Szczerze polecam te i te 45+, działąją podobnie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[761877].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 91

dobry produkt

Płatki kupiłam w HEBE za 3,70 za dwie sztuki. Od razu postanowiłam je wypróbować. Ich wielkim plusem jest to, że przyklejają się do skóry dzięki czemu nie trzeba przez pół godziny leżeć w łóżku jak kłoda. Po nałożeniu chłodzą skórę pod oczami co daje naprawdę super efekt ukojenia. Ja płatki trzymam od 30 do 40 min.Zaraz po ich zdjęciu skóra jest mięciutka i nawilżona. Efekt utrzymuje się do 2ch dni także super. Dla mnie to naprawdę super produkt

Używam tego produktu od: 2ch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 5 par płatków

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[726089].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 19

Napisanych recenzji: 635

Trzeba na nie znaleźć sposób

Płatki kupiłam podczas kompletowania mojej kosmetyczki na weekendowy wyjazd. Wiedziałam, że czekają mnie dwie noce, w trakcie których będę krótko spała (3-4h) i liczyłam, że płatki pomogą mi przywrócić oczy \'do życia\' następnego dnia.

Cóż, myślę, że jest to sympatyczny produkt i warto go wypróbować, szczególnie, że cena jest niska.

Od razu spodobała mi się formuła płatków - dwa mięsiste, duże płatki, które genialnie przyklejają się do skóry. Naprawdę bardzo komfortowo się je nosi. Nic się nie odkleja, nie przesuwa, nie ciągnie. Pod tym względem naprawdę super!

Płatki są mocno nasączone i myślę, że spokojnie można ich użyć dwa razy. Ja tak zrobiłam - za pierwszym razem nakleiłam je tylko na 15 minut, później żal mi było je wyrzucić (wciąż wyglądały identycznie jak zaraz po wyjęciu z opakowania), więc nakleiłam ponownie na plastikową zakładkę i schowałam do opakowania.

Użyłam ponownie następnego dnia, tym razem na dłużej (około 40-50 minut podczas drzemki). Śpię twarzą w poduszce, a nic mi się nie odkleiło ani nie przesunęło, więc ponownie plus za fakturę płatków :)

Bardzo bałam się podrażnień, bo mam mega wrażliwe oczy, ale nic takiego nie miało miejsca, oczka były wręcz ukojone, więc wrażliwcom i soczewkowcom polecam.

Teraz trochę o efektach. Generalnie szału nie ma, ale myślę, że trzeba znaleźć swój sposób na te płatki, wtedy będą działać lepiej. Zaraz po odklejeniu widać różnicę (skóra bardzo ładnie nawilżona, jakby nasączona olejkiem, cienie odrobinę zredukowane, to samo z opuchlizną), jednak po jakimś czasie (u mnie około 60min) wszystko wraca do normy i nie ma efekty WOW.

Myślę, że te płatki mają gigantyczny potencjał i wystarczy znaleźć na nie dobry sposób, a będą robiły cuda. Moje spostrzeżenia:

1. lepiej trzymać je w lodówce
2. lepszy efekt dają założone dłużej niż 20min, najlepiej na noc (lub podczas drzemki)

Mimo że efekty jak na razie mnie nie powaliły, mam zamiar kupić kolejne opakowanie i tym razem będę stosować płatki na noc przez 3-4 dni z rzędu, uważam, że w takiej formie mogą dać boski efekt.

Polecam do wypróbowania, szczególnie, że cena niziutka (3.99). Naprawdę warto przetestować ten produkt, komfort stosowania jest bardzo wysoki.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (użyłam dwa razy)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[713753].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

bardzo smerfne płatki!

moim zdaniem w kategorii drogeryjne płatki pod oczy jest to najlepszy dostępny produkt. mam 29 lat, praktycznie żadnych zmarszczek w okolicach oczu (to chyba kwestia dobrych genów, bo raczej mała w tym moja zasługa). jeżeli już okolice oczu sprawiają mi problemy, to jedynie w kwestii przesuszenia i "wymiętolenia" w sezonie grzewczym, po zarwanych nocach obserwuję też podpuchnięcia nie pod samymi oczami, tylko niżej, tak jakby na szczytach kości policzkowych (albo dokładniej mówiąc tam, gdzie jak lubię sobie wmawiać, na mojej okrągłej buzi się one znajdują). do naprawiania takich problemów płatki Daxa są rewelacyjne!

- idealnie przylegają do skóry, absolutnie nic się nie odkleja (producent zaleca trzymać je 20-30 minut, ja chodzę w nich zawsze godzinę - przez ten czas są "przyspawane" do okolic oczu)
- trzymam je w lodówce, więc dają nawet spotęgowany, wspaniały efekt chłodzenia, który długo się utrzymuje (ok.30 minut) - już chociażby w ten sposób niwelują opuchliznę
- nie podrażniają, a okolice oczu mam wrażliwe
- zmniejszają zasinienie i zaczerwienienie, które u mnie występuje w stopniu znacznym (w moim przypadku jest to kombinacja genetyczno-"długo-siedzeniowo-komputerowa":))
- nawilżają, przez co drobne linie mimiczne z przesuszenia znikają (efekt utrzymuje się 2-3 dni, może krótko, ale dobre i to - cudów nie ma, nie oszukujmy się, że płatki z kolagenem i nasączone zieloną herbatą wyprasują nam na stałe zmarszczki głębokości Rowu Mariańskiego)
- są dość duże żeby nachodzić na okolice podoczne, o których pisałam wyżej, a jednocześnie dobrze wyprofilowane, nieprzeszkadzające (często zapominam, że je przykleiłam:))
- cena jest rzeczą względną - niby nie są drogie, ale jest to produkt "na raz" i jeżeli ktoś, tak jak ja, stosuje je regularnie 2x tydzień, to jest to koszt 20 zł miesięcznie; my, kobiety, musimy dbać o siebie na tak wielu frontach, że płatki pod oczy są niestety jedynie ułamkiem pielęgnacji - ja miałam to szczęście, że jakiś czas temu trafiłam na promocję 1,50 zł za opakowanie, więc zaopatrzyłam się w zapas na pół roku i kwestia ceny nie była już dla mnie taka istotna
- dostępność jest b.dobra, są w każdym Rossmannie (w Naturach chyba też, nie wiem na pewno, bo rzadko bywam)
- bonusem jest bardzo przyjemny, świeży zapach

ja je bardzo lubię i polecam dla kobiet ok.25-30 rż bez większych okołoocznych problemów i dla wszystkich pań przed większym wyjściem, albo rano, po szalonej nocy - efekt jest widoczny od razu, nic się nie lepi, można od razu kłaść makijaż. może są płatki, które działają lepiej, ale są zapewne dużo droższe, a płatki Daxa są niedrogie i można za tą cenę pozwolić sobie na stosowanie ich regularnie, nie tylko od wielkiego dzwonu - efekty są, bez żadnych cudów na kiju, ale jeżeli komuś ten produkt nie przypasuje, przynajmniej nie będzie się katował myślą "cholera, zrujnowałam się na głupie płatki pod oczy!"

Ilość zużytych opakowań: około 40 opakowań (4Ox2)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[708969].usefull || 0 }}% pomocna.