KillyS, Zestaw do francuskiego manicure

KillyS, Zestaw do francuskiego manicure

Pojemność 2 szt

Zestaw lakierów do paznokci przeznaczonych do French Manicure. Pozwala perfekcyjnie wykonać francuski manicure. Zawiera paski - szablony do szybkiego
i idealnego malowania białych końcówek. Biały lakier posiada cienki pędzelek, idealny również do najcieńszych pasków.

Bardzo dobry

Kupiłam ten zestaw w realu i nie wiem czy pomylili się w cenie ale ja zapłaciłam jakies 7-8 zł. W środku również były paseczki. Lakiery są świetne, długo się trzymają bez odpryskiwania. Ja częsciej używam tego beżowego do malowania całych paznokci bo nie chce mi się malować wcześniej na biało i lakier nie robi żadnych smug, szybko wysycha, no chyba że nałoży się 4 warstwy wtedy troszke trzeba odczekać.
Bardzo polecam :)

Używam tego produktu od:3-4 miesięcy

Świetny przez lata

Bardzo dobry zestaw do frencza. Kupiłam go w 2004 r i do tej pory mi nie zasechł (4 lata). Nie używam go często więc coś tam na dnie jeszcze jest.
Jest bardzo trwały, nie odpryskuje, kolory też są bardzo ładne.
Nie wiem czy można go jeszcze kupić.

Używam tego produktu od:2004

Fajny :)

Nie wiem czemu w karcie produktu pisze że cena około 20 zł - ja za niego dałam 39,90 :[ Gratis były paseczki do manikiru francuskiego. Lakiery ok :) Ładnie wyglądały na paznokciach. Gęstość w porządku - duże opakowania więc wydajne :) Ogólnie mogę polecić - nie wiem czy kupię gdyż znalazłam lepsze za niższą cene ;)Używam tego produktu od: :D

Tajniki paznokci (Ewa Grzelakowska-Kostoglu)

ok

Jak narazie jest to najlepszy zestaw do francuskiego manicure jaki używałam. Poprzedni - z Avonu - niestety nie dorasta temu do pięt. Jednak mam co do niego kilka zastrzeżeń:

Wygląd:
- zgodnie z zaleceniami producenta nakłada się 2 warstwy różowego lakieru, ale... jak dla mnie daje to nienaturalny efekt i zdecydowanie skraca trwałość manicure;
- nie wiem jaką trzeba mieć wprawę, ale czasami zostawia smugi; myślę, że jest to nie tyle kwestia wprawy, co pędzelka; jak dla mnie jest on za zwarty;

- tylko raz użyłam go bez wysuszacza; niestety po nałożeniu podwójnej warstwy po dłuuuuugi suszeniu pozostają na nim odgniecenia z materiału z którym paznokcie się stykają;
- zastosowanie wysuszacza SH Insta-dri przedłuża trwałość i piękno manicure (gdy uda się już pomalować bez smug) na kilka dni

Podsumowując:
+ w miarę przystępna cena sprawia, że ten produkt jest bardziej atrakcyjny w tej kategorii
+ daje naturalny efekt, który można utrwalić (narazie udało mi się to do 4 dni)
+ biały lakier bardzo ładnie rozprowadza się i ma doskonałą konsystencję do malowania łuków, choć nie próbowałam ich wykonywać pędzelkiem od lakieru, a mały pędzelkiem do zdobienia paznokci. Również z (dobrymi) paskami sprawuje się nieźle

mocna 4

Strasznie mi sie on podoba! Pasków nigdy nie lubiłam a te sa wrecz nie do uzycia, ale najazniejsze:cudne lakierki które swietnie spełaniaja swa funkcjie a plus utwardzacz tej samej firmy trwaja cały tydzien!!! W koncu znalazłam duet do francuskiego na łużej...:)

polubiłam go

Kupiłam i się ciesze.
Co prawda dzisiaj juz będe go zmywać bo wczoraj tak trzęsły mi się łapki ze białe końce wyglądają mało ciekawie- moze dlatego ż nie użyłam pasków ( na marginesie to co one są ;) )
Dzisiaj zrobie na nowo ale juz po pierwszym razie moge powiedzieć, że jest dobry za rozsądna cene.

najlepszy!!

Uwielbiam ten zestawik.Wlasnie koncza mi sie lakiery,wiec kupie nastepny.
Biel nie jest zbyt rzadka ani zbyt gesta,ladnie rozprowadza sie na koncowce.Ma naturalny kolor,to nie kreda.
Roz jest delikatny,poltransparentny.Ladnie komponuje sie z biela.

