Przeciw Zaczerwienieniom (Kojący krem na noc)

Przeciw Zaczerwienieniom

Szybko koi podrażnienia, dzięki zawartości Licochalcone - naturalnego wyciągu z korzenia lukrecji. Zapewnia odpowiednie nawilżenie przez cały dzień, dzięki zawartości gliceryny i regeneruje skórę, ponieważ zawiera pantenol. Nieperfumowany.
Badania kliniczne, przeprowadzone na grupie 62 pacjentów, potwierdzają zauważalną poprawę stanu skóry podatnej na zaczerwienienia po 4 tygodniach stosowania.

na noc
bezzapachowa
w słoiczku
krem
50 – 100ml

Napisanych recenzji: 52

Nie wart swojej ceny

Na początku pragnę zaznaczyć, że mam skórę bardzo suchą naczynkową (na policzkach, które są widocznie czerwone). Kupiłam ten krem na promocji za 62 zł.

+ odżywia,
+ świetnie nawilża,
+ skóra jest przyjemna w dotyku,
+ przyjemna konsystencja,
+ nie drażniący zapach

- nie redukuje zaczerwienień,
- cena za wysoka.

Jeżeli ktoś chce go używać jako odżywczy krem na noc, to się sprawdzi. W walce z naczynkami nie ma szans. Moim zdaniem można znaleźć lepsze produkty w niższej cenie.

Używam tego produktu od: Wrzesień 2013

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[857550].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 173

Napisanych recenzji: 573

nie dla mnie

Od ponad dwóch lat uparcie trzymam sie swojej kuracji przeciwstarzeniowej opartej o retinoidy. I od dwóch lat uparcie czekam az efekty uboczne stosowania retinoidów miną.... niestety narazie sie na to nie zanosi.
Retinoidy uwrażliwiają moją cerę i sprawiają, że skóra reaguje zaczerwieniem kiedy np wychodzę z ogrzewanego mieszkania na mróz. Są to dolegliwości powracające co jakiś czas i własnie w takie dni podrażnienia siegałam po ten krem (nie mam cery naczynkowej).

Niestety kto stosuje retinoidy ten wie jakie to są podstępne substancje i że działają z opóźnieniem...
Pomimo sporego doświadczenia w ich stosowaniu zdarza sie, że mróz lub wiatr podrażniają moja uwrażliwoną retinoidami skórę.
Niestety ten kosmetyk nie radzi sobie. Używałam go kiedy miałam zarózowioną skórę. Delikatnie podrażnioną - nie podołał. Nie koi, przecietnie nawilża.
Po jego użyciu mam poczucie oblepionej skóry. Myślę, że krem moze zapychać pory (u osób, które są na to poddatne). Kolejną rzeczą, która mi nie odpowiada w tym kremie to to, że jeśli uzywam go kilka dni pod rząd to mam uczucie jakby mojej skórze brakowało nawilżenia. Podsumowując- nie łagodzi, przecietnie nawilża, nie spełnia obietnic.
Skończę to opakowanie i już do niego nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[849169].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 344

Świetny!

Bardzo dobry krem. Mam cere naczynkową - pękające naczynka są głównie na policzkach i na nosie. Używam tego kremu ponad miesiąc już i zauważyłam dużą poprawę na buzi. Mniej się czerwienie i skóra mniej piecze. Krem ma przyjemną konsystencję, nie jest zbyt gęsty raczej taki śmietankowy. Nawilża odpowiednio i przede wszystkim co najważniejsze odkąd go stosuje nie pękło mi nawet jedno naczynko. :) Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[629940].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 2

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 61

doskonały

mam cerę wrażliwą ze skłonnością do czerwienienia, krem jest absolutnie fantastyczny - doskonale koi, nawilża i wygładza cerę, nie jest ani za tłusty ani za "płynny", świetnie się wchłania, nie podrażnia. Najlepszy krem na noc jaki do tej pory miałam. Gdyby jeszcze ulepszyli wersję tej serii na dzień...

Ilość zużytych opakowań: 3 słoiczki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[610729].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Dla mnie idealny!

