KillyS, Żel do zmiękczania skórek

KillyS, Żel do zmiękczania skórek

Żel do zmiękczania skórek pozwala delikatnie odsunąć skórki wokół paznokcia, zmiękcza je i odżywia wpływając na zdrowie i piękno paznokci. Jest wzbogacony w:

- olej z zarodków pszenicy, znany z jego działania odżywczego

- witaminę E z jej działaniem przeciwko starzeniu

- alantoinę i proteiny jedwabiu sprzyjające nawilżeniu i regenerowaniu skórek.

Cena: ok. 15 zł / 11 ml

Przeciętniak

Niby coś tam robi, ale co dokładnie to nie wiem. Skórki są odrobinę bardziej miękkie, ale jakiegoś spektakularnego efektu nie widać. Pod koniec opakowania ciężko wyłowić produkt, bo pędzelek nie chce sięgnąć dna, więc trochę się marnuje. Ma specyficzny, intrygujący :p zapach. Kupiłam drugie opakowanie, bo na gwałt potrzebowałam czegoś do skórek i jakoś tak wyszło, ale następnym razem wypróbuję czegoś innego.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Totalnie beznadziejny

Zdecydowanie jestem na nie dla tego produktu.

PLUSY:
- konsystencja jest ok.

MINUSY:
- za drogo względem jakości (mizernej)
- zupełnie nic nie robi z moimi skórkami. Ich stan się nie poprawił.
- preparat nie jest wydajny.

Używam tego produktu od: lipiec 2012

Niezły

To chyba mój 1 żel do zmiękczania skórek więc nie mam porównania z innymi kosmetykami tego typu.

Żel ma przyjemny zapach i fajną konsystencję, nie spływa z palców. Po nałożeniu trzeba odczekać chwilę i można usunąć skórki. Moje rozmiękcza bardzo dobrze, choć w sumie wolę usuwać je na sucho i zmiękczać tylko jeśli nie zamierzam ich wycinać lecz tylko lekko odsunąć.

Minusów brak.

Cellulit adipocyty

Skuteczny

Zmiękcza skórki, dzięki czemu łatwiej je usunąć, poza tym nawilża i sprawia, że wolniej odrastają, konsystencja odpowiednia, żel pozostaje tam gdzie się go nałoży.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

skórki wolniej odrastaja

bardzo dobry preparat

Zmiękcza skórki i pozwala je bezpiecznie usunac bez uszkadzania płytki paznokciowej

Skórki odrastaja duzo wolniej

Preparat jest wydajny
Naklada sie go za pomoca porecznego pedzelka

ładnie natluszcza

Używam tego produktu od:ok 2 mcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

****

Na pewno jeszcze kupie ten zel. Jest bardzo skuteczny i za razem delikatny. Pozostawiony na skorkach kilka minut swietnie je zmiekcza i sprawia ze latwo je usunac patyczkiem. Mam wrazenie, ze czesciowo rozpuszcza suche skorki wokol paznokci. Bardzo wydajny. Lubie go tez za delikatny, niechemiczny zapach. Na pewno jeszcze go kupie jesli uda mi sie go znalesc w jakims sklepie, co ostatnio jest coraz trudniejsze.

Używam tego produktu od:roku

masakra

Ten produkt to najwiekszy szajs jaki mialam...wogole nie dziala, co wiecej powoduje ze moje paznokcie sie luszcza....do smieci i tyle. Lepiej juz pomoczyc rece w wodzie z mydlem-efekt bedzie napewno lepszy....a nigdy sie nie zawiodlam na produktach firmy Killys...ten zel kupilam w komplecie z olejkiem i akcesoriami do manicure-olejek swietny, duzo roznych pilniczkow....tylko ten zel masakryczny!!wczesniej uzywalam manhatannu i chyba wroce do niego

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 i napewno ostatnie

wcale nie zmiękcza:(

Nie zmiękcza prawie wcale, zwyczajnie nie działa. Moje skórki nie reagują na ten produkt w ogóle- a nie są twarde, raczej delikatne:(
Nie zauważyłam zalet. Dla mnie bezużyteczny.

Używam tego produktu od:używam..hmm
Ilość zużytych opakowań:jedno rozpoczęte

Nie lubię :(

Nie lubię go, bo moje skórki po nim wyglądają ładnie tylko jeden dzień. Potem zaczyna się masakra: zadziory, schodząca skóra wokół paznokci i tym podobne atrakcje. Tak jakby preparat złuszczał skórę, i to nie tylko doraźnie, ale i długofalowo. Brr...

Nie podciągnę mu oceny nawet mimo dość dużego komfortu użycia: żel nie spływa z palców, nie śmierdzi, jest wydajny.

Niestety, estetyce moich paznokci robi więcej złego niż dobrego :-( Paskuda.

słaby

Cóż..żadna rewelacja, niestety. Zmiękcza, ale nie rewelacyjnie. Pozostawiony kilka minut dłużej narusza( złuszcza?) paznokieć :( Wydajność też taka sobie. Myślę, że będę szukać dalej.

Nie działa

Moim zdaniem ten żel nie działa. Nie wiem, może coś jest nie tak z moimi skórkami przy paznokciach, ale mam wrażenie, że są całkowicie odporne na tego typu specyfiki. Nie mam może zbyt dużego porównania, ale używałam kiedyś takiego kremu Sally Hansen i efekt był taki sam czyli żaden (a cena dużo wyższa). Muszę przyznać, że żel jest przyjemny w użyciu oraz tani. Niemniej jego stosowanie oznacza jeszcze jeden gadżet w moim manikiurowym niezbędniku, a i tak w dalszym ciągu niezbędna jest woda w miseczce. Jest to jak do tej pory jedyny środek zdolny zmiękczyć moje twarde skórki i nie sądzę, żebym kiedyś znalazła skuteczniejszy. Może zresztą nie będzie on wcale potrzebny, bowiem chyba znalazłam coś, czystym przypadkiem zresztą, po czym skórki w ogóle nie odrastają, lub odrastają jedynie w nikłym stopniu.

Czy toto działa?

To mój drugi specyfik do zmiękczania skórek w całym moim życiu. Pierwszym był żel Lovely za 3 zł. Ten jest 4 razy droższy, a pomimo paru pozytywnych cech (o czym powiem na końcu) działa tak samo. I nie wiem czy takie minimalne zmiękczenie skórek właściwe dla obydwu tych kosmetyków to jest właśnie ten efekt o który chodzi w tego typu specyfikach, ale mnie to nie zadowala. Raczej nie polecam, chociaż jest śliczny, różowy w pięknym opakowaniu :) Ma delikatny ładny zapach :) Trzyma się tam gdzie go zaaplikujemy i nie spływa.