ColorStay, Eyeliner (Kredka do powiek)

ColorStay, Eyeliner

Cena już od 17,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kredka do oczu Revlon ColorStay Eyeliner jest bardzo trwała, gwarantująca 16-godzinny, piękny i intensywny kolor. Kredka ta jest wodoodporna, nie rozmazuje się i nie ściera. Aplikację ułatwia wysuwany wkład kredki. Kontur oka jest bardzo dobrze podkreślony a spojrzenie nabiera wyrazistości. Kredka Revlon ColorStay Eyeliner dostępna jest w pięciu kolorach.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 6

jak na kredkę - niezła

dostała dwie szanse, jak większość kosmetyków, w których coś mi nie odpowiada za pierwszym razem.
jak na kredkę - była niezła. faktycznie czarna, faktycznie wodoodporna. nawet nie rozmazywała się tak bardzo jak wszystkie inne kredki. niestety, muszę odjąć 1,5 gwiazdki za... totalną łamliwość! obydwie łamały się wręcz błyskawicznie, a załączona temperóweczka była do niczego (bez niej kreski nie wychodziły tak cienkie jak chciałam)... oraz za niewydajność. była to jedyna kredka, która odpowiadałaby mi, gdyby nie jej totalny brak wydajności. wystarczała mi raptem na dwa tygodnie!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 2 kredki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032049].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 31

bardzo dobra

Moim zdaniem to bardzo dobra kredka do oczu. łatwo można zrobić nią kreski, nawet jeżeli się jest takim laikiem, jak ja:) Kredka się nie łamie. Na oczach nie kruszy się, nie odbija, nie rozmazuje (chociaż można ją rozmazać, jeżeli się chce). Utrzymuje się na powiece cały dzień, kolor pozostaje bez zmian (nie blednie). Kolor jest intensywny - mam ciemny brąz, w zasadzie wygląda niemal jak czarny.
Jeszcze jeden ważny plus: nie podrażnia oczu (a mam bardzo wrażliwe)

Używam tego produktu od: 4miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981463].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 28

coś z nią nie tak...

Kredki używam od ponad 5 miesięcy i mam wrażenie, że coś jednak z nią nie tak...chciałam wierzyć, że to tylko mój wymysł, ale jak zaczęłam używać innych, chociażby AVON to szybko zmieniłam zdanie. Kredka jest ok, ale nie nadaje się do zrobienia dokładnego, perfekcyjnego makijażu, ponieważ łatwo się rozmazuje, zostawia brzydkie ślady po oczami, które w dodatku trudno zmyć. Ma dziwną konsystencję. Kolor jest dosyć wyblakły, nie jest to mocna, intensywna czerń. Moim zdaniem zasługuje na 3.

Używam tego produktu od: ponad 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[895146].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście odcinek 4 makijaż wodoodporny

Napisanych recenzji: 11

Dobra, ale się rozmazuje

Jestem w trakcie testowania kredek/eyelinerów. Miałam tańsze, teraz przyszedł czas na droższe. Pigment tej kredki jest wyraźny. Czarny pozostaje czarny. Natomiast nie wiem, może to kwestia tego, że mam cerę raczej tłustą z fragmentami wrażliwej, kredka rozmazuje mi się na powiece. Nawet po użyciu bazy pod cienie do powiek i lekkiego przypudrowania powieki. Miałam konturówkę Gosh\'a i nie miałam problemów. Kredka jest trochę za miękka przez co trochę za szybko się zużywa. A niestety nie mogę sobie pozwolić, żeby kupować ją co miesiąc. Ale ogólnie polecam, ponieważ jest łatwa w użyciu i kreska jest wyraźna. Dalsze czynniki, to, czy się utrzyma na powiece to myślę, że to kwestia tego, jaka jest cera itd.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie używania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[879089].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 82

Może być ;)

Mam kolor czarny tej kredki

+ idealnie sprawdza się na malowaniu przy dolnych rzęsach oczu
+ jest trwała, spokojnie wytrzymuje cały dzień
+ nie rozmazuje się, nie spływa, nie robią się grudki
+ wygodna aplikacja, bezproblemowa i poręczna!
+ nie uczula i nie podrażnia oczu
+ wydajność- wystarczyła na 8 miesięcy przy codziennym stosowaniu

- cena, kredkę dostałam w prezencie. Za tą cenę napewno bym jej nie kupiła sama
- nie nadaje się do robienie kresek na górnej powiece, kolor wychodzi szarawy i jest toporna. Ale nie winię jej za to, ponieważ do tego służy mi eyeliner z prawdziwego zdarzenia. Ta kredka ma u mnie inne zastosowanie
- trochę kredki ułamało się w trakcie aplikacji, a nie wysuwałam jej dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[874202].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 853