Mam skórę naczynkową bardzo mocno nadreaktywną a jednocześnie bardzo wrażliwą. Niewiele kosmetyków mogę stosować. Pewnego dnia w aptece dostałam próbkę kremu na noc. Nie uczulił, więc zdecydowałam się kupić. Po ok. 2 tygodniach stosowania nie widziałam większego efektu. Będąc w aptece powiedziałam o tym dermokonsultantce. Ta zaleciła stosowanie kosmetyku dalej mówiąc, że na efekty trzeba poczekać. I rzeczywiście po ok.4 tygodniach efekty zaczęły być widoczne. Krem mocno nawilża, koi, zmniejsza skłonność do zaczerwienień, podrażnienia znikają . Skóra jest ukojona, wygładzona, dobrze się rozsmarowuje, szybko się wchłania, nie zatyka porów. A do tego jest B.WYDAJNY.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[515396].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Taki sobie

Pomimo ze krem jest przeznaczony do stosowania na noc,ja uzywalem go na dzien.Nawilzal dosc dobrze,skora przez okolo godzine lub dwie po nalozeniu go, byla troche bardziej blada i uspokojona,ale dlugofalowo, w temacie widocznosci naczyn/rumienia nie zrobil w sumie nic.Za to cene nie warto wyprobowywac.

Używam tego produktu od: okolo 2 miesiace

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[511772].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 52

nie pomaga

skuszona promocją w superpharmie nabyłam ten krem w połączeniu z rich moisturising na dzień. całkiem dobrze się rozprowadz, dosyć dobrze wchłania, ale nie zauważyłam poprawy w naczynkach. nie dosyć, że nie pomaga to jeszcze szkodzi - w połączeniu z kremem na dzień (teoretycznie głęboko nawilżającym) spowodował u mnie powstanie krostek trudnych do wyciśnięcia tudzież innego ich pozbycia się. na 100% nie polecam do wrażliwej i naczynkowej cery...

Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[479452].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 68

W połączeniu z tym na dzień rewelacja

Mega nawilżający, buzia jest po nim gładziutka jak u niemowlaka, nie podrażnia, działa. Używam wraz z tym na dzień i wtedy one uzupełniają się nawzajem, dzięki czemu efekt jest bardzo dobry. Polecam szczególnie dla wrażliwców ale też dla tych którzy mają suchą buzię, na pewno się sprawdzi jako cudny nawilżacz. Cena jest dość wysoka ale krem jest bardzo wydajny, do tego w szklanym słoiczku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[467844].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

IDEALNY!!

Ja używam kremu przeznaczonego na noc i jest rewelacyjny, najlepszy jaki kiedykolwiek miałam! Jestem posiadaczką skóry z zaczerwienieniami, różowe policzki to naprawdę kłopotliwa sprawa - kto takie ma ten wie jak to jest. W ciągu tych kilku ładnych lat wypróbowałam przeróżne kremy ale ten najbardziej mi pomógł. To prawda jest bardzo drogi ale skuteczny. Nie likwiduje w 100% tych rumieńców ale przyjemnie koi skórę a co najważniejsze staje się duuuużo bledsza i nie masz wrażenia że skóra na twarzy Cie "pali". Nie uczula - czego sie bałam, nie zatyka porów. Jest świetny polecam wszystkim, którzy chcą się pozbyć nieestetycznych zaróżowień na policzkach. Tym którzy boją się zaryzykować kupienia tak drogiego kremu radziłabym najpierw zaopatrzyć się w próbki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[430558].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 38

Zachwycona

Mam problemy z cerą, mam skłonności do zaczerwienienia skóry i chodze z tym do dermatologa, ale szczerze mówiąc średnio mi to pomaga. A na ten krem wpadłam w aptece i pomyślałam spróbuje i naprawde jestem zachwycona, bo zaczerwienienia są mocno zredukowane.
Do tego kremu polecam używać też na dzień. Ogólnie jestem zachwycona.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[423507].usefull || 0 }}% pomocna.