Lakiery rozprowadzaja sie bez problemow,nie zostawiaja smug i dlugo wytrzymuja na paznokciach.
W koncu zaczal wychodzic mi french,dzieki bialemu lakierowi i doszlam w tym do perfekcji.

ilość zużytych opakowań: 1

polecam

Nie myślałam, że będę umiała samodzielnie zrobić sobie french manicure, a tu proszę! Efekt jest naprawdę super. Biały lakier fajnie pokrywa końcówki, chyba dzięki temu, że jest dość gęsty.Odejmuję gwiazdkę za paski, bo z jednej strony pomagają zrobić kreseczki, ale z drugiej czasem trochę rozmazują biały lakier.

Po dłuższym używaniu lakieru, a dokładnie pasków muszę dodać ważną uwagę. Po odklejeniu paska na paznokciu pozostaje odrobinka kleju, którą łatwo przeoczyć. Niestety, gdy się pomaluje taki paznokieć lakierem, po pewnym czasie pojawiają się na jego powierzchni brzydkie bąbelki. Na lewej ręce (robiłam manicure bez pasków, bo łatwiej jest narysować kreseczki prawą ręką, wiadomo) mam teraz idealny french, a na prawej paznokcie z chropowatymi bąblami. A zatem nigdy więcej pasków z klejem!

***

W zasadzie bardzo ten zestaw lubię - podobają mi się odcienie lakierów, a także to, z jaką łatwością rozprowadzają się po płytce paznokcia. Ich trwałość jest stosunkowo przeciętna, ale z utrwalaczem wytrzymują nawet do 6-ciu dni.
Bardzo długo zachowują dobrą konsystencję, nie gęstnieją, dlatego też można długo cieszyć się ich dużą pojemnością.
Jedyne do czego można się przyczepić to średniej jakości paski.
W zasadzie jestem zadowolona, bo to dobry produkt, za rozsądną cenę.

efekt zdrowych paznokci

Nabyłam sam lakier do końcówek. Jest świetny do uzyskiwania naturalnego efektu ultra zdrowych poznokci. Nie jest rażąco biały (za to duży plus) i umiejętnie nałożony jedną wartwą subtelnie kryje.Lakier wysychając "spłaszcza się" więc można nakładać nawet nieco grubiej -byle jednym płynnym ruchem -inaczej sa smugi. Nie odznacza się rażąco na paznokciach ale tworzy efekt naturalnie białych końcówek.Szybko wysycha. Ja stosuje go na bombe witaminowa tej samej firmy. Na wierzch kładę lakier Joko nr 4 -szklisty mleczny beż i efekt jest wspaniały...paznokcie wyglądają na zadbane, eleganckie i jak prosto z salonu urody...tak zdrobione pazurki utrzymuja sie zadziwiająco długo bo ok 4 dni, a lakier wytrzymuje zmywanie i prace domowe co dotychczas było rzadkością..(przestrzegam przed białym lakierem Sally Hansen -kolor jaskrawobiały,schnie paskudnie i złazi niemal na drugi dzień)

Bardzo dobry !!

Bardzo dobry produkt.Biały lakier ma nieco gęstą konsystencję, ale bardzo łatwo nim pomalować końcówki paznokci. Lakier mleczny jest zdecydowanie wodnisty, trzeba bardzo uważać aby nie nabrać za dużo na pędzelek. Przy malowaniu nie tworzą się smugi, nic się nie maże. Ja kładę zawsze 3 warstwy, bo dwie dają wg. mnie zbyt transparentny efekt. Paznokcie wygladają bardzo subtelnie, elegancko i ładnie. Duży plus za trwałość- na moich paznokciach tak zrobiony manicure wytrzymał w nienaruszonym stanie 6 dni.
Niestety nie mogę ocenić przydatnosci i jakości pasków, bo nigdy nie uzywam czegoś takiego, french manicure zawsze robię bez nich.

dość dobry

Kupiłam przez przypadek, prawie zużyłam już trzeci zestaw i w sumie jestem zadowolona. Pasków nie używam, jakoś męczę się samym pędzelkiem, ale efekt jest niezły. Biały lakier do końcówek jest trochę dziwny, bo po nałożeniu prawie go nie widać - dopiero jak nałoży się ten drugi(ja mam różowy), to biała warstwa staje się widoczna. Przyznam, że taki delikatny efekt mi odpowiada. Oczywiście dla właściwego efektu warstwę różową trzeba nałożyć 2 razy. Jak nie mam czasu to nakładam tylko warstwę różową, a czasem też używam tej białej, tyle że faktycznie wtedy robią się straszne smugi, za co odbieram jedną gwiazdkę. Drugą gwiazdkę odbieram za niezbyt dobrą trwałość.