Swietna

Zaczne od tego ze jestem absolutnym antytalentem jesli chodzi o malowanie kresek na gornej powiece.Eyelinera w ogole juz nie uzywam gdyz po 10tym opakowaniu roznych firm sie poddalam.Nie umiem nigdy zrobic sobie dwoch idealnie takich samych prostych kresek.Z ta kredka pierwszy raz mi sie to udalo i za to ja kocham! Idealnie proste latwe kreski.Kredka praktycznie maluje je sama.Jest bardzo precyzyjna.Ma idealna do tego konsystencja ani za miekka ani zbyt klujaca w oczy.Jest jej mega duzo w opakowaniu(jak ja do konca wykrecilam to bylam w szoku ile produktu tam sie miesci).Plus za to ze jest wykrecana bo mamy spokoj z temperowaniem wiec jest dobra na wyjazdy.Kredka ma bardzo intensywny pigment.Plus tez za trwalosc-nic mi sie w ciagu dnia nie odbija ani nie rozmazuje-caly dzien na swoim miejscu! Ogolnie produkt podbil moje serce.Cena jest malutka a kosmetyk super ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[822264].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Moim zdaniem jest godna polecenia. Najlepsza kredka z jaką miałam do czynienia.

Posiadam kredkę w kolorze black

Plusy:

- trwała
- łatwa w użyciu (nie trzeba jej temperować, dobrze się nakłada, nie jest ani za twarda, ani za miękka, taka w sam raz)
- nie odbija się na powiece
- przystępna cena (przez internet w okolicach 20 zł)

Minusy:

-trudna do zmycia

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[787331].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 217

bardzo trudną ją zmyć

Jest to moja pierwsza wysuwana kredką to malowania kresek na górnej powiece, dlatego na początku bałam się, że nie będe umiała jej używać. Wprawy można nabrać w kilka dni, jednak kreska na prawych oku zawsze wychodzi mi dużo lepiej niż na lewy, co jednka nie jest winą kredki, a moje ręki.
Dlatego, też oceniajac jej działanie na prawym oku - można narysować i bardzo cienką i grubszą linię, tuż przy rzęsach. Nie rozmazuje sie, bardzo trwala, kilkanaście godzin trzyma się na oku w nienaruszonym stanie. kolor bardzo ładny, nie węglowo czarny, a tak matowo złamany.
Jednak bardzo duży minusem jest to, ze nie da się jej zmyc. Płyny do demakijażu nie dają sobie rady. Zmywam ją olejkiem rycynowym, ale i tak musze użyć wacika i poprawić patyczkami kosmetycznymi. Odejmuje za to dwie gwiazdki, ponieważ zmycie jej zajmuje dużo czasu plus nigdy nie mam pewności czy usunęłam ją do końca.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[724546].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 66

Nie

Kredka może i jest trwała, lecz poza tym jest dla mnie kompletnie bezużyteczna. W teorii mam kolor czarny, lecz na oku wygląda to jak szarość. Kredka jest twarda i ciężko się ją nakłada. Jedyny plus jest taki, że się nie rozmazuje.

- kolor
- konsystencja
- ciężko się nakłada

+ trwałość
+ nie da się jej rozmazać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[641272].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 103

Bardzo fajna

Swita trójca - podkład, tusz, kredka.
Kredek przewija mi się przez kosmetyczkę cała masa. Revlon ColorStay zamówiłam przez Allegro przy okazji robienia zakópów kosmetycznych.

Nie używałam wysówanej kredki nigdy - ta była pierwsza. Bałam się ze nie będe mogła jej zastrugac, więc szybko zrezygnuje z używania.
Patent wysuwanego rysika odpowiada mi jednak bardzo.

Kredka robi precyzyjną, bardzo cięka kreskę. Można również namalować grubszą krechę za jednym pociągnięciem. Kolor czarny, smolisty, matowy.

Na początku była strasznie tępa na powiece. Nie umiałam jej nałożec równo. Kawałek nawet mi się złamał.
Jednak odkryłam ze nakładanie kredki na minimalnie wiekszej ilosci podkładu sprawdza się idealnie.

Nakładam troszkę więcej podkładu niż zazwyczaj na powiece i kredka staje się miękka, szybko radzi sobie z kreską. Robi równe linie. Można nią operowac chwilkę po nałożeniu na oko tzn rozmazac do smoky, wyciągnąc kreskę gumką na kocie oko.
A potem zastyga. I już tak zostaje. I może padac, wiac, może lac się po mnie pot strumykami. A kredka zostaje na powiece w stanie idealnym. Po 14- 16 godzinach wygląda tak samo jak rano. Po wieczornym fitnessie zostaje w miejscu, po bieganiu również.
Nie obsypuje się, nie kruszy. IDEAŁ.

Jedynie zmycie jej z oczu jest uciążliwe delikatnie, dlatego usuwam całosc makijażu oka oliwką dla dzieci.

Kupie ją ponownie.

Używam tego produktu od: 3 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[620439].usefull || 0 }}% pomocna.